Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Wiązać się z kobietą, ale w takim samym wieku lub niewiele starszą. Cos mi sie zdaje, że z tobą nie ma po co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz w tym, ze ja już jestem w związku a gdybym nie była na pewno nie związałaby sie z takim człowiekiem ja ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli oboje dobrze się rozumieją i dla nich wiek nie ma znaczenia to wcale nie jest to duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiązać się z kobietą, ale w takim samym wieku lub niewiele starszą. x Ze starszą to tylko desperaci się wiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża 7 lat mlodszego . braliśmy ślub mając 28 i 35 lat .obecnie jesteśmy 17 lat małżeństwem. Mamy dwoje dzieci . oboje.byslimy po rozwodzie. Ale ja mialam córkę z pierwszego małżeństwa którą wychowywalam z drugim mężem. Jestem bardzo szczesliwa . zupelnie inne małżeństwo niż pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż jest ode mnie starszy 5 lat i uwazam ze to jest za duzo . Jak był młody to jeszcze poł biedy , ale teraz 40 lat po slubie , nie daje rady , on jest stetryczały , nic mu sie nie chce , zapomina się, a ja chciałabym normalnie funkcjonowac, ale nie , ciagle mnie powstrzymuje , wszystkiego sie boi. Dziewczyny starszy facet to katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręcznie robione pięknie prezentujące się bombki. Istnieje możliwość zamówienia większej ilości sztuk lub innego koloru. Bombki sprzedawane zarówno z haczykiem do zawieszenia na choince, jak również same ozdobne kule. Idealny i wdzięczny dodatek do dekoracji wnętrz. Z prawdziwej100 % wełny merynos. Bombki o średnicy: 4, 6, 8, 10 cm. Możliwość ekspresowej i taniej wysyłki. Zapraszam do zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do feromonów, polecam to z gwrancją zwrotu: Feromony.pl/pp/oferta-prod-fero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jeden z twardych argumentów aby wejść w związek z młodszym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wy chcecie znaleźć tych desperatów, którzy się z wami zwiążą, stare baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie inne desperatki 20,30 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krropek
a mnie strasznie pociągają i podobają mi sie kobiety 8-10 lat starsze super sie z nimi dogaduje ja mam 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dopiero wieku 30 lat zaczeli sie podobac mlodsi, bo rownolatkowie sa czesto....zdziadziali? i o siebie nie dbaja. no ale to ze mi sie podobaja to nie znaczy ze ja im ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 36 i 29?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że to kwestia uczuć, a nie wieku. Jeśli to jest prawdziwa miłość to czy Ty jesteś starsza czy on nie ma znaczenia. Bądźcie szczęśliwi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ludzie sie kochają a nie tylko żyją na motylkach w brzuchu to wiek nie ma znaczenia. Po dwóch, trzech latach wiadomo czy to miłość czy tylko zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek często mawiał: na starej picy to sie młody ćwicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz sie. Ćwiczyć to można pare miesięcy a nie 10 lat czy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założył żałosny zboczeniec, a podstarzałe mitomanki próbują się dowartościować. Stare baby - młodzi faceci na was nawet nie spluną (oprócz zboczeńców i desperatów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo kobieta która zauroczyła młodszym który się zakochał posiadająca bagaż doświadczeń i bojąca się "co ludzie powiedzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sam jesteś desperat i zboczeniec a innym to wytykasz. Hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADNA RÓŻNICA:D:D:D Kilka lat to nic a kazdy kto twierdzi inaczej nie ma pojecia o czym mowi lub jest frustratem zazdroszczacym kobietom bedacym z mlodszymi mezczyznami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×