Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
2:02 W przeciwieństwie do ciebie ja nie czuje obrzydzenia do ludzi a tym bardziej do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Myślę, że można być szczesliwym w takim zwiazku ale niestety do czasu kiedy Pani się zestarzeje. Pierwsza bedzie wyglądała jak babcia. Pytanie czy nadal będzie sie podobać i jak ona bedzie się z tym czuła. Pamietajcie, że mezczyzni to wzrokowcy. X Dziwne , ze w życiu nie tylko młode piękne znajdują amatorów ale i młode brzydkie tez. Wtedy jakoś nikt nie podnosi wrzawy, ze za rok lub dwa zostaną porzucone na rzecz ładniejszych. Wtedy większość rzuca chaslami „piękna miska jeść nie daje” , „uroda to nie wszystko”, „to jest prawdziwa miłość”, „ liczy sie charakter a nie wygląd” Wtedy jakoś wzrokowcy mężczyźni tracą wzrok i widza dusze, piękno wewnętrzne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ normy produkcyjne były uzależnione od ilości, jakość wykonania samochodów produkcji polskiej pozostawiała wiele do życzenia. Schodziły one z taśm produkcyjnych z szeregiem usterek. Wypuszczanie do sprzedaży bubli i brakoróbstwo złośliwi uznawali nawet za swoistą „politykę firmy”. Wśród wad produkcyjnych częste było np. przeciekanie przedniej szyby w Fiatach 125p czy uszczelek drzwiowych w Polonezie. Świeżo upieczonym kierowcom mogły się również trafić samochody z poważniejszymi niedociągnięciami. Jednym z przykładów podobnych sytuacji były dwa egzemplarze Fiata 126p, w których zamontowano prowizorycznie wykonane zamienniki dla palca rozdzielacza, niemalże natychmiast powodujące awarię i uniemożliwiające korzystanie z pojazdu. Zdarzały się również przypadki skrajne. Niektóre egzemplarze były na tyle niechlujnie wykonane, że uniemożliwiały bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym. Jeden z czytelników „Motoru” odebrał FSO 1500, w którym fabryczna wada nadwozia sprawiała, że kierowanie nim stawało się niemalże niewykonalne. W programie telewizyjnym „Kram”, wyemitowanym przez telewizję 12 października 1986 roku, przeprowadzono wywiad z mężczyzną, który w kupionym przez siebie nowym samochodzie znalazł 41 wad. Po konsultacji z rzeczoznawcą ustalono, że było ich 45. Istniała opinia, że aby jeździć bez przeszkód nowym Polonezem, trzeba w jego remont włożyć 100 tysięcy złotych. Samochody te bez problemu przechodziły jednak przegląd zerowy. Za najlepsze uzasadnienie takiego stanu rzeczy można uznać zdanie jednego z pracujących w FSM inżynierów: „Ludzie kupią każdy samochód”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róznice wieku do pewnego momentu nie są ważne, ale jak przekracza się granice 20 lat, to proszę Was, robi się bardzo nienormalnie, Chyba tylko jakaś niedowartosciowana i z niską samooceną kobieta podjara się tak bardzo młodym gościem. Zwykle takie laski miały bogatą przeszłość i nienajlepsze wzorce z domu. Miałem taką znajomą, za każdym razem waliła się z kim innym i za każdym była to "wielka milość", która zawsze kończyła się po jakimś czasie jej zdradą. A kiedy uderzyła jej 40stka, to wzięła się za 20 letniego młodzika i najzabawniejsze, że jak zawsze sama się zarzekała, że ona by nie mogła z gówniarzem, to teraz nagle zrobiła się z niej neofitka i rzeczniczka takich relacji - bo znowu trafiła na "wielką miłość". Pewnie skończy się jak zawsze, parę lat i kop w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to i te teksty - "...bo prawdziwa miłość nie zna wieku", "..wiek to tylko liczba", "miłość nie zna granic", "zawistni ludzie zazdroszczą nam miłości" - jak to słysze, to mi pawiem podchodzi. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz często wymiotować na ulicy widząc pary gdzie ona jest starsza lub brzydka a on młody lub przystojny. Nie współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda nie ma nic wspolnego z tematem, ale pukać kogoś w wieku własnej matki, to masz racje - chce się rzygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale 6 lat to nie jest matka z synem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sześć lat starsza kobieta to tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi - to nie zawracajcie starszym kobitom d**y jak wam tylko o d**e chodzi! idzcie od razu do rowiesniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto niby zawraca? Tylko jacyś zboczeńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam propozycje dla osób, które chcą zyskac dodatkowe pieniążki za wziecie darmowej pozyczki ;) Jeśli jest tu osoba, która potrzebuje pożyczki, a przy tym chciałaby zarobić dodatkowo to proszę się ze mną skontaktować poprzez e-mail - krokodyl1225@o2.pl. Moja propozycja jest skierowana także do osób, które niekoniecznie potrzebują pożyczki, ale chciałyby właśnie dodatkowo zyskać pieniążki ( za wziecie darmowej pozyczki, ktora oddadzą po 2 dniach). Osoby zainteresowane zapraszam na priv. Napiszę wtedy szczegóły. Od razu zaznaczam - nie ma tu żadnej ściemy. Zyskam na tym ja, jak i Ty wink Pozdrawiam wink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek to tylko liczba wszytko kryje się w psychice i uczuciu do drugiej osoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 100 razy wole mojego mężczyznę, którego nazywasz zboczeńcem bo nie jest chamem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka wyszla za maz za faceta mlodszego o 8 lat. Byla juz po rozwodzie, maz ja zostawil z 4ka dzieci. Ale mowila ze gdyby miala ponownie wyjsc za maz to wybralaby starszego a nie mlodszego. Teraz ma 46 lat. Gdy wychodzila za maz miala 39, maz kupil jej nowe BMW w prezencie slubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ta wypowiedz jest tak skonstruowana ze niestety jej nie rozumiem. tzn ze teraz jest z mlodszym o 8 lat i on jej kupil to bmw? czy jej pierwszy maz byl 8 lat starszy, kupil bmw i zostawil z 4 dzieci i ona teraz po fakcie mowi ze wolalaby starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczone stare baby, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem starsza od meza (slub 27/20) przed tygodniem obchodzilismy 30-ta rocznice. Sporo zalezy od was, od waszych oczekiwan, planow, pracy, hobby itp. Jesli jestes starsza i masz swoj rozum, i masz partnera a nie podopiecznego to twoja 30-ta rocznica tez bedzie radosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam chrzanienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie matkować a być partnerką. Nie robić z siebie bardziej doświadczonej i mądrzejszej. To nie wiek jest przeszkoda a ludzka mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu wiązać się ze starszą panią, która za chwilę będzie pomarszczona i całkiem nieatrakcyjna. Nie znam żadnego faceta, który by chciał starszą, żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30-tu latach wspolnego pozycia oboje sa pomarszczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, też mi argument. W dodatku starsza kobieta jest już pomarszczona na starcie, blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak myslisz - mezczyzna starszy od ciebie nie jest pomarszczony. Kobiety zyja dluzej od mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:05-no i to jest największy twój argument, ze nie znasz żadnego mężczyzny co chciałby starszą czy ma starszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli oboje się kochają to nie powinno być problemu. Świat widział jeszcze większe różnice wieku między partnerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co wiązać się ze starą babą, poważnie się pytam? Pomijam tych, którzy szukają drugiej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co wiązać się z młodszą? Po co wiązać się z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×