Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość reselee
20:08>>> twoj maz mowi ci takie rzeczy nie dlatego, ze jest od ciebie odrobine mlodszy, tylko dlatego, ze jest zakompleksionym, kontrolujacym, zlosliwym upierdliwcem. to samo mowil by ci jakby byl od ciebie o rok starszy. zycze mu, zeby mu ze strachu gacie pospadaly, jak zakreci sie kolo ciebie jakis adorator I wtedy doceni co tak krytykowal. widac, ze jest o ciebie zazdrosny, skoro nie chce, abys wygladala mlodo, modni, atrakcyjnie. to o wieku to tylko wymowki I zlosliwosci, aby pozbawic cie dobrej samooceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reselee dziś moze i masz racje, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:08 - a jesteś z tym chooyem, bo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt nie jest idealny.po prostu jest "zbyt szczery i mowi to co mysli" a ja jestem "skryta, zamknieta w sobie, nieszczera" bo nie mam w zwyczaju wygarniac ludziom i wole przemilczec.niestety moja mama jest zupelnie taka sama, ja natomiast trzymam jezyk za zebami zeby nikogo nie zranic, bo to nie jest zwracanie uwagi zeby ktos nie popelnil bledu ale wyzywanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo!!! W zyciu bedzieo Toboe mowil "moja stara" mam sporo starszego meza i to jest super. Dojrzaly, ustawiony i wszyscy zazdroszcza mu mlodej zony. Nikt w Twoim wieku Cie nie chcial, ze chcesz byc kuguażycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jak kobieta ma mlodszego faceta to znaczy ze wyglada atrakcyjnie tylko paszczury maja starszych facetow, patrzcie Edyta Zajac i Czarek Pazura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mlodsza od mojego 5 lat i uwazam ze to za mała róznica...najlepiej dla mnie byłoby tak 10 lat...a tak to musze sie bardzo starac zeby nie zakrecil sie za mlodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ludzie dobierają się tylko ze wzgledu na wygląd to i jeden rok może być za dużo;) lub 20 za mało;) Wiek to metryka a miłość metryki nie uznaje;) Współczuję tym kobietom co mają męża tylko dlatego, że są dużo od niego młodsze bo za 10 lat zmieni was na nowszy model;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To współczuję, bo albo masz faceta pedofila, albo jesteś bardzo mało ciekawa ale w sumie możesz go rzucić i znaleźć np. 40 lat starszego jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to znam taki przypadek . Wyszli za siebie i pózniej się rozwiedli bo on znalazł sobie młodszą a ona faceta w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wieku i dojrzałośc***artnera. Między parą moich znajomych jest 5 lat różnicy i w ogóle się tego nie odczuwa - no ale oni związali się jak on miał 26 a ona 31 lat, ten facet jest dojrzały emocjonalnie, samodzielny. W przypadku pary 20 latek - 25 latka pewnie bardziej czuć te różnice bo to jednak zupełnie inne etapy życiowe i pewnie łatwiej trafić tutaj na różnice w dojrzałości między partnerami, inne cele w życiu itp. Tak samo zresztą w przypadku gdy kobieta jest dużo młodsza ale to temat na inną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega miał żonę starszą o 7 lat i to ona go zostawila dla jeszcze młodszego . Skoro jemu nie przeszkadza to nie patrz na innych -powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę ile lat ma ON jeśli chodzi o mentalność. Jeśli jest poukładany, jeśli ceni te same wartości co Ty, to warto zaryzykować. Jeśli nie, zastanowiłabym się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 28-38 :) Związek jest IDEALNY pod każdym względem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 34, chłopak 28, razem 2 lata, planuje mi się oświadczyć w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola6689
Ja poznałam fajnego chłopaka dzięki apce Smartkiss. Różnica wieku nam nie przeszkadza. Polecam apkę! ;-]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Możesz napisać coś wiecej, jak się poznaliście, długo razem jesteście, macie wspólne plany etc, bo u nas jest taka sama różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im starsi tym bardziej różnica wieku powinna się zacierać i stawać niewidoczna, ale jeśli będą odmienne cele życiowe to się rozpadnie tak i tak bez względu na różnice wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mie macie innych tematów jak tylko takie debilne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze im bogatszy facet to roznica mniej przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje jesteście jeszcze prawie dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy czy zgadzacie sie mentalnie, jesli macie podobny pogląd na życie, zainteresowania, priorytety, charaktery ,to 6 lat w te czy wewte nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szczerze to lepszy mlodszy 6 lat niz starszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes w tym zwiazku jeszcze? Napisz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że kobiety żyją dłużej niż mężczyźni, to młodszy facet - statystycznie rzecz biorąc - sprawi, ze krócej będziemy we wdowim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u nas jest 8 lat. Mamy dwoje super dzieciaków i jest oki. To nie wiek jest najważniejszy, tylko potrzeby i pragnienia i poglądy. Jak się zgadzacie w większej części to już jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×