Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Dużo chodzisz? Biegasz? Dlaczego nie zacząć za tym zarabiać. Wejdź i sprawdź na http://www.promujruch.pl/ Zarobiłem już 200 zł <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadna różnica. U mnie jest kilkanaście lat różnicy, a jesteśmy małżeństwem już od 10 lat. I wszystko jest OK. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona jest ode mnie starsza o 12 lat, różnica wieku nie ma znaczenia, ważne by się kochać, rozmawiać ze sobą :) "Jeśli kochasz, to masz szanse jeszcze, bo miłość zagina czasoprzestrzeń" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za starsze kobiety biorą się tylko desperaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rość
Pary gdzie jest starsza kobieta i chodzi o poważniejszą relację jest jakieś 2-4 przypadki na 100 par rówieśniczych lub gdzie kobieta jest młodsza. W związkach nieobowiązujących opartych na seksie takich par jest więcej. Zawsze tak było, że starszą babę swędziało, młody chciał bez zobowiązań sobie ulżyć. Podsumowując relacja taka nie jest niemożliwa szanse są takie jak to, że Polka będzie szczęśliwa przez wiele lat w związku ze starszym o 20 lat Arabem. Owszem zdarza się ale jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jakiś desperat rozważa starszą to niech wejdzie sobie na zbiornik i popatrz jak stare baby po 30 wyglądają. Cycek wisi, sutki takie już stare wysuszone, ciało jak galareta, tu wisi tam wisi, po pięknej jędrnej skórze to już wspomnienie zostało. Jak sobie popatrzy na te cuda to szybko mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne głupie pytanie na forum jak kiedyś któraś napisała w dziale macierzyńskim : Ja blondynka on brunet jakie będzie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie trudniej młodszemu o starszą niż starszemu o młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie duża. Jakie to ma znaczenie, jeśli ludzie się dogadują i kochają? Takie coś może przeszkadzać tylko sfrustrowanym i wścibskim "koleżankom", sąsiadkom itp. To Twoje życie, i powiem że zadawanie takiego pytania w ogóle nie powinno mieć miejsca. Opinia innych w takich sprawach nie powinna być zbyt wiążąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem i mieszkałem kilka lat w jednym z krajów zachodnich o tam różnica wieku między kobietą i mężczyzną 8-10 lat to norma ale zazwyczaj facet jest starszy od kobiety. To tylko cyferki i nic więcej bo ważne żeby nadawać na tych samych falach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem młody i szukam starszej od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy. duża różnica będzie jak Ty zaczniesz przekwitać, a on będzie...jezcze młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie ma znaczenia , ważne jest to co macie w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Owszem jesli oboje sa dorosli powiedzmy 20-26lat,w doroslosci kilkuletnie roznice wieku nie sa nawet zauwazalne,maz moj jest mlodszy odemnie4lata,nikt nie widzi. roznicy,my o tym nie myslimy,zwiazalismy sie ze soba po30-stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgucha33
Kochacie się i to najważniejsze. U mnie jest 18 lat różnicy jesteśmy razem od 8 lat i jest wszystko wręcz idealnie. Najpierw nie było łatwo ale już każdy to zaakceptował. Więc kibicuje Ci i się nie daj walcz o swoje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mario
Teraz dobrze, ale zaraz będziesz stara i znajdzie sobie inną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas różnica wynosi 7 lat. Jesteśmy razem już 26 lat bez ślubu. Nie pytajcie dlaczego. Jakoś przeleciało. Raz się rozstaliśmy na rok (?). Napiszę tak. Żałuję i to bardzo. Zupełnie nieporadny życiowo człowiek. Wszystko za niego załatwiam. On nie potrafi. Napiszę szczerze, że mnie nie szanuje. Jest gbur, cham i prostak. Jakoś kwitnę w tym związku, mamy syna dorosłego. On? Zachowuje się jakby miał ze 100 lat. Nigdy nie powtórzyłabym tego samego jeszcze raz. Odradzam definitywnie. Szukajcie mądrych życiowo facetów, na tyle starszych aby za kilkadziesiąt lat nadal widzieli w Was kochaną osobę. Mojemu nie wierzę w nic. Potrafi kłamać bez mrugnięcia okiem. Jeżeli nakryje go na kłamstwie to jedynie co potrafi to zareagować wielką agresją. Wszystkiego dobrego w wyborach życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:15 Racja. Kobieta zawsze powinna być młodsza od partnera. Może to przykre i niesprawiedliwe, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż. Zawsze miałam gdzieś to, co powinnam. Wolę młodszych. Wy jeśli chcecie, szukajcie sobie starszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.39 wiesz ja nawet bym chciała aby mój znalazł sobie inną młodszą. Przynajmniej miałabym kłopot z głowy. Doszłam do takiego etapu, że mam dosyć. Kiedy jesteśmy młodzi nie wybiegamy za bardzo w przyszłość. Nasza różnica wieku, te 7 lat, praktycznie jest niewidoczna ale jemu się wydaje, że ja mam w dalszym ciągu tyle siły co kiedyś. Za to prawie codziennie wysłuchuję jaki to on jest zmęczony, jak to on nie ma już tyle siły co kiedyś, że jest stary i wymaga opieki. A ja? 7 lat starsza od niego? Uśmiecham się pod nosem, uśmiechem raczej nie radosnym. Nie jesteśmy jacyś mega starzy, bardziej w średnim wieku ale to wszystko właśnie teraz najbardziej się uwidacznia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:45 Fajnie masz. Ja zawsze robię to, co powinnam. Żadnych odskoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:59 nie do końca rozumiem, co to znaczy kłopot z głowy? Wolałabyś być sama na tym etapie życia? Mój partner też jest kilka lat młodszy, różnica nigdy nie była widoczna. I dalej nic się nie uwidacznia. Ale to jemu mimo młodszej metryki nic się już nie chce, jedynie kanapa i tv, a mnie wprost przeciwnie. Energia od zawsze mnie rozpierała. I co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamienic na lepszy model!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×