Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
to nie jest dużo i nie widzę tu powodu do negatywnego komentowania.Kochacie się to jest ważne.Ja poznałam męża jak miałam 24 lata a on 31.I nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat różnicy to w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sam raz to są rówieśnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałam swojego obecnego męża gdy on miał 21 lat a ja miałam 30. Przyznaję, że nie wierzyłam w to, że nasz związek przetrwa długo, Ba! Ja wcale nie chciałam z nim być, no bo jak to on jeszcze dzieciak, bez niczego, ja po rozwodzie z dzieckiem. Ale było mi z nim tak dobrze, że nie potrafiłam odejść. Dziś ja mam 40 lat on 32. Właśnie czekamy na pojawienie się w naszym domu maleństwa. Kocham go bardzo, jeszcze mocniej niż 10 lat temu i czuję, że on kocha mnie. Dodam, że mój mąż jest bardzo przystojny a ja czasem czuję się staro, ale jak kiedyś tak marudziłam, to on zaciągnął mnie siłą przed lustro i mówi: patrz! no zobacz! nie widziałem w życiu piękniejszej kobiety, do tego takiej mądrej, naprawdę nie widzisz jak szaleje za tobą! Po czym zaciągnął mnie do sypialni i tam rozwiał resztki moich wątpliwości:) Wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez jestem starsza 8lat od obecnego meza To nie jest duza roznica wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 72 lata. Pokochałem kobietę która ma 32 i to jest różnica. Nie jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem nie jest to jakas duza roznica wieku jesli oboje mysla podobnie i maja jednakowe priorytety.Jesli jedno z partnerów jest niedojrzałe emocjonalnie to taki związek jest bez przyszłości.Ta madrzejsza strona będzie się męczyć w takim związku aż wreszcie odejdzie.Wiek nie jest przeszkoda lecz podejscie do życia ,te same zasady,te same wartości itd.Facet musi się wyszaleć za młodu,jesli tego nie zrobi w młodości będzie szalał potem w późniejszym wieku a tego żadnej kobiecie nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi się wyszaleć za młodu,jesli tego nie zrobi w młodości będzie szalał potem w późniejszym wieku a tego żadnej kobiecie nie życzę. x Tak samo można powiedzieć ,ze kobieta musi wyszaleć się za młodu bo później ruszy w długą. Reguły nie ma , są ludzie spokojni i nie muszą szaleć i są ludzie , których ciągnie do przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell2707
U nas jest w drugą stronę to mąż jest starszy ode mnie ale o 14 lat i uważam że to żadna różnica. Wszystko zależy od charakteru nie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fran27
Nawet różnica lat 30 nie ma znaczenia jeżeli się kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z niesuchą głową
Różnica wieku? a co to ma do tego, jeśli dwoje ludzi się kocha? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa jest starsza od mojego brata 5 lat i tego nie widać tyle, że on ma 28 a ona 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubicie niańczyć gowniarzy to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zadna różnica ... Trzeba być ze sobą po prostu szczęśliwi tyle reszta się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 a mój chłopak 22 jesteś razem już rok pomimo problemów jesteśmy szczęśliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
No trochę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są ze sobą szczęśliwi .... to żadna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna być starsza. Po 1-żyjemy dłużej, niż faceci. Po 2-mamy apetyt na seks znacznie dłużej niż faceci, możemy więcej, częściej i chętniej eksperymentujemy. Po 3-czujemy się młodziej, bardziej wtedy o siebie dbamy. Po 4- on chce nam dorównać, więc się stara, zabiega, dojrzewa i jest bosko. Po co nam stary dziad, którego trzeba niańczyć a o 20 już dawno śpi zamiast iść z nami na tańce albo szaleć w sypialni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie takie różnice gorzej rokują niż na odwrót, gdy facet jest starszy.50latek i kobieta pod 60ke?Wtedy będzie to widoczne pod wieloma względami. Ją osobiście źle bym się czuła w takim związku. Jeśli kobieta jest pewną siebie to może jakoś przetrwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że nie dużo. Osobiście u mnie jest róźnica 8 lat. Ja 25 on 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim kupi się mieszkanie lub dom, warto pomyśleć o dofinansowaniu MDM, dzięki któremu można otrzymać nawet 100.000 dofinansowania. To są spore pieniądze, zwłaszcza przy tak dużym wydatku, kredycie związanym z kupnem domu. Warto zapoznać się z wszystkimi benefitami, jakie oferuje program: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc aga 37 ja 30 fakt ze sie rozwodzimy ale nie wiek byl przyczyna a podejscie i nasze charaktery dla mnie wiek nigdy nie mial znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to wszystko zależy od człowieka. Są osoby, które w wieku 28 lat zachowują się jak totalne dzieciaki a są osoby w wieku 22, które zachowują się dojrzalej niż ci w wieku 28 i mają poukładane życie mimo młodego wieku.... Ja osobiście wolę starszych od siebie facetów. Nie chodzi tu o jakąś zasadę, że facet musi być starszy. Po prostu wolę, kiedy ma większe doświadczenie w różnych sprawach, jest ustabilizowany. Ja mam 23 lata, mój facet ma 30. Dla niektórych wydaje się to straszna różnica i nawet padają pytania, czy mamy o czym ze sobą rozmawiać. Mi ta różnica jak najbardziej odpowiada. Moja siostra w wieku 26 lat miała faceta młodszego o dwa lata, każdy mówił, że to przecież żadna różnica, praktycznie rówieśnicy. Różnica okazała się jednak ogromna, bo koleś był niedojrzały, zachowywał się jak dzieciak, ale to niestety wyszło na jaw, kiedy zaczęli wynajmować mieszkanie, wtedy "lepiej" go poznała, kiedy przebywali ze sobą cały czas. Ja spotkałam się raczej z negatywnymi opiniami na temat młodszych od siebie facetów, ale tak naprawdę NIE MA REGUŁ. Wszystko zależy od ludzi, każdy jest inny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma 25 a ja 31. Czy z rówieśnikiem czy że starszym - z nikim nue byłam bardziej szczęśliwa czy szanowana. On całuje mnie po stopach i traktuje jak królowa. Właśnie jestem w 16 tc i czekam na nasze maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie. Moja babcia była starsza od dziadka o 7 lat,a nawet nie było widać różnicy wieku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama jest 10 lat starsza od ojca, gdy miala 46 lat zaczal zdradzac nie bylabym z mlodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody może zdradzać i starszy tez,nie ma reguły.Mnie często kiedy stoję na przystanku ktos chce podwozić i to młodzi i starsi.Kiedys lało strasznie i zatrzymał sie facet z sąsiedniej miejscowości,znałam go z widzenia,widywałam go w sklepie z zona,z corka juz dorosłą i mydlił mi oczy ze jest wdowcem i chciał nr.tel.facet ok 50tki.Na pewno zdradza żonę. Zdradzać może każdy facet jak chce a jak ludzie się kochają to co ma wiek do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42l.a wyglądam na 35l.i podrywają mnie 30latkowie oczywiście bez rezultatu. Jak kobieta młodo wygląda to może wcale nie byc widac różnicy wieku,z czasem może być tak,ze to facet wygląda starzej-znam taka parę.:). Tylko uczucie sie liczy.:) Pozdrowionka dla zakochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×