Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
W tym wieku kobieta już przekwita.Nawet w tym samym wieku kobieta do sexu jest leniwa,a cóż różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest ode mnie młodszy 5 lat. Jesteśmy 27 lat po slubie i do dziś chodzimy trzymając się za ręce i żadno nigdzie nie pójdzie bez drugiego, wyjątek piwko z kolegami.Nikt nie wychodzi z domu bez buziaczka i żadno bez niego nie wchodzi. Codziennie buziaczek na dobranoc i na dzień dobry. Nie ma dnia bez słowa kocham. Może to wszystko aż za dużo, ale już tak się przyzwyczailiśmy i nasze dziecko -21 lat , też jest takie kochające i przytulaśne.Wg mnie zdrada itp nie zależą od wieku, tylko charakteru. Ważne jest, by się nie ograniczać, nie drążyć głupstw, nie czepiać się byle czego, chować uraz .Oczywiście nie z każdym tak się da. I czasami warto dać se spokójniż żyć w podłym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5lat młodszy zadna różnica jesli chodzi o wiek 30-35 lub w górę,poniżej to raczej za młody np k 25 + m 20 to raczej za młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, jestescie szczesliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27, on 22. Jesteśmy razem od 7 miesięcy. Wcześniej byłam ze starszym człowiekiem przez 8 lat. I powiem szczerze : NIGDY NIE BYŁAM TAK SZCZĘŚLIWA JAK Z WŁAŚNIE TYM, MŁODSZYM. Więc jeśli serce Ci tak dyktuje - idz i się nie zastanawiaj. Może to właśnie Ten ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipilanstrum
Wiek to tylko liczby, sprawdz po prostu czy do siebie pasujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuda powinnaś napisać chuda jak portfel bezrobotnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice już nie żyją od 4 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o dziewczynie 23 lata i chlopaku 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala719
Jesli chcesz nianczyc dziecko to nie widze problemu. Ciekawe co na to twoi rodzice, jak dowiedza sie ze chcesz nianczyc dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to obciach z takim gowniarzem, nie stać cie na prawdziwego faceta tylko dzieci bałamucisz. Ciekawe co twoi rodzice na to i jego? Podejrzewam, ze będą zszokowani i jedni i drudzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, Do programu telewizyjnego poszukujemy par, które charakteryzują się dużą różnicą wieku (około 10 lat lub więcej). Jeśli Państwo, albo Państwa znajomi / rodzina mają taką sytuację, proszę o wiadomość z numerem telefonu - zadzwonię i opowiem o szczegółach. Zgłoszenia na adres wer.stanuch@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci? Gdyby odwrocic role (facet 23, dziewczyna 18) nikt by nie mial problemu :D Smieszni jestescie z tymi konwenansami. Wiek nie jest wyznacznikiem dojrzalosci. I jeszcze ten zarzut "balamucenia", trzymajcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma byla w zwiazku z 3lata mlodzym mezczyzna, cala rodzina byla przeciwna temu zwiazkowi i doradzali jej zeby dala sobie spokoj, niestety nie posluchala, i jej zwiazek rozpadl sie po pol roku, koles okazal sie zalosnym dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 25 i 31?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 i 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 i 24, tyle mieli lat jak zostali para, 31 i 25 to samobojstwo, mezczyzni w tym wieku nie mysla przyszlosciowo, najchetniej chcieliby sie jeszcze bawic, nie rozumiem kobiet dlaczego mysla o takich zwiazkach z mlodszym mezczyzna, starszy mezczyzna jest podpora rodziny, potrafi zapewnic bezpieczenstwo kobiecie i stabilizacje, a mlody najchetniej mu tylko jedno w glowie i hula dopoki moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
róznica 15 lat....dwa lata razem, zaczyna się psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 biora 25, bo mezczyzni 31 ich nei chca i malo ktory jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde uwazacie, ze facet 25 lat to dziecko dla kobiety 31?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Moja znajoma byla w zwiazku z 3lata mlodzym mezczyzna, cala rodzina byla przeciwna temu zwiazkowi i doradzali jej zeby dala sobie spokoj, niestety nie posluchala, i jej zwiazek rozpadl sie po pol roku, koles okazal sie zalosnym dupkiem xxx Znam taki przypadek. Tylkko ona miała25 lat a on 33.... Też nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jeśli młodszy musi być dojrzały emocjonalnie, jeśli nie jest to z pewnością nie będzie chciał związku a jeśli nie chce związku to wiadomo czego chce: chce się "przez chwilę "dobrze bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 35 Ona 43.Jesteśmy 11 lat po ślubie,córka również 11 lat.Żadnych problemów pod warunkiem,że potraficie ze sobą rozmawiać i czasami iść na kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli jej przeszkadza ze jest starsza, źle się z tym czuje? po wyglądzie nie widać różnicy a jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionka1979
roznica w zwiazku jest tu naj mniej znaczaca ,jak sie dobraly 2 osoby i sie dogaduja to jest ok ,tak jak zenma bylo ,tylko ze sie okazalo ze jest zabardzo uzalezniony od seksu i sam w padl we wlasne sidla ,ja mam 37 on 61, a teraz on zrobil bliznieta dziewczynie 28 on61 ,i tak sie konczy ,ze roznica wieku nie ma znaczenia ,,jestem z jarocina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sześć lat to wcale nie jest duża różnica wieku!! Np moja Ciotka związała się z facetem o 11 lat starszym i są szczęśliwi od 5 lat. Starsi faceci bardziej potrafią zadbać o kobietę i są bardziej szarmanccy i opiekuńczy. Sex z starszym facetem jest o wiele przyje,mniejsza niż z równo latkiem. Wiem to z swojego doświadczenia Mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×