Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Co tam 6 lat. Zobaczcie na Francuza, on woli o 25 lat starsze :) miłość to miłość nie zrozumie ten kto nigdy prawdziwie nie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
oh tak, klasa mężczyzna :), wczorajsza debata - majstersztyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie_milosc. Ale to nie haslo do podcierania sie przy kazdym temacie damsko,-meskim. Wyksztalcony pedagog wiec z podstawami psychologi zostawia swoje dzieci wierzga suchymi nozkami kolo chlopczyka mlodszego od syna i startuje do roli zony. Na slub ubiera sukieneczke minimini ,/a liczyla sobie prawie 55 lat/ i wciska sie przed kamere w tzw.tancu. A umiejetnosci ma takie ze zadna muzyka jej w tym nie przeszkadza. Naprawde- jest sie kim zachwycac i na kim wzorowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzy1955
mam zone8 lat starsza ma 70 ja 62==pragnne seksu i calowania==nie ma==kiedys tak==teraz nie 4 lata postuje===to wynik starszej ddo mlodszego==i niech tu nie pisze glupot zaden==zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Oczywiscie_milosc. Ale to nie haslo do podcierania sie przy kazdym temacie damsko,-meskim. X O tak zapewne w każdym małżeństwie rownolatkow jest miłość zwłaszcza tam gdzie mąż ma całkowicie w doopie swoją żonę;) Xxxx Wyksztalcony pedagog wiec z podstawami psychologi X To bardzo dobrze, choć jedna z niewielu, która zapewne weszła w związek z młodszym analizując wszelkie podstawy takich związków i jak widać, nie jest tylko zapchaj dziurą:) Xxxx zostawia swoje dzieci X Dzieci już dorosłe więc same poszły w swoją stronę. Xxx wierzga suchymi nozkami kolo chlopczyka mlodszego od syna X Zazdrościsz jej zgrabnych nóg? Gdyby wierzgala koło starego dziada było by ok;) Xxxx i startuje do roli zony. X Ona jest żoną a nie tak jak inne młode, które zostają dochodzącymi dziurami dla swoich partnerów;) Xxxxx Na slub ubiera sukieneczke minimini ,/a liczyla sobie prawie 55 lat/ X Jak ma figurę i zgrabne nogi to może ubrać co chce na ślub w przeciwienstwie do polskich wielorybów, które to po 35 roku życia zamieniają się w słonice, które mini to co najwyżej na jedną nogę mogą założyć. Xxxx i wciska sie przed kamere w tzw.tancu. A umiejetnosci ma takie ze zadna muzyka jej w tym nie przeszkadza. X Mąż sławny to i żona z nim przed kamerę wychodzi a, że krokiem tanecznym to znaczy, że szczęśliwi ludzie a nie takie zatrute jadem wredne babsztyle ;) Xxxx Naprawde- jest sie kim zachwycac i na kim wzorowac! X Proponuje najpierw spojrzeć w lusterko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona Macrona nie ma ani zgrabnych nog ani figury. Byla i jest w takim wieku, ze powinna najpierw popatrzec w swoje lustro i dwa razy dluzej pomyslec co robi , dopiero wlazic przed kamery. A tanczyc to ta pani nie umie. Wdepnelam ci gosciu na odcisk? Raczylam watpic ze takie pary to z "szalonej milosci"zwiazki? Twoj twz tak dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moj odcisk nie nadepnelas bo ja przed kamery nie pcham się więc nie możesz mojego wyglądu skrytykować:) Za to Tobie takie panie jak żona Marcona stoją ością w gardle bo wyglądasz 100 razy gorzej od niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia o 00.45 jezeli dla ciebie warunek skonczenia 18 lat przez pania Macron jest wyznacznikiem jej zyciowych poczynan takich jakie widzimy to twoje myslenie nie odbiega od jej myslenia. Czytajac wynurzenia kobiet w e i"wieku biblijnym" o sukcesach w zwiazkach z mlodszymi partnerami mamy : sex 24 godziny na dobe, same milosne uniesienia, strzelajace korki szampana, rozterki jak zachowac takie zwiazki w tajemnicy bo jezyczek swierzbi aby sie pochwalic przed zazdrosnymi kolezankami. I randki gdzie rozkladaja nogi przed mlodym nazywaja zwiazkami,romansami,milosnymi ukladami. Oburzenie wzbudzilo co? Ze krytykuje sie uklad starej kobiety i mlodego mezczyzny? Ma to swoja fachowa nazwe -gerontofilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Pani Macron to juz niewiele kobiet moze gorzej wygladac. Uciekla Darwinowi z jego drzewa. Jest piekna inaczej jak zona ksiecia Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Pan Marcon ma trochę więcej niż 18 lat, kandyduje na stanowisko premiera a czy jest to zasługa jego zony czy ich poczynań to można nazwać to sukcesem. Nie wiem czy państwo Marcon mają seks 24/24 , czy są miłosne uniesienia i strzelające korki szampana ale ukrywać się nie muszą a wręcz tego nie robią tylko dumnie pokazują się na dywanach. Naprawdę zazdrościsz jej nóg bo ten tekst z rozkladaniem jest żałosny. W ich przypadku nie ma romansu, układu, związku a jest małżeństwo. Twój facet też jest gerontofilem bo rozkladasz przed nim nogi ;) kobieto w wieku biblijnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od was. Miedzy mną a moim mężem jest piec lat różnicy. poznaliśmy się jak on miał 19 ja 24 lata. On singiel ja po długim związku gdzie już mieszkałam z facetem i miałam ustabilizowane życie. Najpierw spotykaliśmy się tak po prostu, aby miło spędzić czasem. Jednak po jakimś czasie okazało się, że nie możemy bez siebie wytrzymać dwóch dni. Na początku też miałam obawy jak to będzie widziane przez innych, zwłaszcza naszych rodziców, Jednak nigdy nie usłyszałam nic złego na temat tego, że on jest młodszy. Na nic nie nalegałam, nie wywierałam na niego wpływu. On miał swoich znajomych z którymi tez spotykał się sam ja swoich. Choć nie było problemu żebyśmy się razem wszyscy spotykali. Przeżyliśmy na razie ze sobą 8 lat szczęśliwych lat :-) Choć mamy czasem kryzysy jak w każdym normalnym małżeństwie. Teraz łapie się na tym, że w ogolę nie czuję różnicy wieku a nawet traktuje go jak starszego od siebie :-) Jak Cię ciągnie do tego chłopaka to idź śmiało. Co ma być to będzie a jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko polskie kafe krytykuję różnicę wieku w małżeństwie państwa Marcon, francuzów i francuską prasę w ogóle ten temat nie obchodzi. Różnica wieku jaka jest między państwem Macron, jest także miedzy Donaldem Trumpem i jego żoną Melanią. Ktoś powie, no dobrze, ale to on jest starszy od niej, a nie na odwrót. Jedyny komentarz jaki wydaje się słuszny po takim stwierdzeniu, to pytanie: no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano to z tego że największym atutem kobiety jest uroda, która przemija gdzieś koło czterdziestki. Ktoś kto wiąże się ze starszą kobietą jest albo desperatem albo gerontofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
:D, na pewno ma jakąś przypadłość z końcówką -filia ;) eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek ma znaczenie zwlaszcza jak kobieta jest starsza i to tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ano to z tego że największym atutem kobiety jest uroda, która przemija gdzieś koło czterdziestki. Ktoś kto wiąże się ze starszą kobietą jest albo desperatem albo gerontofilem. X Jeżeli jesteś kobietą to po 40ce mąż kopnie Cię w doope z tekstem "wypad stara babo ", a jeżeli jesteś mężczyzną to żonę po 40 ce kopniesz w doope z powyższym tekstem na ustach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia o 7.51 wczoraj. Ta para nazywa sie Macron. Najpierw skup sie na czytaniu porzadnie faktow potem wykladaj madrosci swoje. O mojego partnera sie nie martw. Jest we wlasciwym wieku a ja nie musze zdawac ci relacji kiedy przed nim rozkladam nogi. Gerontofilia to przypadlosc psychiki. Tez przeczytaj chociaz na poczatek troche i potem strzelaj wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do goscia o 7.51 wczoraj. Ta para nazywa sie Macron. Najpierw skup sie na czytaniu porzadnie faktow potem wykladaj madrosci swoje. X Przyganiał kocioł garnkowi;) Ty też skup się na czytaniu, odpisałaś na swój post z 7:51 ;) Xxxx O mojego partnera sie nie martw. Jest we wlasciwym wieku a ja nie musze zdawac ci relacji kiedy przed nim rozkladam nogi. X We właściwym wieku abyś mogła przed nim rozkładać nogi ale w niewłaściwym abyś została jego żoną? Xxx Gerontofilia to przypadlosc psychiki. Tez przeczytaj chociaz na poczatek troche i potem strzelaj wnioski. X Ależ oczywiście, że seks jest zależny od psychiki dlatego Twój facet mimo Twojego biblijnego wieku wchodzi między Twoje nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam wizyte u dobrego psychitry! Psycholog w twoim przypadku to juz za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Kobieta w biblijnym wieku zdenerwowała się bo ktoś jej na odcisk nadepnął ;) Sama idź do psychiatry, może przepisze Ci coś na radzenie sobie z własną złością, może wtedy przestaniesz wylewać jad w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od głowy jest jeszcze neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od głowy jest jeszcze neurolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest najlepiej jak kobieta jest 5 - 6 lat starsza od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ona go należycie szanuje to będzie na nią zawsze napalony, chętny w każdym miejscu, ale jak mu pokazuje środkowy palec to może go sobie wsadzić w pi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto się w tej sprawie wybrać do jakiegoś speca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę was o pomoc w wypełnieniu ankiety do mojej pracy magisterskiej. Bada ona preferencje klientów drogerii internetowych. Zajmie wam ona 2-3 minutki, a mi bardzo pomoże. http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/590ef439617d6/ Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 47 lat...On 30...Myslalam ze to tylko na chwile...Ze sie mna znudzi..Jest nam swietnie...godzinami rozmawiamy na rozne tematy...nigdy sie razem nie nudzimy ...to facet mojego zycia..NIe widzisz we mnie matki...zreszta jej nie potrzebuje...wiem ze kiedys odejdzie...ale tego co jest teraz mi nikt nie zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×