Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Nie wszyscy chcą się rozmnażać;) Jest wiele małżeństw bezdzietnych z wyboru lub bo nie mogą mieć dzieci. Ludzie dobierają się w pary aby żyć z kimś kto darzy ich miłością i kogs kogo kochają. Gdy jest miłość, szacunek,porozumienie, zgodność charakterów i podobne podejście do życia to metryka nie jest taka ważna. Zazwyczaj starym matronom takie pary kują w oczy, możliwe, że to z zazdrości. Z zazdrości o to, że kobieta mająca młodszego męża optycznie wolniej starzeje się i długo atrakcyjnie wygląda. Dwoje w związku ma być szczęśliwa a nie ludzie do okoła a więc negatywne opinie całkiem ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci dorastaja psychicznie pózniej niz kobiety. jesli kobieta jest starsza od faceta o 6 czy wiecej lat to sorry ale jestes dla niego za stara. kobieta która jest starsza od faceta o 6 lat jest dojrzalsza od niego xxx ale to dorastanie ludzi sie kiedys konczy ;p moze jak facet ma 18 lat a kobieta 24 no to on jest dziaciakiem, ale taki 26latek z praca stabilna to niby jeszcze dziecko bezrozumne? A taki 30latek to albo dojrzal juz albo juz dojrzalszy nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci dojrzewają koło czterdziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według kafeteryjnych matron to 26latek jest młodym chłopakiem a 40 latka starą babą. Za to w drugą stronę gdy ona ma 26 lat to jest młodą kobietą a 40latek dojrzałym mężczyzną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faceci dojrzewają koło czterdziestki. X Koło czterdziestki faceci dojrzewają do rozwodu z żoną rownolatka lub młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój drugi mąz jest młodszy ode mnie o 7 lat . kiedys to było nie do pomyslenia by sie rozwiesc a co dopiero miec młodszego o tyle męża . nie zrazilam sie głuimi gadaniami i pobralismy sie choc obawialam sie jak to bedzie gdy bede miała 50-60 lat ... miałam 50 lat on 43 potem ja 60 on 53 ... jestesmy 25 lat po slubie uwazam ze jestesmy idealnie dopasowani... nawet przez te 2 lat nie mielismy okazji sie solidnie pokłocic a seks .... ? dopiero przy drugim meze wiem co to seks ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzymanie za reke 50_60 latki to juz sex. Nie opowiadajcie panie o waszych lozkowych mozliwosciach w tym wieku bo to wiecej "chcenia" niz mozliwosci. Klimakterim, damskie klopoty zdrowotne,humory,nerwy i jeszcze pare innych spraw. Czas oszukac sie nie daje, co najwyzej czytajacy te przemyslenia wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 60 lat piz.ę bedziesz musiała trzymać na prawidłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
no, co innego jeśli pan, to np. taki Trump ;) i niezliczona ilość jemu podobnych ah te stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T7 - Ty naiwna jestes od urodzenia czy zalapalas sie na mlodego faceta i to jest twoj zyciowy sukces dlatego wylewasz taki rodzaj zdziwienia ,ze inni sa sceptyczni bardzo do takich zwiazkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Potrzymanie za reke 50_60 latki to juz sex. Nie opowiadajcie panie o waszych lozkowych mozliwosciach w tym wieku bo to wiecej "chcenia" niz mozliwosci. Klimakterim, damskie klopoty zdrowotne,humory,nerwy i jeszcze pare innych spraw. Czas oszukac sie nie daje, co najwyzej czytajacy te przemyslenia wasze xxxx pisałam 0 11:02 kocham sie z mężem codziennie i klimaterium i wiek w tym nie przeszkadza . no ale wg dziecka z gimnazjum potrzymanie za reke to seks , dobrze ze gimnazja likwiduja ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
:D no, zastawiłam sidła i wnyki, doły wykopałam w całej Polsce, aż złapał się biedaczek, ofiara jedna i trzymam się go kurczowo, żeby móc pisać na forum co myślę o stereotypach :) bezczelności nie znoszę, więc tyle tytułem odpowiedzi na powyższy tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś W wieku 60 lat piz.ę bedziesz musiała trzymać na prawidłach. xxxx ha ha ha a ty trzy opakowania wiagry by ci drgnał na dwie sekundy . oj dziecko co ty mozesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T7-ja tez bezczelności nie znoszę zwłaszcza obrażonych wiekowych "księżniczek" za chwile prawdy. Jak rozstawiałas sidła to nie na mnie, wiec twoje życiowe zabiegi do wejścia "w posiadanie mężczyzny" mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
ojej :) :) ale wiesz co, masz dar komikafeterianina :), pocieszające to, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro temat o seksie 50-60 latek- to ja mam 53 obecnie , a seks stał sie dla mnie od jakichś 10 lat mega ważny i mega cudowny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś T7-ja tez bezczelności nie znoszę zwłaszcza obrażonych wiekowych "księżniczek" za chwile prawdy. Jak rozstawiałas sidła to nie na mnie, wiec twoje życiowe zabiegi do wejścia "w posiadanie mężczyzny" mnie nie interesują X 17 jak już to założyła sidła na młodego mężczyznę a nie na starą zrzędzącą kafeteriankę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
mało tego, przebiegła była, otrułam go jabłkiem, następnie wybudziłam ze snu i żyjemy długo i szczęśliwie, choć on nawet nie przypuszcza, że tak naprawdę jestem czarownicą, paskudnie zakrzywiony nos mam, łachy noszę, resztki zębów żółto czarne wystają z posiekanych zmarszczkami warg i roztaczam wokół siebie fetor ... ale księcia z bajki mam :-P, upolowałam, no to sobie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T7 do pisania bajek to ty sie nie wyrywaj bo literatka z ciebie zadna. I juz ich nie czytaj bo dawno z tego rodzaju literatury wyroslas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
właściwie gościu, inspirujesz do pójścia na targ :), tam sobie można pogadać w tym duchu, przy czym zdecydowanie więcej z tego pożytku eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na targu to mozna zrobic zakupy. Zanim skomentujesz co udzie tu pisza to pomysl co chcesz przekazac i jakich slow do tego uzyc nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to duża różnica jeśli dobrze się dogadują i tego samego w życiu chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam małżeństwo z blisko 25 letnim stażem, ona już 64 a on 47 , różnicę wieku widać i to dość mocno ale nadal są małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten szczesliwy maz cierpi prawdopodobnie na kompleks Edypa. Dwudziestoparolatek nie ma potrzeby wiazac sie ze "stara" kobieta (stara wedlug jego metryki). Natura tak nie dziala.I to zdrowy objaw nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość jest najważniejsza
Myślę że wiek to kwestia własnych przekonań. Myślę że to uczucie się liczy nie wiek. Jak to mówią miłość ponad podziałami. Stąd moje przekonanie że powinniśmy się kochać a nie patrzeć przez pryzmat oceny innych. zoio.pl/konkurs stąd to tylko kwesita przekonań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek kochaniutka to nie kwestia wlasnych przekonan tylko sztywnej metryki. Przekonania w tych sprawach nic nie pomogaja zwlaszcza w zmaganiach uczuciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie jest żadnym wyznacznikiem dojrzałości, co nie znaczy że mężczyzna młodszy 6 lat tak jak w temacie nie będzie za młody do związku ze starszą kobietą jeżeli oboje myślą o małżeństwie, potomstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
(...) jak nie kiedyś, to teraz . - Muriel Donnolly, The second best exotic Marigold hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×