Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Ten mąż to jakiś straszny musiał być desperat albo szukał drugiej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę duża różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek24
sąsiadami moich rodziców jest para, w której kobieta jest starsza od męża o bodajże 8 lat. Małżeństwem są już jakieś 23,24 lata i nadal wyglądają na szczęśliwych. Poza tym nie znając ich ciężko wywnioskować, że to właśnie ona jest starsza, raczej wydają się być w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta młodsza od faceta 25 lat to standard w naszym kraju. Takie dziewczynki zakochują się bo od razu mają wszystko prestiż, kasę (oczywiście broną się jak lwice nazywając to miłością :)) więc po co męczyć się z gołodupcem w tym samym wieku. Niedługo będzie modne 40 lat różnicy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto pisze, że 6 lat to dużo jest dla mnie żenujący, ale związki gdzie laska jest młodsza o 20 lat od gościa to wg takich osób norma. Ja spotykałam się z 14 lat młodszym ale kalkulowałam jak laski które wiążą się ze starszymi o 20 lat... im się opłaca a mi po prostu nie opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Pracuję w polskim programie partnerskim, który zajmuje się afiliacją produktów finansowych i pozafinansowych. Na początek pokażę Ci jak zarobić jednorazowo nawet do 1200zł, bez inwestycji i polecania. Taki przychód możesz wygenerować w tydzień, pracując 1-2 godz. dziennie. Później dowiesz się jak zarabiać miesięcznie dużo większe pieniądze. Szczegóły projektu na prv pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 50 lat a mój nowy facet 36, i jest z***biscie. Ale oboje nie chcemy ani ślubu ani dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoniii153
moja kobieta jest 7 lat starsza i jakoś żyjemy, Oczywiście, przez "jakoś" nie rozumiem, że źle. Wręcz jest bardzo super. Ja w tym momencie mam 27 a ona 34. A w sumie co będę ukrywał, bo zawsze marzyłem o tym żeby związać się ze starszą kobietą. Z tym poznaniem jej to też smieszna sprawa bo poznałem ją na grze. Byłem nieśmiały to ćwiczyłem w tej grze podryw na kobietach i wgl. W sumie to polecam tą gre bo jak masz problem z niesmiałością czy coś to idzie to tam fajnie to poćwiczyć. www.graj.egag.pl i tam jakoś zaczelismy gadac i okazalo sie ze jestesmy z jednego miasta no i ogolnie fajna sprawa sprawa. Spotkalismy sie i juz z rok razem jestesmy. Takze chłopie nie zniechęcaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma reguły, naprawdę nie ma. Życie pisze czasem takie scenariusze, że..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachęcam: www.wrozbyonline.pl/22040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na którymś matki chłopak a w zasadzie facet koło 40, pisał że jest po uszy zakochany w kobiecie 8 lat starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex-mąż miał właśnie 22 lata,gdy się pobieraliśmy,ja skończyłam 28.Nikt nigdy nie powiedział,że widać u nas różnicę wieku.Byliśmy w sumie 10 lat razem a rozstaliśmy się przez jego chorobliwą zazdrość.I to ja podjęłam decyzję o rozstaniu.W tym roku mija 10 lat od rozwodu i jesteśmy sobie bliżsi niż kiedykolwiek:).On dojrzał,zmienił się z chłopca w mężczyznę ,ale wciąż twierdzi,że jestem najpiękniejszą kobietą jaką zna:).Czas pokaże...niby nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ,niczego nie planujemy..Po prostu coraz częściej spędzamy przyjemnie wolny czas.Razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnieeeeeee
Mam znajomą ktora jest od męża starsza prawie 14 lat. Teraz ma 44, on 30. Gdy sie poznali ona miala 34 a on 20 , ledwo po maturze a ona po rozwodzie z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat u dorosłych ludzi to ŻADNA różnica. Głupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat gdy kobieta jest starsza to bardzo duża różnica. Stare baby chcą tylko desperaci albo zboczeńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dla debili i skończonych kretynek, 6 lat różnicy kiedy to kobieta jest tak niewiele starsza, to jakiś problem. Dla normalnych ludzi to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze czeka Cię w tym roku, zadzwoń do mnie. 708877503 wewnętrzny 116 Odpowiem na wszystkie pytania. Dobra wróżba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja mam 32 mąż 27 i jesteśmy 10 lat razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taka pare , ale im to chyba nie przeszkadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×