Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Osoby piszące, że różnica wieku gdzie kobieta jest dużo starsza, jest fe, po prostu życia nie znają :) Przecież taka miłość jest piękna, w wielu wypadkach to właśnie ta prawdziwa i czysta miłość na przekór wszystkiemu i wszystkim. Ja takim parom życzę szczerze Wszystkiego co najlepsze i aby nigdy ich nie dotknęło to co złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_ddr 2018.03.12 @MagdaKat dziś "żadna różnica jak się para dogaduje " Jeśli chodzi o hednonizm, to może tak. Natomiast jeśli chodzi o rodzinę, to zupełnie inna sprawa. X Jest wiele małżeństw bezdzietnych z różnych przyczyn, bo nie mogą, bo nie chcą. Uważasz, ze one rodziną nie są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat to przepaść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, duża, będą nieporozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku trochę dużo, co innego gdyby to kobieta była młodsza. Od faceta wymaga się jednak odpowiedzialności, a rzadko się to zdarza u 22latka. Spotykałam prawie samych nieodpowiedzialalnych facetów, wreszcie znalazłam 7 lat starszego, dzięki pompejańskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma za znaczenie le kto ma lat. Liczy się co mamy w głowie a nie w metryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko to kwestia czy się dogadują i mają wspólne sprawy, tematy i płaszczyznę porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundel25
Witam Ja powiem tak ja mam 25lat a moja partnerka ma 42 poznalismy sie dwa lata temu na facebooku ona mieszkala w UK a ja w polsce zaczelo sie od pisania wiadomosci ze soba pczym zakochale sie w niejna we mnie zdecydowalem sie na yjazd do Uk do niej i nie zaluje tego bo jest mi z nia dobrze i jej ze mna tez i nie chodzi tylko o jedno ogolnie zycie jestcudowne z nia digadujemy sie wspaniale rok temu sie zareczylismy teraz planujemymiec dziecko i dlatego uwazam ze zwiazek kobiety 40+ i faceta 20+ ma jak najbardziej sens kazdy ma szanse na miolosc i nie wazne kto ile ma lat ijak roznica wieku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od wieku partnerów. Im starsza para tym ta różnica według mnie jest mniejsza. Znam parę, u której różnica wieku wynosi 10 lat, ale ponieważ on ma 27 ona 37 (i dobrze się trzyma :P) to tej różnicy wieku w ogóle nie widać, a tworzą świetną i zgraną parę. Jest dużo par z jeszcze większą różnicą wieku i również nie jest to u nich problem. Tak naprawdę i równolatkowie mogą nie mieć wspólnych tematów oraz źle się dogadywać. Więc wiek nie jest tu najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biologicznie to najbardziej dopasowane są pary z dużą różnicą wieku czyli ona młodsza on starszy i ona starsza on młodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgghhg
Uwazaj na zwiazki bo czasu nie cofniesz.Póki bez związku póty wszystko jest mozliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 Dzisiaj na to wszystko jest rozwiazanie-dziecko można mieć poprzez IVF nawet po 50-tce, na zamrszczki jest Botox i wypełniacze, na obwisłe powieki i piersi operacje plastyczne. Problem w tym, że polskich Januszy rzadko kiedy stać na takie ulepszenia dla swoich partnerek. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ma ślubu kościelnego to różnica wieku w ogóle nie ma nic do rzeczy - to jest ciężki grzech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jestem ateistą to co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna być młodsza, a nie starsza, a jak jest już starsza aż o sześć lat to całkowita porażka. Tylko dla desperatów albo szukających "mamusi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam sto razy wole swojego przystojnego, bez nałogów, pracowitego „desperata szukającego mamusi” niż takich super facetów ja ty wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, a co masz napisać. Że jesteś z facetem "cipcią"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, ze jest „ci/pa” według ciebie choć dla mnie nie jest bo co trzeba ma między nogami i wie jaki zrobić z tego użytek, to i tak jego wole niż takiego „nie ci/pe” jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakol
6 lat w związku to nie duża różnica ale pod warunkiem, że to mężczyzna jest starszy od kobiety. tak jest w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałem ale nie dostalem nawet szansy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość example123
Wiek to przecież tylko cyferki.Wszystko zależy od nas, co jest dla nas ważne i jakimi zasadami się kierujemy. Osobiście wolałabym młodszego ale pod warunkiem "co ma w głowie"( i kim ogólnie jest, czy nadajemy na tej samej fali),by móc dalej wspólnie żyć. Jeśli ktokolwiek robi coś niezgodnego tak do końca ze swoimi przekonaniami tzn sumieniem to prędzej czy później to runie gdy napotka jakąś przeszkodę. Bzdurne pisanie, że związek starszej z młodszym się rozpadł bo.... po prostu związki się rozpadają bo się o nie nie dba ot co.Przecież gdyby wiek był tylko powodem to tego związku by zwyczajnie nie było. Mam koleżankę, która wzięła ślub z 17 lat młodszym mężczyzną tzn chłopcem hehe i co? Jak myślicie? Mnie zdumiało jej podejście do związku. Mówiąc o różnicy wieku wypowiadała to jakby się skarżyła. Przestała o siebie dbać, i ciągle powtarzała- chciał starszą..to niech ma. Coś na zasadzie tego dowcipu co babcia patrząc w lusterko mowiła-a dobrze mu tak sku..wielowi:) Zupełnie nie wiem za co zaczęła go karać sobą? Teraz ludzie"idą na łatwiznę", kiedyś ratowano związki. Być może tylko dlatego- "co ludzie powiedzą" hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara baba tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Według mnie nie cyfry , a uczucie się liczy . Facet może mieć kobietę nawet 20 lat młodszą , a kobieta mężczyzny o 6 lat nie ? hehe ja bym nawet o to nie bytała, skoro go kocham to z nim jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleh, kto by chciał starszą, chyba głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat różnicy między partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×