Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Młodszego mężczyznę od siebie łatwiej jest "wychować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jest łatwiejszy w obsłudze i szybko można sie zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejechałam sie niestety. Po 7 latach znajomości takiej normalnej oswiadczył ,że chce byc ze mną.6 lat młodszy.Nic nie pomogły tłumaczenia , że ja mam dwoje dorastających dzieci i napewno przed ich usamodzielnieniem nie zdecyduję się na związek.Dotrzymałam słowa ale dopiero zaczęła sie jazda.Myślałam ,że stwierdzi ,że jednak jestem za stara i odpuści.Niestety nie.Jkieś prezenty ,wyjazd na wczasy i zgodziłam sie.nigdy nie poznałam wcześniej jego rodziny.Zamieszkałam z nim .Straciłam wszystkie pieniądze .Nie mogłam wrócić do siebie bo tu mieszkał syn z rodziną.Uwierzcie -10 lat stalkingu.Okazało się ,że jest chory i alkoholik.Decyzję o odejściu podjęłam w 10 min.Jego mama mu w tym pomagała.Straciłam wszystko ale odzyskałam wolność.OSTRZEGAM. Mężczyżna na wysokim stanowisku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zrobiłaś mu loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w przypadku starszych kobiet nie bedzie to udany zwiazek 6 lat to duzo kobiety szybciej sie starzeja nie bedzie tego widac do 35 lat a nawet do 40 ale potem powie ci jestes stara na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ze starszymi kobietami nie wiążą się normalni faceci, tylko z różnymi zaburzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę ktora ma 15 lat mlodszego-2 lata razem, ona ma 47 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam masz zaburzenia skoro tak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakawjai
Nie to niie dużo. Co innego kilkanaście lat to już może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczone stare baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swat1234
wydaje mi się że chyba nie. To dość taka raczej osobista kwestia mi się wydaje. Mój dobry kolega ma starszą żonę o chyba 5 lat. I w sumie nikt nic nie mówi. Na początku było tylko takie "oooo starsza, no weź się zastanów, Ty będziesz młody a ona stara". Oczywiście ludzie sobie trochę żartowali ale to przeszło po czasie. Hah w sumie to i tak śmieszna historia z tym bo to ja tak jakby ich można powiedzieć że poznałem. Tzn tak nieświadomie bo ja tylko dałem mu adres do takiej strony internetowej, gdzie można sobie bez zobowiązań p*****ać . Wiecie o co chodzi haha . Jakby ktoś chciał bit(kropka)ly/bzykanko generalnie ja nie korzystałem za bardzo z tego, ale on spróbował i prosze. Znalazł tam żone. Troche paradoks, no ale jak widać można xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waczewak
Mam 72 lata, żona 57. Jest dobrze, są potrzeby i są możliwości ich zaspokojenia. Nie ma problemu w życiu, w domu, w łóżku, w partnerstwie i w miłości. Czarne myśli mogą psuć związek i rówieśników i nastolatków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasach ostatecznych żyjemy już od dwóch tysięcy lat i pewnie jeszcze piec razy tyle minie a nawiedzeni ludzie nadal będą straszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, 6 lat to wcale nie jest taka duża różnica, wszystko tak naprawdę zależy od ludzi, jeśli się kochają, to nawet dużo większe różnice nie będą powodowały żadnego kłopotu. Znam ludzi, którzy są w praktycznie w tym samym wieku, a kompletnie się nie dogadują, natomiast niektóre pary charakteryzują się dużą różnicą a członkowie związku dogadują się znakomicie, także nie ma reguły. Nie jest powiedziane, że tylko kobiety mogą być młodsze, także tak jak mówię, to wszystko zależy od ludzi, którzy tworzą związek, a nie od różnicy wieku pomiędzy nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jahwe może mi obciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś żenujący poprzedniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie tak bardzo jak ty i twój bożek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka Gość
Wszystko zależy od tego jak dojrzałe są obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam męża 13 lat młodszego Mamy dzieci i udane życie. Pozdrawiam odważne i odważnych aby nie bać się uczuć. Ps 17 lat juz razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×