Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość Dorotttttta
A czy to takie wazne???? Najwazniejsza jest milosc .Wspanialym dowodem jest pewien wystep Tadeusza i Barbary Walewacz 54-66lat Lomza w programie Mam Talent. Prosze wpisac w Google - Agnieszka Chylinska poplakala sie podczas wystepu tego uczestnika!(Mam Talent!); Mysle ze jest to odpowiedz . Ogladalam wiele razy ich wystep i za kazdym razem plakalam. Pan jest po udarze i nie moze dobrze mowic dlatego zaczal spiewac by moc opowiedziec swojej zonie to wszystko co w jego sercu jest muzyka. Piekna milosc!!!! A ona starsza od niego 12 lat. Wciaz piekni ludzie nie tylko na zewnatrz ale przede wszystkim wnetrza serc dusz maja piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak Pani Dorota napisała. Najważniejsze to by sie rozumieć i dogadywać. Z autopsji mam faceta mlodszego i czasem nawet o tym zapominam bo jestem z nim szczęśliwa. Pozdrawiam i życzę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie to nie bajeczka dla naiwnych. Starsza kobieta tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha 6 tat to nie 20 dla mnie i znajomych żadna różnica, jakby mi się facet podobał nawet bym się nie wahała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednemu na tysiąc spodoba się starsza kobieta. To wbrew męskiej naturze. Tylko dla jakichś cipusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK UWAZACIE KOBIETA 38 LAT A FACET 33LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlo duzymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabaoga 6lat toż to tragedyja
Nie ma sensu wypowiadać się na tym forum bo każdy pozytywny post komentuje KTOŚ kto nie uznaje nawet "drastycznej" różnicy wieku jaką jest choćby 1 rok różnicy, poza tym ten post jest sprzed kilku lat. ... uważam, że 6 lat młodszy facet nie stanowi bariery... pewnie niedługo pojawi się na forum tekst, że na stare baby lecą zdesperowani he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 13:58 nie wiem co sadzic o twoim wpisie: jezeli kobieta nie wie ze on mlodszy o 5 lat a facet ze ona starsza o 5 lat i znaja sie np z widzenia itp ,nic o sobie nie wiedza potem wychodzi ze roznica jest, i co, i po uczuciu? to tez nazwiesz faceta tak jak nazwales: gosc z 12:23 dobrze napisane bardzo dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meska natura ...... ci ..szek sie odezwal czy ty wiesz co to znaczy " uwielbiam Cie za caloksztalt " a do desperatow nie nalezal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do babiarzy tez nie ... tak dla jasnosci dodam. bo tu przecie.... bezmozgowia dogryzaja, tylko niech sie nie czepiaja znakow interpunkcyjnych czy kropeczek i kreseczek a sensownie czytaja ze tak powiem ,bo to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do babiarzy tez nie ... tak dla jasnosci dodam. bo tu przecie.... bezmozgowia dogryzaja, tylko niech sie nie czepiaja znakow interpunkcyjnych czy kropeczek i kreseczek a sensownie czytaja ze tak powiem ,bo to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co szukasz taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, przepraszam bardzo, co ma piernik do wiatraka?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik, ale tu chodzi na odwrot , kobieta starsza 6 lat czy nawet wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik!!!!!!!!obudziles sie ?odpisuj jak juz nie spisz po imprezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x33DOMIIx 33 to za trudne, jestes Dominik, moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubi ładować w starszą, to dlaczego nie. Ja mam w swoim wieku i sam nie wiem dlaczego. Kiedyś miałem taką o 6 lat starszą i lubiłem w nią ładować. Sam nie wiem czemu zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleh, zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż,dotyk i seks jest bardzo przyjemny i zdrowy. Należy jak najczęściej korzystać z tych prostych przyjemnosci. Życie przecież jest krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mysle. Sama poznalam faceta ktory jes t mlodszy odemnie 18 lat bylo wspanialeale sie rozpadlo przez jego rodzine. Mam dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem roznica wieku 6 lat to prawie zadna roznica obydwoje jestescie mlodzi pewnie nawet tego nie widac:-) Shakira jest starsza od swojego meza o 10 lat i nie widac roznicy wieku miedzy nimi sa piekna para i maja piekne dzieci:-) Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To duża różnica, zwłaszcza jeśli kobieta jest starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy starzejemy sie tak samo, to nie jest duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstantynopolitanikiewiczówna
Jestem starsza 10 lat. Gdy zaczeliśmy być ze sobą ja miałam 30 a mój partner 20. Obecnie razem prawie 3 lata i uważam to za najlepszą decyzję w moim życiu. A ludzie? gadają i gadać będą, powinni spojrzeć na swoj***agno w rodzinie i wokół siebie. Najważniejsze jest to co Wy czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×