Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
ja mam wrażenie że nie jest to takie wazne chociaż do pewnego wieku ale cóż czasami inaczej nie mozna . Ważne też żeby była iskra w oczach i w sercu są tacy fajni ludzie widać że ta iskra tam jest bo on na nią leci i odwrotnie tu jest link https://www.youtube.com/watch?v=Q_25Nv8tYX8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę oglądacie takie badziewie i słuchacie pseudo mądrości jakiejś delikatnie mówiąc dziwnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.16 w sumie to spoko byc kobieta po 30stce, mozna juz rozmawiac facetami jak z ludzmi, mikt nie chce cie przeleciec, mozna wreszcie wyluzowac oczko.gif wg mnie kobiety po 30stce sa (o ile nie sa glupie) bardziej interesujace niz kiedy mialy 20 lat ale ze mezczyzni tez nie sa wybitnymi inteligentami to wola mloda co da dziecko i bedzie lepiej wygladac. wiek kobiety nie przeszkadzalby facetowi ktory ma duzy intelekt i seks juz mu sie troche przejadl. nie ze zupelnie ale nie jest to dla niego cel zycia nr 1. X Pieprzysz aż przykro czytać!!! “Nikt nie chce przelecieć”...a to dobre! Jak kobieta jest zadbana i atrakcyjna,to nawet po 40-tce będzie mieć powodzenie.Ile jest zwiazków gdzie bardzo atrakcyjne kobiety maja młodszych? Sporo,znam z własnego otoczenia.Sama mam 33 lata i teraz mam 12 lat młodszego i mnóstwo ofert od młodych chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta bajkopisarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj się i
Nie, to tylko 6 lat... owszem nasze społeczeństwo jest tak ograniczone, że zaakceptuje związek faceta starszego od kobiety o 20 , 30 lat bez mrugnięcia oka (czyli w wieku własnych córek), a kobietę zaszczują o różnicę kilku lat... średniowiecze i patriarchat. Bo facet zawsze jest piękny i młody he he niczym wino nawet z wielkim bebzonem i przerzedzonymi włosami, a zadbana kobieta w średnim wieku mądra, zgrabna i ładna to zawsze będzie stare próchno, które przegra z pryszczata nastolatka bo żyjemy w ześwirowanym społeczeństwie na punkcie kultu młodości istne MadMax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w kobiecie ceni młodość i urodę. Starsze kobiety chcą tylko desperaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litości znowu odezwał się głos Średniowiecza. Młodość, urodę i może jeszcze głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głos rozsądku i doświadczenia życiowego. Można się obrażać i tupać ze złością nóżką, ale świata nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile doświadczeń, tyle opinii . Zawsze warto wysłuchać, ale kierować się własnym zdaniem i sercem. Jeśli dwie osoby się dobiorą i są szczęśliwe, to czy jest większa różnica czy mniejsza, według mnie nie ma znaczenia. Akurat mój mężczyzna jest młodszy ode mnie o 7 lat, u niego w tym roku 40-stka. Wspólnie dbamy o formę, jeździmy na rowerach, zimą to bardziej spacery. na serce popijamy Biovital tonik i czujemy się super młodzi i szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytnie przemyciłaś nawet ten Biovital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżę właśnie obok mojego dużo młodszego mężczyzny i jakoś nie widzę dużych różnic. Fakt nie wyglądam na kobietę w jego wieku ale na jego matkę tez nie. Moje ciało, moja twarz i przedewszystkim moje usposobienie mu odpowiada dlatego od 6 lat jest obok mnie i jakoś odejść nie chce. Czasem jest o mnie zazdrosny bo mam powodzenie ale ja grzeczna kobieta jestem i nie robię głupot. Nie stresuje sie przy nim, nie muszę udawać kogoś kim nie jestem i nie muszę codziennie wyglądać jak tysiąc dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 kobieta 22 facet nie jest źle o ile kobieta nie ma kompleksów. Ja mam faceta starszego ale 4 lata :] ja 19 on 23 i jestesmy razem 4 lata mi nie przeszkadza a on sie cieszy ze ma mlodsza :D i wszyscy szczesliwi od 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćana
sama siebie sie spytaj czy ci ten wiek odpowiada , a nie kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj zmieniam świat: 6 lat to żadna różnica jeśli kobieta jest starsza... 30 i 40 lat to żadna różnica jeśli facet jest starszy... Czy widzisz różnicę w dwóch powyższych zdaniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam "problem" bo ciągle podrywają mnie młodsi nawet o kilkanaście lat, ale nie kręcą mnie "młodziaki" jednak uważam, że to kwestia wrażliwości i intelektu, nawet nie ciała, a sześć lat jest niezauważalną liczbą co innego np. 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyka piętro wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tą stronę raczej to duza różnica. Moj chlopak jest starszy o 6 lat i psychicznie z tego co zauwazylam ledwo dorownuje do mojego wieku .Moim zdaniem roznica powinna byc minimalnie 5 lat starszy od kobiety ,a młodszy najwiecej o rok ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli króliczku ja mam męża równolatka i musimy się rozejść bo nie pasuje do twojej teorii :))))))) Jestem dla niego dojrzałą ciotką hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To na pewno jest miłość
Teraz dziewczyny są cwane i zarazem zaradne wiedzą czego chcą, trzeba brać z nich przykład bo romantyzmem się nie najesz. Starszego gościa o 20 lat zaczną się dopiero wstydzić jak skończą 40kę do tego czasu spokój finansowy, stabilizacja, bezpieczeństwo i troska. Bo po co młody gołod***ec jak nie wiadomo czy będzie w przyszłości zarabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu gościu... dziś jestem boska. Trzeba się z tym pogodzić, a fantastyczne jedynie mam życie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna z klasą czy z kasą? ... z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iKAPI24
Moja znajoma wdowa 80-letnia kobieta ale jeszcze dosc atrakcyjna i zywiolowa poznala w sanatorium 72-letniego mezczyzne ,ktory jest nie tylko przystojnym ale tez dobrym czlowiekiem . Sa juz razem dwa lata. Spotykaja sie czesto , czasem razem mieszkaja ale zawsze jezdza razem na urlopy przewaznie do Sanatorium. Sa dla siebie przyjaciolmi i dziekuja Bogu codziennie za to ze mogli sie jeszcze w tym zyciu spotkac. Lepiej pozno niz wcale. Ja mysle tak ,, roznica wieku miedzy partnerami,, to zacofanie z ktorego polacy nie moga sie otrzasnac i wyzwolic. W innych krajach roznica wieku to zaden Problem gdy dwoje ludzi sie naprawde kocha. Jesli np,planuje sie dzieci no to trzeba oczywiscie wiek rozrodczy wziasc pod uwage . Ja jestem osoba otwarta i gdyby tak sie stalo ze zakochalabym sie np w mezczyznie o innym kolorze skory nie stanowiloby to dla mnie problemu ale dla dobra ukochanego i mojego ucieklibysmy z Polski gdzie pieprz rosnie ze wzgledu na ogromny rasizm jaki panuje w naszej kochanej ojczyznie i poszukalibysmy sobie inny kraj chociazby Niemcy czy Austrie do ulozenia sobie wspolnego zycia. Jesli tylko chodziloby o to ze znalazlabym mlodszego o pare lat partnera to wszystkim smialabym sie w nos. Brak tolerancji a tym samym wolnosci to jest to co tak czesto obserwuje w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.28 świat równoległy doornego Jakuba, w ktorym on ma 72 lata, jest dobrym człowiekiem a jego wdowa 80 i jest atrakcyjna kobietą a seks podstawa związku. Chory psychicznie człowieku idź na terapię dla socjopatów i seksoholikow, koprofilów i innych zboczeńców, powiedz jej ze jesteś tez pedofilem, nie przejmuj się wybaczy jak wsxystko pozostale:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się kochacie wiek nie gra roli ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku odgrywa bardzo dużą rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×