Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość88

Pytanie do innych dziewczyn w związkach z rozwodnikami!

Polecane posty

Gość gość
A ty masz byłą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość88 dziś Tak, nie mam dzieci i nie planuję ich mieć. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, moich wywodów usmiech.gif Nie do końca bez pieniędzy i wsparcia, skoro się pracuje i dostaje alimenty! Wiem, że to pewnie kropla w morzu potrzeb, jednak na sypianie z tego powodu z byłym mężem bym sobie nie pozwoliła. xxx ach jak łatwo wydawać wyroki i oceniać z daleka, nie mając z taką sytuacją nic wspólnego! jakie to proste! - ja bym sobie nie pozwoliła, ja bym zrobiła inaczej, ja bym to, ja bym tamto... mam nadzieję, że mimo nieplanowania dzieci przytrafią ci się jednak, a tatuś pójdzie sobie swoją drogą życiową - nawet sobie nie zdajesz sprawy jak szybciutko zaczniesz robić to czego teoretycznie "byś nie zrobiła, byś sobie nie pozwoliła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Wyciągasz błędne wnioski z mojej wypowiedzi. Nie doszukuj się w nich wyroku lub też oceny, bo to pozostawiam dla siebie. Jak również stosuję antykoncepcję, bardzo skuteczną, natomiast jeżeli odpukać w niemalowane zdarzy mi nie nieplanowana ciąża, a ojciec mojego dziecka pójdzie w swoją stronę, jestem w stanie zapewnić byt mojemu dziecku. Może bez szaleństw, ale również bez sypiania z nim "dla kontaktów i pieniędzy". I to chciałam przekazać, to czego ja bym nie zrobiła, nie ma tam inwektywów, wyroków czy oceny. Jest chłodna ocena sytuacji i tego na co ja bym sobie nie pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścówka
"gość 2015.07.02 [20:48" 🌻 dla Ciebie - chyba mogłybyśmy się zakoleżankować ;) x ktoś nazwał rozwodników "ochłapem"...obraźliwe Nie wiem dlaczego spotkałam takiego "ochłapa" może na nikogo innego nie zasługuje... Ileż razy myślę czy na byłą żonę też tak patrzył ( i na byłą dziewczynę...) czy robił jej to... czy tamto Cho/le/ra że to przytrafiło się właśnie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
goścówka dziś "gość 2015.07.02 [20:48" kwiatek.gif dla Ciebie - chyba mogłybyśmy się zakoleżankować oczko.gif x ktoś nazwał rozwodników "ochłapem"...obraźliwe Nie wiem dlaczego spotkałam takiego "ochłapa" może na nikogo innego nie zasługuje... Ileż razy myślę czy na byłą żonę też tak patrzył ( i na byłą dziewczynę...) czy robił jej to... czy tamto Cho/le/ra że to przytrafiło się właśnie mnie... xxxxxxx Gościówka :) każdy z Nas ma jakąś przeszłość, Ci nasi są "ochłapami" tylko dlatego, że ich przeszłość była formalna :P właśnie z takimi Kobietami jak Ty chciałam podyskutować, dowiedzieć się, czy tylko ja się katuję porównaniami chociaż mój partner absolutnie (no oprócz tych nieszczęsnych wyjazdów do domu, do dzieci) nie daje! A jednak jak Ty, myślę rozmyślam porównuję :( i doskonale wiem, że to bez sensu! Bo w pewnym sensie ja sama jestem takim "niedoszłym ochłapem", miałam to szczęście, że zdrada wyszła przed ślubem a nie po :( i wiem, że poprzedni związek i partner pomimo tylu lat, które spędziliśmy razem jest teraz dla mnie bez znaczenia, nie porównuję ich, nie myślę o nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścówka
" i wiem, że poprzedni związek i partner pomimo tylu lat, które spędziliśmy razem jest teraz dla mnie bez znaczenia, nie porównuję ich, nie myślę o nim! " ;) rozwiązałaś swój "problem" - dla Twojego Mężczyzny to co było to też przeszłość ( bez obrazy żony i dzieci) teraz jest z Tobą i cieszcie się sobą powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
haha niby tak, a jednak takie proste to nie jest :P Ale dziękuję Ci bardzo i Tobie również życzę powodzenia! Z tymi Naszymi ochłapami <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam koleżankę sąsiadkę kochankę zktórą facet mial dziecko 8 letnie. Zył w związku malzenskim a do niej przyjezał w co drugi weekend do dziecka oczywiście ona miała z nim przyazne stosunki łącznie z seksem i zadowoleniem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek nie jest po to, żeby oceniać czy wyzywać byłe, które sypiają z exem żeby go za kieszeń pociągnąć czy przy dziecku zatrzymać ten wątek jest po to żeby uświadomić dziewczynom które liczą na związek z rozwodnikiem, że wielu rozwodników posuwa swoje byłe - po prostu nie potrafią się z nimi definitywnie rozstać i ciągną dwie sroki za ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posuwa znaczy co robi? No tak, a wielu nie rozwodników to i tamto, jak łatwo wrzucić wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie nie jest warta tego, aby być tylko z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co? Ma dzieci zostawić? Tak by było lepiej? Znaczy ludzie jak już mają dzieci to nie mają prawa do szczęścia, nawet jak im się w poprzednim związku nie ułożyło to mają być do śmierci sami czy jak? Nie ogarniam tego kafeteryjego myslenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a ilu znasz rozwodników którzy są w nowych zwiazkach i sypiają z byłymi ? Ja znam kilkunastu dobrze i żaden nie sypia ,tak że to margines i nie pisz głupot bo zwykła zazdrość toba kieruje . nie znam nawet tych wolnych rozwodników (moze 1 ale to domysł bo oboje są wolni)co maja niby sypiac z byłymi a tych znam jeszcze wiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że ty nie znasz to nie znaczy, że takich nie ma! ja znam kilka takich przypadków - więc co? - są tacy czy ich nie ma , bo TY takich nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem: on się konwertował na islam. Ma dwie żony (a może mieć cztery). Z każdej bierze to co najlepsze. Mądry facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×