Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego sporo fanów metalu po 30 nie zna żadnych nowych zespołów?

Polecane posty

Gość Heavy_Maniak
chcesz przykład ? Iron Maiden trzyma się na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavy_Maniak
jeszcze aprorpo Iron Maiden nadchodzący album "the book of souls" to dobitnie pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się cieszę, bo disturbed wznowiło działalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda, a co powiesz na to? https://www.youtube.com/watch?v=oTZrcbBdYAM Dodam, że to zespół Andersa Colsefni, pierwszego wokalisty Slipknota, ale tutaj nie ma żadnego Nu, tylko solidny Groove/Thrash.:classic_cool: Chętnie bym zamówił tę EPkę CD-R od Andersa, ale niestety obecnie można tylko przez szajsbuka, bo strona zespołu już nie istnieje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie slucham muzyki z lat 50', lubi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'a ja sobie slucham muzyki z lat 50', lubi ktos?" To założ jakiś swój temat o takiej muzyce, a nie pisz o tym w temacie o nowych zespołach metalowych... Zaraz przesłucham ten 'projekt wokalisty Slipknota`, zobaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest rock jakby nie patrzec...popularny wsrod fanow metalu (no...bardziej fanek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten nowy metal
to juz nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a iron maiden trzyma
sie slabo. moze dance od death dalo sie posluchac, ale nie byla to juz najlepsza plyta. moze i maja lepsza forme niz komercyjna metallica, ale ten zespol dzis to juz tylko koncerty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - między innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten nowy metal
po prostu dzisiaj nie ma juz takich wokalistow jak ronnie james dio czy rob halford, a te wszystkie wspolczesne zespoly thrash kopiuja slayera i inne stare zespoly z usa. to odgrzewanie kotletow. za blackiem i deathem, czy grindem nigdy nie przepadalem akurat. za to wiadomo, ze zespoly typu korn to nie metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witch Charmer fajny
ale muzycznie to kopia black sabbath z 3. plyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodzę się, jest dużo dobrych wokalistów, ale jak szukasz kopii Dio to niestety ale zawsze będziesz zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten nowy metal
szukam charakterystycznych, oryginalnych glosow o duzej skali. chocby nawet takich jak dickinson. inna sprawa, ze z takim glosem jak mercury czy halford trzeba sie urodzic i to dosc rzadki dar (natury). taki ian gillan tez mial niezla skale swego czasu, ale zabraklo mu techniki i szybko zarowno skala, jak i barwa mu sie skurczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ja sobie slucham muzyki z lat 50', lubi ktos?" Chodzi o Rock'n'Roll/Rockabilly? To tak.:classic_cool: "a te wszystkie wspolczesne zespoly thrash kopiuja slayera i inne stare zespoly z usa." W krajach latynoamerykańskich, cały czas są zespoły grające w tamtejszym stylu. Chociaż np. Demona z Chile (początkowo jednoosobowy projekt jednej laski, obecnie pełnoprawny zespół), gra Speed Metal w niemieckim stylu. Co powiesz na szwedzki Bullet? https://www.youtube.com/watch?v=FO7OZq3dw2s NWOBHM + Accept + AC/DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleś z powerwolfa ma kawał głosu, zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja lepsza połówka ostatnio słucha bardzo dużo Manowar'a. Tak na marginesie - okładki ich albumów są śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak Pantera wydawała ,,VDOP" to ówczesna stara gwardia twierdziła, że to już nie ,,metal"." To prawda, chociaż od "FBD" zaczęło się golenie głów na 0.:classic_cool: Jako nastolatek miałem powodzenie u dziewczyn, ale w jakim szoku były, jak ogoliłem głowę na 0 (Phil Anselo stajl).:classic_cool: Dla mnie "VDOP" to po prostu idealny mariaż Metalu z Hardcore'em, no ale ja wtedy nie należałem do starej gwardii.;) Swoją drogą, gdy Fight wydał "ASDS" (też bardzo dobry mariaż Metalu z Hardcore'em), to też stara gwardia bulwersowała się, że "to nie brzmi jak Judas Priest" (chociaż "WOW" jeszcze brzmiał judasowo). Część posprzedawała płyty lub kasety Fight, które kupili za grosze (ja mam "WOW" i "ASDS" na przegrywanych kasetach), a na początku ubiegłego dziesięciolecia tego żałowali, bo kompakty kosztowały wówczas już 74,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś gdzieś pisał, że stare zespoły nie wydają już dobrych płyt. Nie chce mi się tego szukać, ale niedowiarkom polecam zapoznać się z nową EPką Nuclear Assault, którą śmiało można postawić na półce obok takich klasycznych pozycji, jak "Brain Death", "Game Over", "The Plague", "Survive", czy "Handle With Care". https://www.youtube.com/watch?v=-dwBtetLPzU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×