Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki jest sens że grube szukaja milosci ?

Polecane posty

Gość gość
o litości, autorze czy do ciebie nie dociera, że właśnie nie są tak biologicznie stworzeni, tylko im mas-media mózgi wyprały? jeśli byś miał decydować pod względem biologicznym to te grubsze byłyby atrakcyjniejsze, ponieważ mają dużą szansę urozić kolejną dziewczynkę, co z kolei jest dobre dla liczebności gatunku. jak już tak bardzo przyczepiłeś się biologii, jako ostatnije deski ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość WEDROWNY
gość dziś Własnie mówię że winna jest matka natura za to że faceci wolą zgrabne i piękne a nie media !Oni sa tak biologicznie stwoerzeni już. x winni sa twoi rodzice że sie sparzyli i wyszlo takie cos jak ty :-D Matka natura łączy nas za pomocą genów a nie telewizora, kretynko, to powoduje że chooy stoi czasami do takiej chudej raszpli jak ty a czasami do grubej jak szafa :-D O TYM DECYDUJĄ GENY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie geny ale matka natura i nie ubliżaj mi,jakoś żaden facet nie potrafi być zakochany w grubej jedynie z braku laklu się biora za takie.To że kobiety mogą urodzić więcej dzieci nie ma nic wspólnego z uczuciami debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukają i znajdują, widziałam ostatnio multum takich par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taki związek jest zakłamany mezczyzna nigdy nie będzie zakochany w takiej dziewczynie,będzie nieszczesliwy zamyślony jaki to ma sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisałam nic o ilości dzieci tyko płci, a znam pary pulchniejsze niż standardy, które się właśnie szaleńczo kochają i nie ukrywają tego, potrafią szczerze cieszyć się życiem i sobą . i wcale nie chodzi mi o to, że koniecznie teraz oboje są w mniej reklamowych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej kobiety sa zakochane do szalenstwa ;) Ale napewno nie faceci :O Oni cały czas marzą o tych atrakcyjnych fizycznie,nie ukrywajmyże grube gorzej wyglądają pod wzgledem fizycznym od szczupłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wedrowny
gość dziś Nie geny ale matka natura i nie ubliżaj mi,jakoś żaden facet nie potrafi być zakochany w grubej jedynie z braku laklu się biora za takie.To że kobiety mogą urodzić więcej dzieci nie ma nic wspólnego z uczuciami debilu. X a jak mam ci nie ubliżać skoro pyerdolisz głupoty o matce naturze i uczuciach i wypowiadasz sie za facetów mimo ze jestes kobietą :-D w*******z mnie to ci ubliżam. Ja sie biore za grube bo mnie podniecają a nie z braku laku, te niektóre chude to jak sie rozbiorą to przypominają kurczaki z fabrycznego chowu, nawet nieraz maja takie sine ciało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to prawda mój mąż dopiero zaczał mnie kocghac gdy schudłam 23 kilo,potem powiedział mi wprost że wział slub ze mną z rozsądku ale potem zakochał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhhh jak ja nienawidze tych fetyszystów jestescie obrzydliwi !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jeśli to ty, jesteś jak chorągiewka na wietrze, co chwile zmieniasz kierunek, aż trudno za tobą nadążyć, w makijaży wszystkie wyglądają podobnie, a bez makijaży większość wypada blado, więc akurat na tym polu nie ma co za dużo dyskutować , dobierając ubrania można też wyglądać bardziej lub mniej korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranie może pomoc ale dla facetow wazne jest jak kobieta wygląda bez tych ciuszków,no wiadomo że po grubych nie mozna się niczego fajnego spodziewać chyba że ktoś ma na myśli grubą J.lo to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Niestety prawda. Potwierdzam. Co prawda ja za grubą się nie uważam, ale w oczach wielu facetów pewnie jestem grubaską. Takie standardy, że jak się ma gdziekolwiek (poza piersiami) rozmiar minimum m, to już jest się narażonym na łatkę osoby przy tuszy... A ja co bym nie robiła to do drobnych nie należę i zawsze mam co najmniej grubawy "dół" (tyłek, nogi). W związku z czym na tzw. "miłość" osobnika, który byłby dla mnie do zaakceptowania nie liczę. Mało który zniesie, że mam tak niemodną (nieco rubensowską) sylwetkę a w teledyskach pląsają same niunie w rozmiarze XS. Ewentualnie u prymitywnych czarnoskórych raperów czasem pojawią się laski z kształtami podobnymi do moich - jako dziw/ki do trzęsienie grubymi pośladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze a co ma do zaproponowania mężczyźnie naga chłopczyca z miseczkom aa? chyba zakrztuszenie się ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do zapropowania biusciasta ale z wielkim wylewajacym sie bebechem kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
A żeby było zabawnie nie mam wcale dużego biustu, bo mam figurę typu gruszka. A zatem nie ma o czym mówić, game over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W figurze ze zdjecie zaden facet sie nie zakocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu to już jest skrajnośc ona ma już za dużą nadwagę to nie jest figura za która wzdychają faceci bądzmi szczerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dokladnie taka sama figure jak ta gruba baba ze zdfjecia ohyda :O i nie liczę na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W figurze ze zdjecie zaden facet sie nie zakocha.... x a co ma wspólnego właśnie to wszystko z miłością? i znów zataczamy błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana faceci kochają za wygląd to ma to wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby tak było, nie byłoby staruszków prowadzących się pod rękę na ulicy, miłość kończyłaby się mniej więcej po 25 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Też nie liczę już na nic. Nie ma we mnie nadziei. Schudnięcie nic nie da, bo nogi zawsze będę miała grube, w dodatku często są opuchnięte, co je dodatkowo oszpeca. A walka z tym to walka z wiatrakami. Te wszystkie mazidła, tabletki, aktywność fizyczna, nawet chudnięcie wiele nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sa z przyzwyczajenia razem nie z miłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przyzwyczajenia, a znasz ich osobiście, że tak brzydko o nich piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc czemu grube sa olewane,i czemu chłopacy takich dziewczyn zawsze latają za szczuplutkimi i je olewają co wyłuczysz mi to do chorely ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj sobie całość od początku, tylko pomalutku i ze zrozumieniem, odróżniając pojęcia miłość itd., ponieważ nie chce mi się tego pisać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci inaczej odczuwają miłosc od kobiet dla nich wazne sa walore estetyczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×