Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki jest sens że grube szukaja milosci ?

Polecane posty

Gość gość
A nawet jak to jest prawda - to czy to TWOJA SPRAWA? nie? nie jesteś gruba? No to ciebie to nie dotyczy. Po co w takim razie wałkujesz ciągle to samo? Bo mało to zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak sie swego zycia nie ma to trzeba cos wymyslac i marnowac czas na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat prowo 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo to jest gdyby napisał klamstwo o jakiejs danej sytuacji,niestety autor ma rację :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak racje w swoim wlasnym mniemaniu. Jak juz panna lub facet z nadwaga to tacy wogole nie sa w zwiazkach a jak juz to drugi sie meczy prawda prawda. Moze zrob wywiad u kazdej pary na tym swiecie i wtedy zdaj relacje? Bo wtedy owszem opinia jest czegos warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dalej ciagnie sie to samo. Piszesz ze widzisz mezczyzn smutnych na ulicy i to jest napewno przez wyglad partnerek. Podeszles i sie spytales? Dlatego ten temat nadaje sie na tytul prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znasz jakiegos chlopaka zakochanego w grubej bo ja kocha i jest w stanie zrobic dla niej wszystko,czy moze tylko takich bo co sa z grubymi ale nie zbyt sie starają ?Ja gdybym poznała faceta który by mnie naprawde kochał bezs oszukiwania,i ja bym go kochała schudłabym dla niego ale spotykam takich którzy majka problem z moja nadwagą i wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to z jakiego powodu moga byc smutni? Faceci to wzrokowcy i szczescie ich du.żo zalezy od wygladu kobiet pogodzcie sie z tym wystarczy poczytac co tu facec***isza.Jesli sa zakochani to glownie wymieniaja cechy fizyczne partnerek,i ze kazdy sie za nia oglada.A ci co sa z grubymi brzydkimi sa nieszczesliwi.Na ulicy też nikt sie zxa grubymi nie ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zlych facetow poznajesz. Wyjedz gdzies w swiat,zacznij podrozowac i poznawac roznych ludzi. Czas wyjsc z wlasnych twardych przekonan! Ja tez mialam takie zdanie o wszystkich facetach a jednak wkoncu trafil mi sie ktos komu na mnie zalezy. Sam jest przy masie ale mnie to nie rusza i jestesmy szczesliwi juz pare lat. Uwierz w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skad wiesz ze sa smutni z powodu czyjegos wygladu? Trzymasz sie ciagle jednej wersji. Siedzisz w glowach kazdego z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ale przecież ludize to wzrokowcy,ladni ludzie zawsze maja lepeij sa bardziej lubiani a brzydcy grubi sa traktowani jak Ci z trądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jestes brzydki czy ladny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to ma sens moja odpowiedz co to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadwage wiec chyba jasne że jestem brzydal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było prowo :P a jakiś tępy ciula już dał się wkręcić i zaczął obrażać. Tacy są faceci właśnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Taka ściera, jak Ty, która obraża kobiety nie ma u mnie szans. Prawdziwy facet ma szacunek do każdej kobiety. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Prowo nie prowo, chyba każdy kto ma oczy widzi co się dzieje i jak większość facetów odnosi się, co mówi o kobietach będących przy kości. Zachowują się czasem jakby te większe babeczki co najmniej knuły podstępnie zamach na ich życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo traktuja takie jak smieci bo sa grubsze a co za tym idzie automatycznie mniej atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jaki jest sens że grube szukaja milosci ?<<< x Taki sam, jak pisanie na Kafe MATOŁA :(, x który prostego zdania, nie potrafi złożyć po polsku :P :P :P. x Okrągłe są piękne :D :D :D. x Pisze to facet, za którego piękną (choć niezbyt okrągłą) dziewczyną ogląda się większość facetów, a kierowca autobusu, tak zagadywał, że wjechał, w poprzedzający pojazd, na autostradzie :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A ty znasz jakiegos chlopaka zakochanego w grubej bo ja kocha i jest w stanie zrobic dla niej wszystko,czy moze tylko takich bo co sa z grubymi ale nie zbyt sie starają ?Ja gdybym poznała faceta który by mnie naprawde kochał bezs oszukiwania,i ja bym go kochała schudłabym dla niego ale spotykam takich którzy majka problem z moja nadwagą i wyglądem.<<< x Ja dla kobiety, którą kocham, zawsze zrobiłbym wszystko :), x a na przegrywa, który zacząłby wściekle odchudzać się w związku ze mną, nawet splunąć nie miałbym ochoty :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio idz ty bajkopisarzu bo juz nudzisz koneser grubych ktory nawet miss moze miec co jeszcze wymyslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio idz ty bajkopisarzu bo juz nudzisz koneser grubych ktory nawet miss moze miec co jeszcze wymyslisz ?<<< x Tak już jest na tym świecie poukładane :), że jeden potrafi wiele (nawet dobre bajki pisać :) ), a drugi nic. x Dlatego ten, który coś potrafi, ma powodzenie, a pozbawiony przymiotów leń, jedynie zazdrość i niewiarę :P. x Wy sobie marzcie i wymyślajcie problemy, a ja wolę rozwiązywać prawdziwe i dostawać za to dowody kobiecej życzliwości :). x Właśnie przed chwilą skończyłem 3h roboty, nad czymś umilającym życie mojej Pani. M.in. za tą troskę mnie kocha :). x A Wy pierdzicie w stołek i wymyślacie: dlaczego nikt Was nie chce :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×