Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki jest sens że grube szukaja milosci ?

Polecane posty

Gość gość
a ile masz wzrostu i ile wazysz? jestes grubej czy drobnej kosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam Was i dochodze do wniosku, ze albo jestescie niedorozwiniete/ci albo macie po nascie lat, zero wiecie o zyciu i milosci. Wasze wywody (zwlaszcza autorki tego tematu), sa na poziomie szkoly podstawowej. A ludzie sa rozni i nie jest ladne to co ladne, ale to co sie komu podoba. No ale zalozycielka i tak bedzie obstawac przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Wagi wam nie podam, oj nie. Wszystko wskazuje na to, że drobnej kości raczej nie jestem. Po łbie widać. Schudnięcie nigdy nie sprawi, że będę drobna i subtelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci szkodzi podac? jak masz atletyczzna budowe to zadne schudniecie ci nie pomoze.mozesz biegac i tak szczuplych nog nie bedziesz miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Nie wiem czy nazwać, to atletyczną budową. Generalnie jestem masywna. Nogi zawsze miałam grube, nawet jak cierpiałam na płaskoklacie. Szczerze mówiąc nie chciałabym wrócić do tamtej sylwetki, za bardzo polubiłam swój biust, choć może z daleka wyglądałam lepiej. I co by mi było po powodzeniu, jak facet widząc że pod bluzką mam płaską klatę zwiałby ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale twarz masz przeciez szczpłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo grube też maja potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisalas ze masz sliczna szczuplutką buzie wiec nie mozesz miec grubych kosci i wielkego łba zastanow się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukam miłości a jestem gruba. Mimo to mam powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak powodzenie chyba wsrod menelow koło kiosku :D Po alkoholu sie nie liczą adoratorzy tylko trzezwi grubasko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahaha zabawny jesteś. Niech by Cię chuj strzelił. Widziałbyś moją fotę to sam byś się zesrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze stracu bym to napewno nie z podniety,makabra szczpule maja niskie mniemanie a grubasy tak sie unosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje ze nie liczysz na milosc bo jak adoratorzy wytrzezwieją to uciekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby ciebie czasem szlag nie trafił uwazaj co co mówisz nie atrakcyjny grubasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P****y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem gruba ale nie mam powodzenia tzn niby mam ale to sie nie liczy bo jak juz to tacy się ninteresuja co kazda sie interesują.Nikt się nie zakocha w grubej beczce bądzcie szczerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dam Ci linka do mojej foty, bo jeszcze się zakochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahha JAK MOZNA MNIEC TASKIE WYSOKIE MNIEMANIE ? Kobieto tu faceci jesli juz sie zakochują to w dziewczynach ponizej 20 bmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponizej 20 bmi np 18 to juz niedozywienie takze warto poczytac i zaczerpnac wiedzy jakiejkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt facec***atrza na atrakcyjne i szczuple laski ale to nie znaczy ze kazdy leci na to samo, wypowiadanie sie za wszystkich facetow na swiecie na tym forum jest zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktory facet jest zakochany w grubej? Nie znam takiego biora takie z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ty akurat nie znasz. Caly swiat i cale zycie czlowiek ma zeby poznawac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i cale zycie grube sa zdradzane ich faceci zawsze tesknia za kims,biora slub z takimi z rosządku nigdy nie z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie zauwazam ze polscy faceci maja wieksze wymagania gdyz polskie panny slyna z ladnej urody dlatego poprzeczka dla tych brzydszych jest wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow znasz zyciorys kazdej pary na tym swiecie widze ale z wlasnej perspektywy, wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczesciej osobom ktorym nie powodzi w milosc***isza bzdury na tym forum uwazajac ze ich doswiadczenia odzwierciedlaja kazda pare na tym swiecie,zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby zakochane, dobrza zyjace w swoich zwiazkach nie pisza bzdur oczerniajacych inne osoby typu a to grubas, a to taki i taki. Maja swoje zycie i swoja milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale tak jest wszedzie :O Popatrzcie na ulicy na facetów ktorzy chodza za reke z grubymi strasznie zamysleni,albo widac ze jacys nie ogarnieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyslania ciag dalszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×