Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość smak malin
uwielbiam maliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to nuda, a z Adriano rozmawiam, bo go lubie. Jak można myslec, ze wszyscy ludzie sa interesowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
issaura dziś Nie wiem co to nuda, a z Adriano rozmawiam, bo go lubie. Jak można myslec, ze wszyscy ludzie sa interesowni? x Nic nie mówiłam, żebyś była interesowna, po prostu się dziwię, ale ludzie są różni w upodobaniach;) Ale fakt, ja jestem nieco starsza, więc pewnie po prostu już w mentalnych chłopcach nie gustuję i w Panach takowych też:P Po paru postach już wiesz, że go lubisz? No w sumie fakt, też mi się to kiedyś zdarzyło;) I nie pomyliłam się;) Więc kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wyemancypowanym kraju jest brak niewolnic. Moje wizje nie ograniczaja sie tylko na jednej kobiecie a na calym ich zastepie. Trzeba by sie wybrac do Indii. Kobiety niektore bardzo piekne i posluszne. Moze kiedys spelnie swoje marzenia i zamieszkam w raju wraz z duza iloscia kobiet w pelni mi podporzadkowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN suki
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może jestem starsza od Ciebie. Niczego, ani nikogo tu nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia w realizacji marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z Ciebie nie nabijam. Glupimi komentarzami, które nic nie wnosza i nawet nic nie znacza, w ogole się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec postaraj się, żeby to sprawialo jej przyjemność, a nie bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Na początku tematu wypowiedział em się raz ale nie myślałem ze temat aż tak się rozwinie. Po kilku dniach zaglądam a tu prawie romans się narodził. Adriano jedna rzecz - jak to już poczułem to będzie to z tobą do późnej starości.:) Pamiętam jak ja zaczynałem. Jakie były emocje. Stawiałem sobie cel i go realizowalem. Pierwszy żeby z lać obcej dziewczynie tylek, udało się po roku chociaż była to druga randka wiec tak nie do końca obca. Pamiętam ze cieszyłem się jak głupi a w głowie ciągła myśl dlaczego ona mi na to pozwala. Kolejny mój własny opór który przelamalem to spoliczkowanie dziewczyny w czasie robienia loda. Zajęło mi to kolejny rok i to ja miałem większy opór niż ona. Później wiązanie i rozciąganie - to już z dziewczyną która wiedziała czego chce. Oczywiście moje spotkania nie sprowadzaly się tylko to sfery fizycznej ale to wtedy jest to "sprawdzam". Mimo iż minęło osiem lat nadal nie przelamalem się do pissu. Chyba nie mogę jak ktoś patrzy:) W każdym razie Adriano nie słuchaj ze jesteś młody i mało męski. Dla jakiejś osiemnastki jesteś dojrzałym starszym Panem;). Wiec powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
heh dzięki dzięki :) zawsze miło ze ktoś doświadczony służy radą. Też mam zamiar krok po kroku realizować cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wyjątkowo infantylne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
a gdzie się moja issaura podziewa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×