Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

nieobyty lopez... teraz wez kartke i dlugopis i 50 razy napisz : nie z przymiotnikami piszemy razem. i czytaj ze zrozumieniem :) pisalam, ze jestes nieobyty z mozliwoscia braku zainteresowania soba jako potencjalnym panem. dlaczego? bo robisz to sztucznie. proponuje poczytanie chocby topiku dominacja i uleglosc kociego pazurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze trochę pracy, pomyslalam , ze jak skoncze, to wybiorę się nad jeziorko, ale cos się chmurzyc zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
wiesz nie lubię Gdy jest zbyt dużo filozofii w tematach. Wolę proste słowa w których wszystko jest czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
ja za nie długo do pracy a potem do girlfriend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh dudus echt? hebt U een vriendin ?? knebel wez, bo wiesz sasiedzi moga sobie pomyslec , ze krzywde jej robisz jak jej te klapsy dawac bedziesz moj ty poligloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym polega dowcip, bo uczymy sie od siebie nawzajem, wiec jezeli ja zrobie blad bede wdzieczna za zwrocenie mi uwagi :) adriano, to okresl czego ty oczekujesz, ostrego seksu, zabawy w dominacje czy prawdziwej dominacji? bo ta prawdziwa niestety jest nierozlacznie zwiazana z filozofia. i z ciagla praca nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
chciałbym spróbować być Panem. Nie wiem czy sprawdził bym się w tym ale chciałbym spróbować i chodzi mi o całkowita dominację aczkolwiek w obecnej sytuacji jest to raczej nie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***a ile mozna naprawde tarzeba jak chlopu na miedzy? tak, jeczenie jest zabawne, do pewnych granic, tak baw sie, przyjmij poze, zainteresuj, rozbaw, zaciekaw ale k***a nie jecz ciagle i bezustannie a ja chce trafic 100 baniek w euro millions i tez jakos cholera nie moge jestes mlody i wszystko przed toba, ale nie tedy droga nie stoj do k... nedzy na srodku autostrady z mina zbitego psa i plakatem "niech mnie jakas suczka przygarnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno 'klekajcie do miecza suki" :) to tez nie tedy droga, to zdaje ze sie nazywa "zloty srodek" i z calym szacunkiem, nie patrz na isaure jest milutka ale glupiutka szukaj, z GLOWA a ide sie powydurniac bo mnie w****iles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierealne :) to tym bardziej powinnes zglebic ten psychologiczny aspekt. i to mowie z zyczliwoscia... bo na razie nie masz w sobie niczego, nawet cienia, co pozwoliloby podejrzewac, ze mozesz byc potencjalnym panem. idz, "terminuj" u kogos, na tematycznych forach mozna znalezc, ale nie wyskakuj z tekstem "witam was moje niewolnice". chyba, ze chcesz tutaj tylko jaja zgrywac. a temat dominacja/uleglosc jest interesujacy, poniewaz tam sa zamieszczone przemyslenia, ciekawe dyskusje osob znajdujacych sie po obu stronach smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof, jakim prawem mnie obrazasz? Nadepnelam Ci na odcisk? Twój poziom inteligencji jest bliski dna, wiec chociaż kultura staraj się nadrobić. Nie znasz mnie i nigdy nie poznasz, wiec idz swoja droga i zwyczajem, trollowac reszte tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
kotko. Czasami pisze z przymrużeniem oka :) nie wiem czemu Cie to tak boli ze czasem żartuje. Przede mną sporo do zrobienia żeby zostać masterem wiem o tym ale powiem wam ze nie stoje w miejscu rozwijam się. Rok temu byłem w zupełnie innym miejscu zacząłem realizować swoje marzenia. Posiadanie niewolnicy jest kolejnym. Jestem zdania ze wszystko jest możliwe więc próbuje. A najlepszym wyjściem było by gdyby moja girlfriend została moja poddana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz widac kto prym wiedzie w trolowaniu ero tu nikogo nie znaja wiec nie musza opluwac z pomaranczy wstydzcie sie stare wygi jak smarkacze po jakiego uja sie wpierdzielacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizakooowa
Zalezy jakie kary :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
lizakowa jakie kary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keczup ty piszesz o pluciu z pomaranczy??? klekajcie narody i gwoli scislosci akurat my nie plujemy z keczupu, jestesmy tak charakterystyczni, jesli chodzi o styl pisania, czy uzywane sformulowania, ze nawet wy widzacy wszedzie amstafa byscie sie zorientowali poza tym akurat nie widze powodu dla ktorego mialbym nie pisac spod smofa moz3sz sie nie zgadzac ze mna, ale przynajmniej wiesz kto belkocze, a nie, ze gosc goscia gosciem pogania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keczup, wypraszam sobie. nigdy nie trolowalam, nie troluje, nie bede trolowac. adriano, to jest problem z forum, mamkament i to duzy, slowa wypowiedzi, ktore maja byc zartem wedlug autora, sa przez widownie calkiem odwrotnie odbierane. to w polaczeniu z tematem i jeszcze kilka faktorow, sprawilo, ze zostales odebrany jako groteskowy wybryk natury. nie tylko przeze mnie. a taki ideal jaki masz na mysli jest... bardzo trudny ogladales moze sm rechter? film jest oparty na faktach. bardzo polecam bo pokazuje wlasnie psychologiczny aspekt bdsm. daje do myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj smof i nie smec wiecej wszedzie gdzie sie pojawisz nasrasz gorzej jak mucha bierz swojego klakiera od lizania d**y i wypad gargamelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
chętne obejrzę :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moj boze nikt nie zwraca uwagi na tak prawdziwego menscyzne?? nie chca ci obciagac? lacze sie w bolu z toba bo przeciez to jest niesprawiedliwe prawda?? w dodatku zaraz ci sie wakacje skoncza a laski w szkole tez daja d**y innym hmmmm wiesz co keczup? moze dlatego, ze pomimo konta na fb i tego, ze caly swiat widzi jaki durny jestes to srasz po gaciach?? a moze dlatego, ze nie umieja docenic doskonalosci twej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musisz znac dobrze angielski lub niemiecki. nie jest dostepny z polskimi skryptami chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof ale baran z ciebie pudlo nie trafiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawi serduszko me wybacz o boski lopatologicznie?? smof jest baran, ale nie musi po kiblach konia walic wzruszyla mnie twoja opowiesc ciekawe dlaczego hmmm moze dlatego, ze brak na ero prawdziwie erotycznych tematow o tym jak ona jego a on ja?? dupa nie ero na ogolnym wiecej pa pa moja rozkosznie prosta istotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
a co poes? Też lubisz bdsm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. ale zawsze interesowalo mnie to zagadnienie z punktu widzenia psychologiczno/spoleczno/socjologicznego. i jak odnosi sie do tego opinia publiczna, rozne kultury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
czyli nie wyobrażasz siebie w roli niewolnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYYYYYYYY???? poes milosci moja ladnie to tak oklamywac biednego dusia? ja wiem, ze akurat isaura nie jest w twoim typie, ale nie badz swinia zapros malenstwo niech popatrzy jak szkolisz suczki :D moze sie czegos nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej mam predyspozycje by stac po drugiej stronie bata... tylko obawiam sie, ze zbyt sadystycznie to by sie moglo skonczyc. pusz ty uwazaj bo jeszcze sie okaze, ze nie bedziesz mial tego obiecanego obciagania z fajerwerkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×