Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość gość
cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes do cholery koniec zabawy do lozka juz tylek w gore i nogi szeroko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wciaz o tylku mowimy? bo gardlo mi sie znudzilo za dobra jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze... to teraz moja nastepszyni :P bedzie miala wrecz huzarskie zadanie ;) ale coz, nie lubie odwalac fuszerki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
wyjaśnij mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
czemu Cie nie pociągam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kicia a teraz do szubkiego lopezika. Chłopczyku czy ja dobrze czytam?czytam i nie wierzę ze zapytales o " jakią telenowele". Ja wiem ze moze to byc mój błąd ( poopatrz na nick) bo nie czytam nigdy stron wstecz, bo tutaj nie przeczytalem nawet posta a odnioslem sie do tematu. Ale jesli dobrze widze to zalozyles temat o niewolnicy , szukajac niewolnicy i piszesz z izaurą i pytasz mnie o telenowele? Lopeziku mój malutki ty chyba nie wiesz na czym to polega co? Pan ma w posiadaniu swoją suczke i ma ją na własność. Ale pan doskonale wie co potrzebuje jego suczka, dba o nią, rozumię, zna. A ty piszesz z issaurą i nie wiesz dlaczego wzięła takie imię. To nie tylko oznaka szczeniactwa ale i braku szacunku do osoby z którą piszesz. Nie wybrała imienia z d**y fran tylko w oparciu wlasnie o telenowele. Ona miala pana leonsja i miala warkocz ( ktory moglbys czasami wykozystac gdybys umial). niestety ty jestes malutki a ona pewnie starsza od ciebie. co nie usprawiedliwia cie do choć sprawdzenia dlaczego issaura lopeziku cos mi sie wydaje ze jestes w sklepie i tupiesz nogą -Mamooooooo ja chce pieska. Mamooooooooo ja chce pieska i to suczke bo ładnie sikają. -Mamoooooooooooo obiecuje bede wychodzil i czesal i glaskal Mamoooooooooooooooo ( tupie nogą i podskakuje nerwowo) noooo kup mi pieskaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz wiem dlaczego bledny, bo błądzisz jak dziecko we mgle. Nie jestem niczyja niewolnica i nikogo nie szukam. Nick zmieniłam na początku, dla zartu. Z podporzadkowaniem się komukolwiek miałabym problem, a już o takim absolutnym nie ma mowy. Jak latwo przychodzi Wam ocenianie innych. To tylko forum, tu żarty sa na porządku dziennym, bo po to tu jesteśmy, dla rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
witaj issauro :) do hejterów. Wytykacie mi każdy błąd arogancje a sami robicie to samo cóż za hipokryzja. A Tobie poes czy jak Ci tam należy się solidne lanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes 🖐️ zla kobieto :D don adriano "witajcie suczki moje" lopezie moge popatrzec jak jej to lanie bedziesz dawac?? (rotfl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
za to twoje kpienie z mojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej za poblazliwe traktowanie twojego projektu... i nie omdlewania po przeczytaniu kazdej z twoich blyskotliwych wypowiedzi... a to sprowadza nas do punktu poczatkowego, czyli byciem jeszcze mlodym chlopcem. :P nieobytym z mozliwoscia niewzbudzania zainteresowania swoja osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
no wiesz niektóre lubią młodych chłopców. Ja rozumiem ze masz do mnie jakieś uwagi Ok. Tylko znacznie lepiej by było gdyby były one przekazywane w sposób miły niż w taki drwiący i prześmiewczy. Jednakże każdą uwagę skrupulatnie analizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszyw, przeginasz miales byc zabawny, nie jeczacy x poes a tobie tez sie marudna wlaczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, a mnie smieszy jak probujesz na sile pokazac, ze jesteś inteligentniejsza niż jesteś. Twój komentarz 10:48 pobil wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
chociażby ta : "jesteś nie obyty we wzbudzaniu zainteresowania swoją osoba ". Oczywiście nie potne się przez to ale osobiście wolalbym dialog a nie przegadywanie się na poziomie piaskownicy. Rozumiem że czasem jestem prowokujący ale można też pogadać ze mną na poważnie czego najlepszym przykładem jest niejaka issaura. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee, ze co ty jestes?? prowokujacy??? poes sie wpieprzyla w durna dyskusje niech dyskutuje pozwole sobie tylko delikatnie zauwazyc, ze: nie jestes prowokujacy tylko zalosny z tym swoim skomleniem nie masz pojecia o czym mowisz , a pieski to maja biale lapki moj ty masterze x isaura, kwiecie rozkoszy mej jesli ty jestes pelnoletnia i naprawde masz meza... to ja jestem k***a dziewica orleanska choc durnych nie sieja, sami sie rodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
u mnie ok:) kotek. zap*****l jak nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriano, trzeba dac sobie z nimi spokoj. Tak tu jest, ze jak komus się fajnie z kims gada,to zaraz znajdzie się jakiś mąciciel. Ludziom brakuje tolerancji, nie z racji swoich ograniczonych pogladow, a z racji, swoich kompleksow. Dowartosciowuja się kosztem innych, stajac się jeszcze bardziej zalosni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
masz racje issauro :) to chyba jakieś kompleksy za dużo wolnego czasu brak jakiejkolwiek inicjatywy życiowej sprawia ze są takie pokemony jak smof. A najbardziej mnie rozwala jak próbują zaimponować nam elokwencja i inteligencja. Nie warto się przejmować. Co tam u Cb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×