Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriano lopez

niewolnica

Polecane posty

Gość gość
issaura dziś Nie rozumiem, dlaczego niektórzy się bulwersują. x A kto się bulwersuje upodobaniami autora, bo nie widzę? Bdsm jest równie stary zapewne jak sam seks i Adrianek prochu nie wymyśla, ani Ameryki nie odrywa. ;) Głosy lekko prześmiewcze, a i tak łagodne, dotyczą raczej samego adriano "witajcie moje niewolnice" lopeza. :D I to na pewno nie jest bulwers, tylko lekka kpina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcee
Kotka książki nie czytałam, filmu nie oglądałam, choć chciałam iść ale ktoś mi powiedział, że jeszcze gorszy od książki. Za to muzykę przesłuchałam całą. Dobra nawet bardzo. Anni Lenox wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
moje drogie poddane nie kłóćcie się na forum bo będę musiał was ukarać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ksiazki i nawet obejrzalam film :) a to ze wzgledu na fakt, ze nie lubie rozmawiac, wydawac opinii na temat czegos czego nie znam. film ma chyba tylko jedna udana scene... koncowa ;) prawde powiedziawszy beyonce nie przypadla mi do gustu :) ale to chyba indywidualna sprawa a anni lenox to jest legenda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
jesteś issauro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interpretuj sobie moje wypowiedzi jak chcesz. Nie czuje potrzeby, żeby komus tlumaczyc z polskiego na nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
gdyby nie Ty issauro to już bym nie był na tym temacie :) na prawdę te kotki czy jak im tam to są jakieś zakompleksione larwy bez poczucia humoru :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keczup masz u mnie osmiopak grimbergera za: adriano "witajcie moje niewolnice" lopeza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don lopez dziś gdyby nie Ty issauro to już bym nie był na tym temacie usmiech.gif na prawdę te kotki czy jak im tam to są jakieś zakompleksione larwy bez poczucia humoru x Lopezku, nikt masterowi nie zabrania mieć poczucia humoru, a nawet jest on niezbędny, jak u każdej istoty myślącej. ;) Tylko jak ze wszystkim trzeba wiedzieć, co, gdzie i kiedy. Albo chcesz poznać uległą albo chcesz sobie jaja porobić. Każda opcja jest równie dobra, ale mam wrażenie, że się chłopcze jeszcze nie zdecydowałeś, proponuję obrać jakiś sensowny kurs i trzymać się go, może efekty będą lepsze. ;) x Uległość to jest stan umysłu - masz bez użycia rąk powalić na kolana najpierw umysł kobiety, potem ją samą. Na razie cienko to widzę. :P x Smofik ;) 🖐️ (od keczupa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypadek gdybym odpowiedziała właśnie podszywowi (nie chce mi się dociekać oryginalnego Lopeza) - to do oryginała też się to tyczy, jak najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
szukam niewolnicy ale chyba sobie mogę czasem pożartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ żartuj. Nie masz tu machać pejczem. ;) Ale akurat Twoje "żarty" czynią Cię po prostu niepoważnym i sprawiają wrażenie, że niepoważnie traktujesz też potencjalną kobietę oraz chwilami nawet Cię ośmieszają po prostu. To po prostu wrażenie, jakie robisz. Gdzieś Ci dzwoni, ale w którym kościele nie wiesz, robisz wrażenie aroganckiego typka, tłumaczono Ci tu, że to nie konkurs o Twoje wdzięki, bo każda olewa takie coś, a wciąż zachowujesz się, jakbyś tego nie pojął. Dobra, szkoda pisać, bo się tego nie wytłumaczy. To się albo czuje albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
jakoś issaurze to nie przeszkadza tylko wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
no jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
a pieprzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie oburzasz... obciaga na stojaco, jest gdzie kufel postawic a i otwiera piwo z kapsla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka poes dziś co sie oburzasz... obciaga na stojaco, jest gdzie kufel postawic a i otwiera piwo z kapsla x I co najważniejsze - mało myśli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz dudus, jestes nieskomplikowany jak budowa dzidy bojowej to jest problem, najpierw "lampucery," teraz "pieprzysz" fafasz sie jak nastolatka wlasnie dlatego............. prosciej juz wytlumaczyc nie umiem, a ze isaurze nie przeszkadza coz, jesli nick cos mowi o osobie to ja wiem dlaczego jej nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu się zachowuje ,jakby wszystkie rozumy pozjadal. Mowi Adriano jak ma zyc i jaki być :D Nikt z nas nie zna Adriano, nie wiemy jaki jest i nie można formulowac opinii o nim na podstawie kilku wypowiedzi na forum. A może gościu Ty wrozka jesteś i może dla mnie tez masz tak cenne wskazówki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
issaura dziś A może gościu Ty wrozka jesteś i może dla mnie tez masz tak cenne wskazówki? x Jeśli Cię to kręci - szukaj Pana, jaki Ci pasuje. ;) Jeśli taki Ci pasuje - krzyżyk na drogę i życzenia szczęścia. :P A jeśli się tylko bawisz, to też miłej zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny mędrzec nad mędrcami :D Mój nick, który tak Cie intryguje, powstal na potrzebe chwili, dla zartu zresztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje tylko pogratulowac poczucia humoru i blyskotliwosci skojarzen uklony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
issauro dzięki :* a co sądzicie o moim nicku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
nie mam słów już do tych hejterów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopczyku ty hejtu na oczy nie widziałeś i ciesz się, bo nie pogadałbyś sobie, oj nie pogadał puszysty:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×