Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wuzetka1

Zaadoptuj faceta co myslicie o tym portalu

Polecane posty

Gość wuzetka1

Mam 30 lat, jestem kobieta, przejrzalam sobie ten portal i kilka rzeczy zauwazylam i mnie zastanawia: 1. jest tam wielu fajnych facetow 30-34 lata (na takich patrzylam), z fajnymi opisami, wysocy, pisza o sobie , ze umiesnieni, dobrze zbudowani, na zdjeciach wygladaja ok, w duzej czesci wpisany zawod to inzynier lub manager, wiec... o co chodzi? czemu wysoki facet na stanowisku kierowniczym w Warszawie nie moze znalezc kobiety i musi przez internet? 2. na kobiety tez patrzylam, zeby zobaczyc jaka mam konkurencje, tez na ten przedzial wiekowy , chociaz wiem ze 34 latek to i 23latke bedzie chcial. No ale chcialam sie porownac. No i znowu - same laski, ladne zdjecia, szczuple, u pan gorzej z opisami tam jest, bo malo pisza. 3. portal wyglada na przyjazny (fajne formularze) i na pierwszy rzut oka fajni ludzie tam siedza 4. skoro w narodzie mamy tylu ladnych, wyksztalconych ludzi, to czemu oni figuruja jako samotni/single??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc ''fajnych'' facetow i ''fajnych'' kobiet na takich portalach to fejki, załozone przez wlascicieli tych stron by przyciągac naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedłem z ciekawości. Żałosna strona, traktowanie ludzi jak produkty, już mi sie niepodoba. A ci facec***ewnie jakieś dziwolągi bo kto normalny jest na takiej stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzetka1
Hm no tez mi przez mysl przeszlo, ze to fejki, ale po co skoro to portal bezplatny? Brunetos -> nie wiem, z jednej strony mysle, ze w moim wieku czyli 30 i wiecej, to kazdy facet jest juz zajety, a z drugiej, ze moze sa jacys ktorym nie wyszlo poznawanie lub wieloletni zwiazeki tam szaukaja? A strona mi sie podoba, bo jet ciekawie zrobione, nie czuje sie urazona tymi shopping list itd. Nie mam tam co prawda takiego prawdziwego profilu ze zdjeciem, ale ogladam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos244 dziś A ci facec***ewnie jakieś dziwolągi bo kto normalny jest na takiej stronie ? xxxx wielu facetow szuka w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam sa bardzo ladne dziewczyny o dziwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie portale uprzedmiotawiają mężczyzn oraz pokazują jak zdesperowani są w poszukiwaniu wartościowych i porządnych kobiet, których nie ma dziś wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo porozmawiajmy o tym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wg was jest najlepszą dziewczyną tego portalu? :D boginią? podawajcie w komentach ksywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don mateo
justysia grajewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to jest traktowanie ludzi jak przedmioty, chociaż jak ktos ma dystans, to raczej się nie obrazi :) Na tym portalu mój byly ma konto i kogoś tam znalazł, kilka dziewczyn. A ani przystojny, ani bogaty nie jest :D chociaż kumpel tez tam pisał i mowil, ze mial problem z tematami do rozmów, laski nie chciały na konkretne tematy rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedną fajną laskę stamtąd , magnetyczna osobowosc, intelekt, do tego.jakby kryla w sobie jakas mroczna tajemnicę, zauroczyla mnie totalnie.. niestety rozmawialem z nią krotko a wczoraj skasowala konto a ja nie mam na nią namiaru..moze ktos dluzej ma tam konto i pomoze mi ją odnaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona uprzedmiatawia mezczyzn. Pokazuje naocznie relacje w dzisiejszysz zwiazkach. Mezczyzna jest ponizany przez kobiete i placi za to, ze jest wykorzystywany. Jest wielu fajnych mezczyzn po 30 wolnych a nawet prawiczkow ale wy kobiety i tak ich nie chcecie dostrzec. Wiekszosc z was jest bierna i czeka na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psa sobie zaadoptuj albo jakiegoś uchodźcę a nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak usunąć konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mialam tan konto;) stare ale czy dobre czasy hm? Musialabym sie zastanowic;) na pytanie skad tyle fajnych facetow ? Ci faceci nie maja problemow ze znalezieniem laski na zywo po prostu oni szukaa latwej zdobyczy na sex a tam mozna przebierac. Niektorzy tez pracuha sporo po prostu wygoda I glownie nastawienie na szukanie przygod. Niektorzy tez maja komplelsy I prezentuha sie jako ktos zupelnie inny. Takie moje doswiadczenie z dwuletniego pobytu na tym portalu. Moze nie zaluje tego ze mialam tam konto a jednak jeszcze raz bym go nie zalozyla ani tez nie polecala chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Nie rozumiem jaki jest sens szukania kogos na stale (jesli taki jest cel) przez portale internetowe. Klamcy/fantasci ("jakosc") i kobieciarze (ilosc) wypadaja najlepiej kiedy nie mozna zweryfikowac tego co mowia.

Co do tego portalu natomiast - jako facet, jesli widze ze podobam sie dziewczynie ktora i mnie sie podoba, to ja powinienem zainicjowac spotkanie. Nawet jesli technicznie mnie samemu by cos takiego nie przeszkadzalo, to obawialbym sie, ze to zawsze bedzie jej siedzialo w glowie jako cecha faceta "gorszej kategorii" - moze niewiele, ale za to juz na samym starcie zwiazku, a takie rzeczy lubia sie rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABi

Jak chcesz wiedzieć np co robi twój facet jak jest w pracy - polecam. Taki sam portal jak sympatiia i tinder. Np. Jaruzel, ma kobietę a lata po portalu aż miło. Jego kobieta właśnie się dowiedziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A moim zdaniem zarówno kobiety jak i mężczywni na ZaadoptujFaceta prezentują o wiele wyższy poziom niż na Tinderze. Przynajmniej można tam z kimś pogadać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa

Tragiczny portal. Ani jednego fajnego faceta. Gorsi sa juz tylko na badoo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gosc zaadoptujfacet

Problem w tym ze ciezko znalesc kogos dla siebie.Mozna znalesc ladna inteligentna bogata i zaradna dziewczyne ale czy ta osobe bedzie w stanie dochowac wiernosci monotonia itd.Czlowiek z natury jest egoista i wiecej chce wziasc niz dac.po 2 chcemy kogos ladniejszego i mlodszego aby zluzyl nam.tez jeszcze sporo osob niewie  czego chce.chcemy ognia na miescie a ciepla w domu.czy nam cos sie oplaca czy nie pokusy i takie tam.Jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gosc zaadoptujfacet
Dnia 10.07.2015 o 18:01, Gość wuzetka1 napisał:

Mam 30 lat, jestem kobieta, przejrzalam sobie ten portal i kilka rzeczy zauwazylam i mnie zastanawia: 1. jest tam wielu fajnych facetow 30-34 lata (na takich patrzylam), z fajnymi opisami, wysocy, pisza o sobie , ze umiesnieni, dobrze zbudowani, na zdjeciach wygladaja ok, w duzej czesci wpisany zawod to inzynier lub manager, wiec... o co chodzi? czemu wysoki facet na stanowisku kierowniczym w Warszawie nie moze znalezc kobiety i musi przez internet? 2. na kobiety tez patrzylam, zeby zobaczyc jaka mam konkurencje, tez na ten przedzial wiekowy , chociaz wiem ze 34 latek to i 23latke bedzie chcial. No ale chcialam sie porownac. No i znowu - same laski, ladne zdjecia, szczuple, u pan gorzej z opisami tam jest, bo malo pisza. 3. portal wyglada na przyjazny (fajne formularze) i na pierwszy rzut oka fajni ludzie tam siedza 4. skoro w narodzie mamy tylu ladnych, wyksztalconych ludzi, to czemu oni figuruja jako samotni/single??

SProblem w tym ze ciezko znalesc kogos dla siebie.Mozna znalesc ladna inteligentna bogata i zaradna dziewczyne ale czy ta osobe bedzie w stanie dochowac wiernosci monotonia itd.Czlowiek z natury jest egoista i wiecej chce wziasc niz dac.po 2 chcemy kogos ladniejszego i mlodszego aby zluzyl nam.tez jeszcze sporo osob niewie  czego chce.chcemy ognia na miescie a ciepla w domu.czy nam cos sie oplaca czy nie pokusy i takie tam.Jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet gosc zaadoptujfacet

Problem w tym ze ciezko znalesc kogos dla siebie.Mozna znalesc ladna inteligentna bogata i zaradna dziewczyne ale czy ta osobe bedzie w stanie dochowac wiernosci monotonia itd.Czlowiek z natury jest egoista i wiecej chce wziasc niz dac.po 2 chcemy kogos ladniejszego i mlodszego aby zluzyl nam.tez jeszcze sporo osob niewie  czego chce.chcemy ognia na miescie a ciepla w domu.czy nam cos sie oplaca czy nie pokusy i takie tam.Jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

"Strona uprzedmiatawia mezczyzn. Pokazuje naocznie relacje w dzisiejszysz zwiazkach" - haha zranione samce się odezwały.. hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria

Nie korzystałam z tego portalu, ale zamiast tego mogę polecić biuro matrymonialne z którego skorzystałam. Mianowicie www.zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny, fajna babka to prowadzi, w biurze bardzo sympatyczna atmosfera, a swatka Ania bardzo dobrze zna się na tym co robi. Po pół roku korzystania z Zolyt poznałam Stefana z którym do dziś jesteśmy razem, a za parę miesięcy bierzemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×