Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gosciowa, następny temat Wam skasowali...

Polecane posty

Gość gośćiowa
Żartujesz...z tymi minutami...rozumiem że to sam stosunek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pracuje, wciąż na komputerze, stres i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Ej a skąd ty wiesz co się chce facetowi z brzuchem koło 40stki Mariuszku???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
No misia :D Ja inaczej nie usnę :D Mój brat kiedyś dostał od dziewczyny go ale wyprowadził się już i misia nie wziął. No to ja z nim śpię teraz :D Akurat taki podręczny jest. Mam już swoją metodę jak bo objąc tak aby ręce spleśc i swoją głowę mu w takie wgłębienie na obojczyku położyc. Zasypiam jak dziecko wtedy :P Marta. 3 minuty ? Dajesz mi nadzieję jako prawiczkowi, że nie muszę się skompromitowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D sam stosunek, bo gra wstepna... nic wiecej nie mowie :-D demon seksu to to nie jest w każdym razie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Kurcze przecież seks tak odstresowywuje...nic nie rozumiem...ostatecznie nie musi nawet bardzo się namęczyć przy niektórych pozycjach...dziwnego masz męża:) górze a o jakiej kompromitacji piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina Fizjologia organizmu. Tak to działa. My faceci największy popęd mamy do 25 r.ż. a później stopniowo on spada. Np. do 30 r.ż. w ludzkim ciele wydziela się hormon wzrostu więc w teorii nawet do tego wieku można rosnąc ! Później już nie i organizm z każdym rokiem traci np. mięsnie. Z kolei gdy mamy już 45 lat zaczynamy malec. 17 mm na 10 lat. I wtedy faceci naprawdę dziadzieją :D Kobiety z kolei najbardziej chcą po 30-stce. Często utrzymuje się to do np. 50-tki ;) Najlepsze prawdopodbnie są ryczące 40-tki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Teoria...czysta teoria i tylko teoria... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to troche skomplikowane ale nie chce za dużo pisać o jego pracy ;-) wie że czasami pisze na kafe i sama rozumiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Hm zamiast horse wyszło górze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
O kompromitacji takiej, że pewnie szybko bym doszedł. Kiedyś jechałem autobusem i jakaś dziewczyna siadła na przeciwko. Gdy wstawała to jakoś tak niechcący jej sukienka spadła :D No poważnie mówię :D Spojrzałem. No niby udawałem, że nic nie zauważyłem ale czułem jak mi stanął :D Ale nie martwię się tym. Zawsze można odczekac i w tym czasie polizac partnerkę a później znowu ;) Kiedyś sprawdzę taką rzecz. Jest taki punkt na plecach u kobiety, który masując można doprowadzic ją do orgazmu. Sam masaż tego punktu ;) Ciekawe czy to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Rozumiem ale nawet gdyby to już po tym co padło mógłby się domyślić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariuszek, do ryczenia jeszcze mi brakuje :-D ooo ja, to się jeszcze bardziej rozkęce? Nie moge ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Jasne, że teoria ale coś w tym jest ;) Marta a wie co tam wypisujesz na kafeterii ? :D Załóż temat : "Mój mąż nie daje mi rady" i spraw żeby przypadkiem go przeczytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Niektórym kobietom nie musi nic opadać żeby facetowi stanął:D więc wyluzuj...o tym punkcie nic nie wiem o dziwo...sporo czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta, nie ryczysz bo Twój kocur się nie stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
To byłoby ryzykowne z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina Ale to spory problem jest gdy zobaczysz kawałek cycka i ci staje :D No jest taki punkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Należy nosić bardzo obcisłą bieliznę...jest szansa że ona nie zauważy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Marta ! A ja do Ciebie mam pytanie. Ile czasu jesteś na forum ? Czy to Ty jesteś tą "Panią Martą", która poznała swojego faceta na stłuczce samochodowej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina A jeśli zauważy to co wtedy ? :P Z resztą kobiety też mogą sobie dobrze robic w miejscach publicznych ocierając udo o udo. Ktoś kiedyś tak pisał tu :D To prawda ? Że niby takie niewidzialne dyskretne ruchy a podniecają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że ryzykowne. Chyba że ktoś mi życzy rozwodu ;-) Musze lecieć. Robota czeka.. i zakupy... omg. Toż to prawie 13-sta. :-( miłego! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie ja. Nawet nie wiem o jakim temacie piszesz. Ciekawy? No nic. Mnie już nie ma. Narka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Narka Marta. No ja też pewnie niedługo będę zmykał bo gości będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Nie wiem jak inne...ale jeśli któremuś staje na mój widok, to z******te uczucie:D a jeśli to zauważę to odrazu mam mrowienie w podbrzuszu...udo o udo to nie wiem...ale jak się siedzi z założoną nogą na nogę i w majtkach wilgotno z jakiegoś powodu to fajnie jest zaciskać te mięśnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Do miłego Marta i nie odpuszczaj mu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina. Lecę i ja bo na grzyby mnie wyciągają :D:D Idę bo w tym roku jeszcze nie byłem :( Papa misiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina No właśnie o to mi chodziło. Noga na nogę i zaciskanie powiadasz ? Ktoś inaczej to opisał. W każdym bądź razie obserwuję te kobiety, które zakłądają nogę na nogę :D Tylko skubane dobrze się maskują bo kamienne buzie mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Haha obserwuj dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×