Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gosciowa, następny temat Wam skasowali...

Polecane posty

Gość horse24
gośc Akurat sam znak zodiaku to niewiele znaczy wiesz ? To taka zabawa jest tylko ;) Więcej już po imieniu można wyczytac. Z numerologii też sporo. No oczy albo linie papilarne to już w ogóle cudo. Z grupy krwi też sporo. Ty gośc na 99% masz grupę krwi A. Chociaż narazie jeszcze za szybko to było. No ale jeśli nie to w sumie się nie zdziwię :D Ale zakręciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe.. ja mam takie zwierze w domu co zjada myszy.. nie, nie kota ;-) A na śpiocha fajnie... jak cie ktos budzi pocałunkiem i pieszczotą... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
gośc Przyślemy Ci pamiątki ze wspólnych wakacji ;) Zabiorę gościówę do Monako ;) No.... Podoba mi się Monako. Chciałbym zobaczyc z bliska jak to wszystko wygląda. Francja też niezła ;) Australia, Nowa Zelandia. Gdyby tak człowiek mógł sobie pozwolic to życie przeleciałoby w 5 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Wolę na mailu ale nic na siłę. Musu nie ma:) jestem Rak...a imię to tyle powiem że na K.... Na śpiocha to raczej się nie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
A ja chcę do Indii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, mam A. Skąd to wiesz? Hmmm??? A pamiątki bardzo chetnie przygarne.. :-D thx :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Oooo idzie raczek :D Imię na K ? Tylko nie mów że Kasia !! MOje ulubione imię ;) Ja wiem. Może byc Krysia, Kamila, KInga, Klauida, Kornela, Karolina. No któreś chyba trafiłem bo więcej nie przychodzi mi do głowy. Kiedyś sprawdzałem na takim teście dopasowani.pl Tam wyszło mi że z Kasią stworzyłbym związek, który przetrwa wszystko. Aż 99% było ! Inne imiona po 30,50,70 a tu 99. Kasie to trochę niecierpliwe są z reguły :P Hmmmm ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Indiach świete krowy... czyli moja teściowa z koleżankami. Nie dzieki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Biorąc pod uwagę moją cierpliwość do ciebie...to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Gośc Grupa krwi A to osoby, które są bardzo otwarte, empatyczne itd. Tak jak ja właśnie :D Jeżeli lubisz tak swatac to musisz należec do grupy krwi A ;) Jako ciekawostkę mogę Ci powiedziec, że dobrze by było dla Ciebie przejśc na weganizm. Albo chociaż dużo warzyw i kasz. Grupa A to "rolnicy" i muszą zdrowo się odżywiac. To tak na marginesie. Niektórych to interesuje :D Nie śpisz jeszcze ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
No co ty...na te w Indiach to można popatrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam że Klaudia. Dobra jestem? Trafiłam? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
A grupa 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
gościowa :D Imię trudniej zgadywac :( Może Klaudia albo Karolina ? ;) Indie. A czemu Indie ? Niewiele o nich wiem poza tym, że się bogacą i jest ich coraz więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Karolina:) już wam oszczędzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Właśnie dlatego że też o nich niewiele wiem, zupełnie inna kultura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
gościowa. Grupę 0 masz ? ;) Na pewno nie AB, tyle byłem pewien. Obstawiałem na B albo 0 właśnie. Grupę 0 często mają Japończycy :D To ludzie ambitni, pewni siebie, przywódczy ale też aroganccy i próżni. Dośc kontrowersyjna grupa ogólnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie spie:-) ciekawie mowisz :-) I wszystko się zgadza prócz tego że miesko nie dla mnie... kiedys probowalam nie jesc i niestety sie nie udało. Wciąż chodzilam zła i głodna.. No nie dałam rady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
Karolina a jesteś blondynką czy brunetką, może szatynką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Karolinka! :-D ooo jak miło. Lubie to imie. Karoliny to fajne dziewczyny. Ooo, sie zrymowało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Próżność nie zawsze jest wadą:) na maila nawet fotę ci wysłać mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że kolega z nas sprytnie ciągnie informacje nic nie mowiąc o sobie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
U mnie też się w sumie zgadza...a już fajna to na bank:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
gośc Jak chcesz to jedz mięso ja też trochę jem. Oby nie parówki :D Tylko ... bez skojarzeń :P Tak naprawdę to to co jemy zależy od naszych przyzwyczajeń. Stopniowo można się odzwyczajac i eliminowac pewne produkty. Ja w ten sposób wykluczyłem masło na przykład. Z resztą ... i tak najważniejsze to aby się nie przejadac. No chyba że ktoś lubi jeśc to niech je :D Mi najtrudniej jest ze słodyczami. Jak mnie najdzie to całe ptasie mleczko potrafię na raz zjeśc :D:D O jezuu jak ja lubię ptasie :D Ale lodów to jeszcze w tym roku nie jadłem w ogóle ! :P Może lepiej nie zaczynac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Ja piszę tyle ile uważam. Forum nie jest na prywatność, niejeden się przekonał już. Wam też wypadałoby się przedstawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
gościowa hehehe :D Słodka jesteś ;) Fotę bym zobaczył ;) Zapędzasz mnie powoli w kozi róg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyznaniu z wibratorami chyba tego nie zrobie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horse24
gośc hehehe :D Nic nie ciągnę moja droga :D Ale chętnie coś powiem. 1. Jestem facetem D 2. Mam 24 lata 3.Jestem z Warszawy 4. Mówicie mi Mariusz :D 5. Mam krzaki w slipach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
horse... To ptasie mleczko trzeba by podwójnie kupować:D szkoda że wolno, bo ja zaraz znikam...może temat do jutra przetrwa to ew w pracy zajrzę. gość nie szalej...co to za wyznanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, no fakt, ja Cie nago widziałam :-P cofam com rzekła. . Marta jestem. Miło Was poznać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×