Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Annika79
Hejka, Mi mdłości nie dokuczają, za to ssanie na żołądku jakbym ciągle była głodna ... Jak tak dalej pójdzie, to tyłek mi prędzej urośnie niż brzuch... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc klaudysek143
Sucharki najlepsze na mdłości ;) W pierwszej ciąży ja nie miałam żadnych jako takich objawów tylko ból piersi a teraz to mnie strasznie mdli i podchodzi do gardła :) Jeszcze kilka stron mi zostało do nadrobienia ale wydaje mi się, że jestem najmłodsza ;P Wczoraj skończyłam 21 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam post i go nie ma :( Sucharki najlepsze na mdłości, ja przy pierwszej ciązy nie mialam jako takich objawów tylko bol piersi :) A teraz wszystko mi do gardła podchodzi :( Ale jak to mówią każda ciąża inna. Zostało mi kilka stron do nadrobienia żeby być na bieżąco :) Ale chyba jestem tu najmlodsza bo wczoraj skonczylam 21 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Oj tam ja mialam wesele 4 lata temu, nie byłam w ciąży a i tak nic nie jadlam. Chyba tylko odronine rosołu;) tylko ostrożnie z tancami dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wszystko w jakim terminie zalatwiliscie? bo my mieliśmy rezerwacje na czerwiec za rok ale wyszło że jestem w ciąży to teraz przelozylismy.a sukienkę jaką masz? a kolor przewodni? ja będę miała kolor przewodni pudrowy róż, sukienkę chce z odkrytymi ramionami chyba że się nie będę czuła to zabudowana. włosy spięte wszystkie a ty? mam nadzieję że się będę dobrze czuła, narazie nic mi nie dolega bo to dopiero początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Megulkaa mamy juz wszystko do przedszkola bo cora musiala przez moje pobyty w szpitalu zaczac chodzic troche wczesniej,pod koniec lutego dolaczyla do grupy trzylatkow ale nie z jej rocznika,potem jak juz bylam w domu to zostala z nim do wakacji bo sie ladnie zaklimatyzowala i chetnie chodzila,teraz od wrzesnia pojdzie juz ze swoim rocznikiem,z potrzebami fizjologicznymi nie ma problemu,sama korzysta z lazienki,w przedszkoku raz jej sie siusiu tylko zdazylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja młodego chce wysłać od stycznia do przedszkola, będzie mi troszkę lżej w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc, my date slubu juz od roku mamy ustalona wiec wszystko zalatwialismy wczesniej. O dziecko sie zaczelismy starac od lipca zebym sie mogla w sukienke wbic ;) no i za 1 razem sie udalo. Sukienke mam dluga, smietankowa biel, gora na koronkowych ramiaczkach. Dodatki, w tym buty i paznokcie czerwone :) wlosy mam krotkie wiec same sie uloza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie bylo mnie przez week i juz tyle do nadrobienia ;) caly week na dzialce spedzilam i sie froche wyluzowalam ;) Witam wszystkie nowe mamusie! Gratuluje pozytywnych wynikow ;) Magulka! Podziwiam i zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia juz za wczasu :* Nie wiem jak to mozliwe ale mam ostatnio tyle sily ze normalnie gory moge przenosic :) wszystkie porzadki robie co zabieralam sie do nich od jakis 2 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o prace to chyba jestem w dobrej sytuacji bo w styczniu podpisalam umowe na czas nieokreslony... przed podpisaniem od razu powiedzialam szefowej ze chce w tym roku sie starac o dziecko i nawet sama ze mna chodzila do gina i kazala robic badania a jak jej powiedzialam ze jestem to sie mega ucieszyla ;) troche dziwnie bo w firmie chyba od 10 lat zadna kobieta nie byla w ciazy a w tym roku chyba z 4 braly slub ;) ja bez i ooo bede pierwsza hehe juz widze jak wszyscy gadaja ;) ale po 7 latach zwiazku to chyba szoku az takiego nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam na czas nieokreślony umowę więc nie ma żadnego problemu z chorobowym. ja mam pracę na zmianie na produkcji więc narazac się nie będę tym bardziej że to dopiero początek. teraz przygotowujemy się do ślubu i wesela więc latania trochę mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
klaudysek143- ja w tym roku 22 także myśle że jestem następna po Tobie :P który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudysek143
pAleksandra w sumie nie bylam u lekarzajeszcze bo wczoraj robione testy :) ale termin wg miesiaczki 17.04. Mydle ze to jakos bylby 5-6 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
klaudysek143-hmm mi termin wychodzi na ok. 26 a jutro zaczyna mi sie 6tydz. ale to termin sama sobie ustaliłam poprzez kalkulator internetowy ;) bo do lekarza to dopiero w 12tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się czujecie dziewczyny. piersi was bolą? mnie troszkę a jestem w 3 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAleksandra
gość- mnie nie bolą,ale sutki są wrażliwe ;) piersi są pełniejsze,jestem w 6tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziewczyny jak to u was ze wspolzyciem? ja szczerze to nawet ochoty nie mam ale wiadomo jak to facet. a wydzieline z pochwy macie? Bo ja mam białą dosyć gęsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziewczyny jak to u was ze wspolzyciem? ja szczerze to nawet ochoty nie mam ale wiadomo jak to facet. a wydzieline z pochwy macie? Bo ja mam białą dosyć gęsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Megulka to za wczasu pisze wszystkiego Dobrego na Nowej drodze życia :-*. Uważaj tam na Siebie na weselichu :) u mnie zostały 2 tygodnie... I to samo mnie czeka :P... Dziewczyny gratulacje pozytywnych teścików. ;-) ciesze się razem z Wami :).. dajcie znać potem czy dziewczynki czy chlopczyki będą :D Mój narzeczony kazał mi zrobić badanie krwi 30 sierpnia. (Jeśli nie dostanę miesiączki 27 sierpnia).. bo jakbym tak napila się na weselu .. i potem okazało się ze jestem w ciazy to bym sobie nie wybaczyla tego.. Starać się tyle miesięcy i w ciągu dnia stracić to.. :( za słaba psychikę mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przypuszczalnie w 1 dniu 4 tc beta hcg już coś wykaże czy raczej nie ? bo korci mnie aby zrobić a @ ma przyjść dopiero 30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Na bete też za wcześnie. Najlepiej 10 dni po owulacji. Claudiie90 jednorazowo jak się delikatnie napijesz to się nic nie stanie, w takich początkach zarodek nie jest połączony z krwioobiegiem matki. Druga sprawa, to na weselu nie za bardzo chce się pić. Ja chyba przez cala noc wypilam 1,5 kieliszka. Tylko maczałam usta do toastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pAleksandra ja sobie sama obliczylam termin odejmujac 3msc i dodajac 7dni ;) ale z kalkulatora mi wychodzi 7tydzien. Zobaczymy po lekarzu bo dzis dzwonie :) mam nadzieje ze szybciej da termin nowczesniej sie rejestrowalam na takie kontrolne ale dopiero mam 14 wrzesien. A piersi mnie bola strasznie i sa troche pelniejsze a ja myslalam ze juz takie efekty po 2 tygodniach smarowania kremem na podniesienie biustu :) a tu prosze jednak nie od kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi beta z krwi wyszła po 2 tygodniach od zapłodnienia, testy wychodziły negatywne a beta niska ale jest więc najważniejsze ze test pozytywny. mój gin powiedział że może być bardzo niskie bo to bardzo wczesna ciąża ale ważne zęby było. bo normalnie poza ciążą beta nie występuje wogole i wynik od razu wychodzi negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Cieszylam sie ze nie mam prawie zadnych objawow oprocz zmeczenia,wczoraj wieczorem dopadly mnie mdlisci i wymioty i trzymaly prawie cala noc jestem padnieta i glodna ale jak otwieram lodowke zeby cokolwiek zjesc odrzuca mnie od jedzenia,czuje sie koszmarnie boli mnie okropnie dol plecow nawet lezec mi zle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj biedna jesteś. mnie narazie nic nie dolega, ale to dopiero 3 tydzień więc wszystko przede mną. a ty w którym jesteś tygodniu ciąży? mnie piersi bolą tak jak na okres i czuje ze są pełniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzylatki - współczuję... ja mam 7 tydzień i na razie z mdłościami itp itd luzik, ale za to dzisiaj w nocy nie spałam i się mega męczyłam.. Miałam jakieś głupie sny,, już mi siada psychika ;/ za mocno przeżywam a nie umiem sobie wytłumaczyć żeby wyluzować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Wedlug moich obliczen to w srode bedzie chyba szosty tydzien liczac od ostatniej miesiaczki,w czwartek u lekarza dowiem sie dokladnie,mnie piersi bola tylko czasami i to bardzo delikatnie,najgorszy jest ten bol krzyza promieniuje az na nogi,czytam ze to normalne we wczesniej ciazy,macica sie rozciaga,w poprzedniej ciazy bolal mnie dol brzucha a w tej odwrotnie druga strona boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Polka wyluzuj,bedzie dobrze,glupie sny w ciazy to chyba norma,tez mialam w obydwu ciazach,a w pierszej przed porodem to juz calkiem mi sie glupoty snily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś nie wytrzymałam i powiedziałam siostrze ale miałam super poranek, cieszę się że wreszcie mogę z kimś pogadać :) A poza tym to dziś mi się tragicznie wstawało do pracy - tak planowałam długo pracować ale nie wiem jak to będzie ;) Ja też raczej będę miała CC w pierwszej ciąży miałam z tym, że ja się z tego cieszę. Polka, a czym się tak denerwujesz ? Najlepiej na spokojnie sobie wszystko wytłumaczyć i poukładać w głowie, a potem sie tego trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×