Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Co do staników- wygodnie mi bez i ewentualnie sportowe. Jeszcze na początku tak się cieszyłam, ze mi urosły (ja z tych małych), ale teraz chce już moje stare! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Witaj iwka :) Ja od rana w laboratorium, robię badania i próbuję nie zwrócić glukozy, którą musiałam wypić. Teraz 2 godz. siedzenia i jeszcze 2 wkłucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena234
Hej u mnie dziś ostatni dzień wyjazdu, szkoda bo jest super cudowny hotel z fantastycznym basenem - by the way basen to nic złego prawda ? Nie przemęczam się do spa i sauny nie poszłam choć szkoda mi bardzo Idę zaraz na intensywny spacer bo wczoraj się okropnie przejadlam ;) Co do witamin to musze zapytać gina. Ja tez z wizyty na NFZ byłam zadowolona ale przeraza mnie ze jest ich tak mało i tylko 3 usg ja na razie dalej będę chodzić prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w 1 trymestrze odpuscilisny sex boje się. Mam nadzieje ze potem będę mogła bo ochotę mam wielką w poprzedniej ciąży miałam podobnie. W ogóle nie mogę się nadziwić w poprzedniej ciąży leżałam plackiem 2 m- ce a teraz normalnie żyje pracuje wyjeżdżam coś pięknego tylko czasem wpadam w panikę ze za mało na siebie uważam ale myślę że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika- juz pewnie jesteś po glukozie. Jak było? Mnie tez niedługo to czeka i boje się, ze puszczę pawia. Mdli mnie od wody niegazowanej, a co dopiero po glukozie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula013
oj glukoza jest strasznie paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezisss1990
Hej dziewczyny:) dzięki za odpowiedz na pytanie:) Miałam się zapytać o współżycie na pierwszej wizycie i wiele innych rzeczy mojej Pani ginekolog ale z wrażenia zapomniałam a następna wizyta dopiero za 3 tygodnie... Ja wczoraj miałam pierwszy raz mdłości:) sama radość... a z pozostałych objawów to tylko powiększone bolące piersi, brak apetytu, senność (której się nie poddaje:p) i czasem pobolewa mnie brzuch. Mam nadzieje, że mdłości się nie będą wzmagać bo postanowiliśmy z mężem na razie nic nikomu nie mówić, a mieszkamy teściami wiec mógłby się pojawić problem:) Ciekawa jestem ich reakcji bo to będzie ich pierwszy wnuk/wnuczka:) ale się rozpisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem strasznie głodna i jak trochę coś porobie to się mecze.w październiku mamy ślub więc teraz czeka nas trochę latania. biorę kwas foliowy i za 3 tygodnie mam wizytę.to też moja pierwsza ciąża. :-) a w którym jesteś tygodniu? ja ok 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezisss1990
Ja jestem w 6:) mi lekarka oprócz kwasu foliowego zaleciła zażywać magnes i zestaw witamin mama dha tylko dosyć duże są te tabletki i ciężko przechodzą mi przez gardło ale cóż czego się nie robił dla maleństwa:) a powiedzcie mi dziewczyny jak jest w was z imionami dla dziecka? macie już jakieś koncepcje?? bo moje z mężem są całkowicie rozbieżne, a on jest strasznie uparty i nie wiem jak rozwiązać problem, bo żadne argumenty do niego nie przemawiają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
U nas dla dziewczynki Ania lub Ola (lub ania i ola) Dla chłopca Wojtek a drugiego nie mamy, 31 sie okaże czy potrzebujemy 1 czy dwa imiona. Pierwszy synek ma na imie Filip. Ogólnie jestem zwolenniczką zwykłych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstępnie dla dziewczynki Karolina, Zuzia lub Julka a dla chłopca Filip lub Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstępnie dla dziewczynki Karolina, Zuzia lub Julka a dla chłopca Filip lub Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Hej dziewczyny,ja dzis strasznie slaba,zaczyna mi dokuczac sennosc i zmeczenie,na dodatek mi zimno na ustach wyskoczylo,mdlosci nie mam,za to mam niezly apetyt na jedzenie,smakuje mi doslownie wszystko,dzis postanowilam ze koniec z piciem ulubionej kawki,zapisalam sie na czwartek do lekarza moze juz bedzie cos widac.A jesli chodzi o imiona to u mnie corka ma na imie Karolinia,aniolek to Marysia,a teraz jesli bedzie dziewczynka chce Wiktorie,a jesli chlopiec to Marcel albo Filip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattalaa
U mnie będzie Kornelia albo Kornel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezisss1990
A możecie mi napisać czy te imiona wybraliście wspólnie czy kobiety decydują? bo ja szukam jakiś argumentów dla męża i zaczyna mi brakować pomysłów:/ Ja córkę chciałabym nazwać Laura mój maż Iga, dla syna ja Leon lub Aleksander a on Marcel.... Zaproponowałam, że jak będzie dziewczynka to ja wymyśle imię dla chłopca on lub na odwrót, kwestia umowna ale wciąż słyszę NIE.... Ręce opadają... Ja dziś bezobjawowo:) Idę sobie pochodzić dookoła budynku w którym pracuje. Taki mały spacerek a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwka :) Annika - jak tam po badaniach? Dzielna jesteś bo ja mam dzisiaj mdłości i nie wiem czy wytrzymam w pracy :) Lena234 - ależ Ci dobrze po takim odpoczynku :) nemezisss- u moich rodziców to też pierwszy wnuk/wnuczka :) No i wyszło na to, że tata nie skumał o co chodzi tylko potem napisał mi smsa "Ale jaja będę wreszcie dziadkiem" a mama się popłakała :) Ja mam dla dziewczynki wymarzone i jest ro Amelka albo Emilka i oboje to zaakceptowaliśmy :) a dla chłopca jeszcze brak... Myślałam o Błażeju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie facetowi też żadne imię nie odpowiada :-( takie nie to nie i weź tu gadaj, Karolina mu się spodobała ale z meskimi imionami problem. ja też mam apetyt na wszystko. kawa mi wogole nie smakuje od pierwszych dni poczęcia :-) w domu jak jestem to w stopy mi zimno i skarpety zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie facetowi też żadne imię nie odpowiada :-( takie nie to nie i weź tu gadaj, Karolina mu się spodobała ale z meskimi imionami problem. ja też mam apetyt na wszystko. kawa mi wogole nie smakuje od pierwszych dni poczęcia :-) w domu jak jestem to w stopy mi zimno i skarpety zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Graceros to nie była jelitowka... po prostu się tak czułam jakby to było to. Ale wykluczył to lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
No dałam radę, choć nieźle mnie naciągało... musiałam już zrobić obciążenie glukozą , bo w poprzedniej ciąży 2013r. miałam cukrzycę ciężarnych od 25tc i mój gin woli dmuchać na zimne, żebym w razie co była jak najszybciej z maluszkiem pod opieką diabetologa. W zeszłej ciąży skończyło się na insulinie, którą musiałam sobie wstrzykiwać 4 razy dziennie. Ale warto było , mała urodziła się zdrowa i tylko 3450g niewiele jak na ciążę z cukrzycą i to w dodatku trochę przenoszoną (41tc) Czekają mnie jeszcze dwa obciążenia w 24-26 tc i około 32 tc. Niestety mam dużą szansę na powtórkę z rozrywki, bo mam sporą nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
U mnie ja zawsze wybieram imiona. Powiedziałam mężowi, że dziecko ma jego nazwisko, to chociaż imię mam prawo wybrać i na ty stanęło ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a też macie takie napady lękowe czy urodzicie zdrowe dziecko? Bo ja to chyba za dużo czytam i sobie wkręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Artykuł nie poparty żadnymi faktami. Podejrzewam że trochę to pokolorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona oczekująca
Dziewczyny wróciłam od lekarza, fasolka jest cała i zdrowa :-)) widziałam bicie serducha !!! Tak bardzo się cieszę ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak do tematu się przyłącze :) Widziałyście już tą aplikacje? http://tiny.pl/gx8qk Jestem aktualnie w 5 miesiącu ciąży z drugim dzieckiem i faktycznie się sprawdza :P Siedzę w domu to się nudzę i zaglądam na różne takie fanaberie :) Polecam się przekonać, lepiej od razu się przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
No i obejmie to tylko te mamy które maja stała umowę o pracę albo na czas tych lat. Ponieważ jeśli umowa kończy ci się w ciąży to pracodawcą musi ją wydłużyć tylko do dnia porodu, zaslek macierzyński się należy, ale wychowawczy już nie. Tak samo jak skończy się umowa w trakcie macierzynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×