Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Alex35 skąd ja to znam..? Ja tez bym tu chciała zostać ale niestety nie ode mnie to zależy... Ja mam jeszcze 4 dni do @. Nie traćmy nadzieji....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Megulkaaa - ja miałam w kwietniu puste jajo :( beta rosła, aż do rozpoczęcia poronienia, ale nie w takich ilościach jak powinna - wzrost był dużo wolniejszy. Potem już zaczęła spadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - moja nadzieja chyba zaczyna się pakować na wakacje i zaraz sobie gdzieś pojedzie :( trzymam kciuki chociaż za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa nie czytaj tych pierdół co piszą w internecie. Nie wierz im. Każdy organizm jest inny i każda z nas jest inna. Ja kiedyś przeczytałam ze jeśli boli mnie głowa to mam wylew, a wylew u żadnego nie miałam tylko zwykły ból głowy. Nie stresuj sie!!! Jest i będzie dobrze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
No u mnie tak nie rosła. U ciebie wygląda to prawidłowo, więc nie ma co się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to dobrze, że jesteście! Partner mnie oczywiście wspiera, ale staram mu się nie marudzić ciągle, bo wymięknie w końcu ;) Najbliższe przyjaciółki są 480 km ode mnie. 2 lata temu przeprowadziłam się do innego miasta. Tu znalazłam najpierw pracę, a potem miłość... No ale przyjaźnie zostały daleko. Dzwonimy do siebie, ale wiadomo - to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Megulkaaa - będzie dobrze, będzie :) może jeszcze się okaże, że będą bliźniaki :) Ja mojemu nic nie mówię, bo on daleko za granicą, więc nie chcę go jeszcze tym stresować - tylko tu sobie piszę, bo mi wtedy lżej na duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaa888
Witajcie, jestem tu nowa, ale pare dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży :D właśnie zaczynam 6 tydzień. W pon byłam na badaniach krwi, beta Hcg wyszła wysoka ale progesteron poniżej 10 :( więc lekarz od razu przepisał luteinę i w pon mam zgłosić się na badanie USG. Boję się żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Agusiaa888 - witaj :) nie ma co się martwić na zapas - dostałaś luteinę, więc poziom progesteronu się podniesie :) na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o tym, moi rodzice są 1200km ode mnie, za granica. Rozmawiamy raz na jakiś czas przez telefon + te 2 miesiące w roku co przyjeżdżają do polski na odpoczynek. Ja tez zapisałem sie na forum bo nie mam z kim porozmawiać. Mam męża wiecznie zajetego ( pracuje od rana do późnej nocy) więc nie chce mu zbytnio zawracać głowy po pracy. Na mój ostatni negatywny test zareagował: nie przejmuj sie jak nie teraz to za miesiąc. Moze nie był to nasz miesiąc. Koleżanek nie mam, znajomych mało co bo jesteśmy typem człowieka bardziej domowego i rodzinnego. Mam rodzeństwo, ale zajęte swoimi sprawami tym bardziej ze nikt nie wie ze sie staramy o dzidzie bo nie chce słyszeć: juz sie udało? Juz jestes w ciąży? Bo poprostu nie potrafie sie przyznac do porazki. Także tez sie cieszę ze was mam!!!! :) i bardzo nie chce sie z wami rozstawac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też duchota:-( a jeszcze musze iść do pracy:-( mój mąż miesiąc temu też mówił że skoro okres przyszedł to nie ma się co martwić tylko do roboty:-D. A teraz dowie sie jak przyniosę papier od ginekologa;-) dobrze ze ja mam rodzinę blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie! Rozumiesz mnie w takim razie, jak trudno jest być daleko od bliskich... Ja z przyjaciółką rozmawiam przez tel. i ona wszystko wie. Sama miała przejścia... Przeszła zaśniad groniasty, chemioterapie itd. A teraz w lipcu urodziła zdrową córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Megulkaaa ja też pomyślałam że to bliźniaki taki ładny przyrost bety ;) Agusia witaj, co złego to nie my ;) takze rozgość się u nas i razem byle do kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaa888
dzięki Dziewczyny za ciepłe przyjęcie :* staraliśmy się z mężem o dzidzie równo rok więc jak się dowiedzieliśmy to razem skakaliśmy ze szczęścia! :) więc mam nadzieje że wszystko z fasolką będzie ok! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Hej dziewczyny,moze jednak sie uda ze z wami zostane,postanowilismy z mezem jeszcze w tym miesiacu sie starac,moze sie uda,jestem dobrej mysli,akurat mam dni plodne i to wyjatkowo dajace o sobie znac,wczoraj dostalam takiego bolu jajnika ze przez kilka godzin nie odpuszczal,az mi sie na wymioty zbieralo,fajnie by bylo zostac z wami,jesli by sie udalo to na koniec kwietnia bym sie jeszcze zalapala,Gracjana jestem strasznie ciekawa czy Ci sie udalo,codziennie wchodze i czytam co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×