Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Megulkaa wiatraku to ci zazdroszczę. Nie wiem czy sobie tez nie zafunduje tym bardziej ze taka pogoda ma byc podobno do końca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Zobaczymy co rano test pokaże :). Ale tak fatalnie się nigdy w życiu nie czułam jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efulka gratuluję:-D i witamy:-D ehh niech się ten dzień skończy. Pokłóciłam się z moim i on się wyprowadzil stwierdził że od jakiegoś czasu wytrzymac ze mna nie może:-( claudiie90 to może oznaczać tylko jedno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
U mnie 38 stopni ale grzmi obiecująco... :) oby spadł deszcz. Też chcę ryby z frytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kusicie tą rybką, że jutro muszę sobie kupić :) ja cały czas przy wiatraczku i też nie idzie wytrzymać :/ a u mnie niestety na deszcz się nie zapowiada :) Gosiaczek głowa do góry :) jutro na pewno będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gosiaczek to byłby wielki szok :P i siku co 40 minut chodzę. Nic takiego nawet nie podejrzewam.. bo miałam problemy z nerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Czesc dziewczyny. Ja jestem już w ciąży ostatnia miesiączke miałam 23.06 tyle że mam cykle ok 30dniowe. Z radością poszłam do ginekologa. Ciaza potwierdzona ale trochę komplikacji. Jutro mam badanie bhcg (po raz drugi w sobotę miałam wartość 650-co odpowiada 4tydzień ciąży i teraz musi wzrosnąć podwójnie) więc trzymajcie kciuki. Z moich obliczeń wynika że termin koniec marca początek kwietnia. Pozdrawiam i życzę przyszłym mamusiom zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Werkam :) ja mam podobnie bo ostatnia miesiączka 24.06. i też cykle ok 30 dni:) Lekarz wyznaczył termin na 5 kwietnia:) ale zobaczymy jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Osz, jestem niepocieszona... po grzmiało i tyle . Zero deszczu i dalej duchota. Zamiast zwykłego kwasu foliowego, biorę infolic a witaminy to centrum Materna dha, bo w nich nie ma wit. A tylko beta karoten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Werkam witaj. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dziękuję Maddie28. Byleby wszystko dobrze było. Widzialas już fasolke i serduszko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Witaj Ania :) przyznam nie odczytałam calego forum. Starasz się o dzidzie czy juz siedzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Przepraszam słownik :p Annika 79 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam werkam i gratuluje. Mi dzis wiruje w glowie jak na karuzeli. Jestem niskocisnieniowcem, a we wczesnej ciazy cisnienie ponoc jeszcze spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Werkam no mam nadzieje, że już dzidzia mieszka :) na wizycie u Gina 29.07 był tylko pęcherzyk 5mm, lekarz wtedy ustalił, że to 4 tydz. ciąży . Nie mogę się kierować datą ostatniej miesiączki 05.06,bo do zapłodnienia doszło dużo później i ciąża jest jakieś 3-4 tyg. młodsza niż wynika z OM. Dlatego dopiero na następnej wizycie lekarz ustali mi datę porodu, po zmierzeniu crl zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werkam jak byłam u lekarza w zeszły poniedziałek to serduszko jeszcze nie biło, a następna wizyta 24 sierpnia, bo jadę na krótki urlop:) mam nadzieję, że wtedy zobaczę i usłyszę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Witaj Megulkaaa lata :) karuzela jest fajna :) tyle ze nie w glowie:) ja mam gorzej musze cały czas leżeć i na głowę dostaje :p życzę Ci dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkam, a czemu musisz lezec? Gracjaba, a Ty mi jeszcze nie obuecalas dzis, ze bedzie wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Rok temu zakladalysmy z koleżankami " kwietniowki 2015" , przenioslysmy się na forum zamknięte i teraz na FB. Każda z nas już ma dzidziusie oczywiście ale nadal jest kontakt bardzo dobry. Wspieramy się do dziś :-),powodzenia życzę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Kochane to mi lżej bo już się martwią :) byłam tez w zeszły piątek tj 7.08 i tez nie było zarodka tylko pecherzyk. Czyli dobrze :) a pecherzyk 4mm. Tyle że mam dużego krwiaka przez co musze leżeć. I terminu jeszcze mi nie wyznaczył. Jutro mam tak jak wspomniałam bhcg a w piątek wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Ja też muszę się oszczędzać, bo ciąża nisko zagnieżdżona... Mimo to mam nadzieję, ze będzie dobrze. To moja 4 ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Annika 79 tez nie wiem kiedy było zapłodnienie ale z sobotniej bhcg wynika ze 4 tydzień mimo że miesiączkę miałam 23.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
A moja druga :) to w jakim wieku dzieci.:) a reszty dziewczyn pierwsza czy kolejna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Wiesz, wysokie stężenie bety oznacza też bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Dzieci kolejno : 18,12,2 pierwsze i ostatnie to córki w środku syn - rodzynek póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkam chyba ma wlasnie niskie hcg? Blizniaki to ja mam niby miec, ale im wiecej tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Mi właśnie wydaje się niskie :p byleby jutro bylo ponad 1000 wtedy bedzie wszystko ok :)a z bliźniaków bym się cieszyła :) ale i tak na usg tylko jeden pecherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×