Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Polka, witaj i trzymam kciuki! :) Mnie też w terminie okresu brzuch bardzo bolał. Mocniej niż na okres. Nie spałam w nocy itp. Dlatego biorę duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę z moim 2 latkiem na dwór, zajrzę potem. Trzymam kciuki. Aha wiecie co ja mam obsejse na punkcie poronien,bo duzo moich kolezanek miało takie "akcje"..i strasznie się tego boję.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo... Moje dwie koleżanki ostatnio poroniły. Jedna w 6 tygodniu druga w 10, jak serce już biło... i przestało. Więc też mam schizy. Tym bardziej, że na usg na początku 6 tygodnia nie było widać u mnie zarodka tylko pęcherzyk 9 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Polka1989 gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Znowu się rozpisałyście na kilka stron - nie nadążam za wami :) Witam nowe dziewczyny :) I gratuluję :) Megulkaaa - to dobrze, że lekarka nie panikuje, żebyś na hura do niej jechała - to znak że wszystko jest dobrze :) na pewno chce cię przed urlopem uspokoić :) Gracjana090515 - ty to dziewczyno potrafisz trzymać w napięciu :) trzymam kciuki aby @ nie przyszła :) Claudiie90 - nie łam się - ja też obraziłam się na test :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-D ja mam 25 lat i to będzie moje drugie dziecko:-D w pierwszej ciąży brzuch bolał dużo śluzu było i cały czas myślałam o okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka7
Hej, też mam termin na kwiecień. Martwię się bo wczoraj byłam u lekarza, to był 5tc4d i było widać tylko pęcherzyk 8mm :( Boje się ze zarodek się nie rozwinie, mam przyjść za dwa tygodnie na usg, chyba zwariuję do tego czasu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotka, to jesteśmy w podobnej sytuacji. Nic się nie martw :) Na tym etapie czasem nie widać zarodka. Robiłaś beta hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka7
Dzisiaj dopiero poleciałam zrobić i powtórzę w czwartek żeby sprawdzić czy przyrasta. Czytałam że to i tak może zmylić bo w przypadku pustego jaja płodowego bhch rosnie tak jakby wszystko było ok, ale nie wiem? Zrobiłam badanie, może się uspokoję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dziewczyny a ja będąc wg bety w 4tyg czy pecherzyk 4mm nie jest za mały? I mając w sobotę 650 dziś powinnam mieć ponadttysiąc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tydzień ciąży liczy się według terminu ostatniej miesiączki a nie beta hcg. Jeśli w sobotę miałaś 650 to dziś, czyli wtorek powinno być grubo ponad 1000 albo i dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Chodzi mi od zaplodnienia bo patrząc na @ byłby to już 7tydZień a tu mi się nie zgadza. Kurde ale jestem nerwowa a do 14 muszę cZekać :( mówiłam sobie zawsze że w drugiej ciąży zero stresu bo wiem co i jak a jest póki co tragicZnie. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem w pierwszej ciąży, więc stres ogromny. A lekarze zawsze liczą wiek ciąży od terminu miesiączki chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, bo mało która kobieta wie dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka7
Megulka ale te normy bhcg są bardzo szerokie w poszczególnych tygodniach ciąży, wiec tak naprawdę to badanie niewiele mi da, tyle ze sprawdzę czy prawidłowo przyrasta. Chyba ze ja to zle odczytuje? A Ty kiedy dowiesz się czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Werkam wiem co czujesz. Ja jestem po dwóch poronieniach więc też siedze jak na szpilkach. Paprotka przy pustym jaju płodowym beta nie przyrasta prawidłowo więc raczej prawidłowy przyrost powinien uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Jestem panikara :p ale jeśli chodzi o dzidzie to już w ogóle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotka, moja ginekolog beta hcg kazała sprawdzić jak nie zobaczyła zarodka. Ty robiłaś to badanie? Bo jeśli hcg ci wyjdzie np. poniżej 100 to będzie jakiś powód do obaw. U mnie obecnie jest na poziomie 34 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
DziewcZyny a mi lekarz właśnie powiedzial że beta jest dokładniejsza z tyg ciąży :p wiec nie wiem co myśleć :p a Wy co sadzicie? Tak od ostatniej miesiaczki sie liczy ale powinno odjąć się dwa tyg żeby wyszło kiedy było zaplodnienie tzn w przybliżeniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak werkam, ale wszędzie lekarze podają wiek ciąży od terminu miesiączki, a nie odejmując dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny nie stresujcie się tak :) to szkodzi ciąży :) Przy pustym jaju beta przyrasta, ale powoli. Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka7
Zrobiłam badanie, jutro wyniki a w czwartek powtarzam. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Uuuu Megulka to bliźniaki?:) a ja 650 ale każde laboratorium ma swoje normy.;) to według bety który to u Ciebie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotka, to pozostaje czekać na wyniki :) Ja jestem w 6 tygodniu i u mnie właśnie już zauważalny jest ten lekki spadek wzrostu bety. Ale, że wynosi 34 tys. to powinno być dobrze. Taką mam nadzieję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też mam stresa... Już chciałabym wszystko wiedzieć co i jak i być na 100% pewną... za tydzień umówię się do gina... i stąd moje pytanie czy to musi być już ten który będzie mi prowadził ciąże czy może być inny... Mam fajną panią ginekolog... ale ona jest hmmm... taka bardzo rzeczowa... zero jakiegokolwiek zdrobnienia, tylko "niech się Pani położy, rozłoży nogi", rach ciach pach i po krzyku... Ale czy na prowadzenie ciąży jest dobra to nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×