Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość werkam
To nic nie pozostaje jak czekać na wyniki a innym na testowanie :) a inne to w ogóle mają super zero stresu i tak trzymac dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Polka1989 - jeśli twoja gin podaje dużo informacji i jest dobra, to nie zmieniaj, ale jeśli tylko tak ogólnikowo mówi to może poszukaj innej; no i nie musisz być ciągle u tej samej, na pierwszą wizytę możesz iść gdzieś indziej - zawsze możesz zmienić lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mancia222
Ja mam 23 lata drugie dziecko w drodze ... i udało się za pierwszym razem bo po rozstaniu czyli w ciągu pół roku kochaliśmy się z pięć razy sami nie wiemy jak to możliwe ... Jestem najmłodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! Gracjana trzymam kciuki, aby @ nie przyszła :) Dzisiaj zaczęłam 7 tydzień. Megulkaaaa jakie dawkowanie duphastonu zalecił Ci lekarz? Co do piersi to u mnie od 2-3 dni bardzo bolą i też tak ciągną od pach.W nocy nie mogę przez nie spać :P Więc chyba to normalne :) Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
graceros - mi w poprzedniej ciąży lekarka kazała brać na podtrzymanie ciąży duphaston 2x1tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myślę, że 3x1 nie zaszkodzi. Czytałam, że jest też takie dawkowanie. Wylicz sobie tylko czy Ci wystarczy do następnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
A ja biorę luteine też 2dziennie niby to samo co dupahston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
graceros - nie martw się, może później odpowie, bo teraz ma pacjentów :) a kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graceros, to na 3x1 chyba Ci nie wystarczy? to bierz 2x1 albo zapisz się na wcześniejszy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
u mnie niestety duphaston nie uchronił mnie od poronienia :( jak się zaczęło na dobre, to lekarka kazała mi go przestać bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graceros, z tego co mi mówiła ginekolog to duphaston trzeba brać minimum do 12 tygodnia ciąży, jak już się zacznie... czyli do momentu aż wytwarza się łożysko. No chyba, że tak jak pisze Alex mimo duphastonu do poronienia lub obumarcia ciąży dojdzie to trzeba go odstawić... ale musimy wierzyć, że u nas to się nie wydarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex pisze i dzwonie od niedzieli. Lekarze w szpitalu kazali mi isc do mojego lekarza na kontrolę za tydzien (to wychodzi w poniedziałek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dziewczyny mam nadzieję że wszystkie donosimy i urodzimy zdrowe i śliczne corunie i synkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Alex, przykro mi. To biore dwa razy dziennie i wszystkiego dowiem sie w poniedzialek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
O dzieki Megulkaaa to już coś wiem na temat tych tabletek. Dlaczego akurat mam luteine nie wiem ale wierzę że lekarz dobrze wybrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
To która teraz dziewczyny ma pierwsza wizytę? Ja w piątek i żyje nadzieja że pokaże się mój upragniony zarodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Megulkaaa miłego czytania ja dopiero sie odstresuje po 14 (tzn mam nadzieję):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×