Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość werkam
Megulkaaa dZiękuję i życzę Twojej dzidzi i Tobie zdrowka. Szkoda że nie możemy wymieniać się informacjami tym bardziej że w bardzo zbliżonym dniu zaszlysmy w ciążę. W miarę możliwości napisze w piątek jaka wada ciąży spowodowała niski przyrost bhcg. Buziaczek dla Ciebie i Twojej istotki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaa25
Witam. ; ) Po czterech miesiącach starań wyszły na teście 2kreski. ;) Jeszcze jutro robie test numer dwa, potem pewnie bete ale chyba powoli zaczynam się oswajac z myślą że będę miała drugie dziecko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werkam wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!! Zobaczysz!!!!!!! :) wiem co mówię- jak nie wierzysz zapytaj megulki :) Megulkaa kochana, a nie mówiłam... Słuchaj mnie i dbają o siebie i dzidziusia! :) piekne uczucie w końcu usłyszeć bicie serduszka??? Wszystkie kobitki o siebie dajcie i o swoje dzieciątka tez!!!! :) Mama trzylatki- maj to najpiękniejszy miesiąc w całym roku. Wszystko rozkwitła, życie rozkwita, trawa zielenieje to właśnie dlatego toczylam wojnę z rodzina o ślub w maju, bo maj mi sie zawsze dobrze kojazyl,a oni twierdzili ze " w maju ślub, wcześniej grób". Ten maj był najpiękniejszy dla mnie bo miałam slub, moze przyszły będzie jeszcze piękniejsze przez dzidzie?? - oby!!! :) Napewno będę do was zaglądać, bo jesteście jedynymi osobami które we mnie wierzą. Dziękuje wam za to ze nie zostałam z tym wszystkim sama!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Ale jesteście kochane. Ogromnie dziękuję i wszystkie sciskam. Ten piątek to dla wieczność. Już myślałam żeby jutro zbadać bete ale jednak nie idę bo za duzo nerwów mnie to kosztuje. I mimo wszystko będę tu zaglądać i ciesZyć się z Wami Waszym szczęściem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Jak bardzo wam współczuję. Już się cieszyłam że będe z takimi fajnymi babkami pisać o postępach naszych dzieci. Mam nadzieje że zostaniecie z nami. Witam Nowa kolezanke:-D. Ja dzisiaj z powodu upału zemdlalam. Masakra. Taka gorączka jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka1989
Gracjana- przykro mi ale teraz napewno Ci siw uda! ;) mowi Ci to majowe dziecko ;) przeciez maj to najlepszy miesiac na wszystko :D no i nie zostawiaj nas! ;) mozemy byc kwietniowo majowymi mamusiami :D Gosc321- nie ma za co i mysl pozytywnie, ja tez nie mialam zadnych oznak... nawet brzuch tak samo mnie bolal... ;) glowa do gory ;) Magulka- bardzo sie ciesze ze wszystko ok ;) zycze zdrowka dla Waszej dwojki :) Warkam- ja czytalam ze takie wyniki moga byc spowodowane ciaza mnoga nawet ;) wiec jeszcze nic straconego... nie zamarwiaj sie bo to tez wplywa na mala fasolke w Tobie ;) a wierze ze gdzies tam w Tobie jest :) poczekaj do piatku... to jeszcze tylko (ale wiem ze potrafia sie dluzyc) dwa dni... Ja ide jutro robic drugi raz bete... i tez wiem ze chyba nie wysiedze tyle w pracy... no ale jak mus to mus i od razu mam na 20.20 lekarza ale chyba go przesune na przyszly tydzien to bo troszke za wczesnie... chociaz jak wyjda nieciekawe to od razu bede mogla z nim pogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Jestem po wizycie. Pan doktor był niezbyt zadowolony bo nie było echa serca i kazał mi przyjść za tydzień. Dzisiaj 5t 3d ciąży. Czytałam na forach i dużo dziewczyn w tym dniu na usg widziało tylko pęcherzyk. Więc ja się nie załamuje tylko czekam z nadzieją na przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula013 dokladnie... nie ma co sie zalamywac... nie u kazdej z nas bedzie tak samo... czasami wolniej sie rozwija i bedzie serduszko za ten tydzien :) zobaczysz! :) tez wlasnie czytalam ze wiele kobiet slyszalo serduszko w 6 tygodniu dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula glowa do góry. Ja jeszcze tydzień i też mam wizytę. Mam nadzieje ze serce będzie biło i będe mogła w końcu powiedziec mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Gracjana jeszcze możesz być kochana kwietniówką, choć termin na maj będzie. Czasem dzieci rodzą się 2-3 tyg. przed terminem :) a nawet jeśli będziesz majówką to zostań z nami. Najważniejsze,żebyś została mamą a w jakim miesiącu, to już mniej istotne:) Werkam, kochana tulę serdecznie i mimo wszystko trzymam kciuki za wizytę u Gina. Witam nową mamusię:) Megulkaaa gratuluję 4mm szczęścia, ciekawa jestem czy moje też już takie duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, jestes moim dobrym duchem! :) dziekuje ci! Paula nic sie nie martw. U mnie na tym etapie co u Ciebie nie bylo widac zarodka a po tygodniu 4 mm i serce :) Malinka, witam i gratuluje :) Wszystkim wam dziewczyny dziekuje za kciuki. Czuje ze teraz juz bedzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - trzymaj się dzielnie - wszystko będzie dobrze :) będziesz majową mamusią :) Malineczkaa25 - witaj :) i gratulacje :) werkam - jeszcze się nie żegnaj, bo nic nie jest przesądzone - poczekaj do wizyty u gina :) zobaczysz, że będzie dobrze :) Gosiaczek201 - uważaj na siebie w te upały :( Paula013 - nie martw się - na następnej wizycie na pewno będzie już biło serduszko :) Megulkaaa - super, że już groszek rośnie :) i serducho słyszałaś :) a tak się martwiłaś - a tu wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
nooo, pisałam, ze jestem panikara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka1983
Megulkaaa bardzo się cieszę, że wszystko ok z maleństwem. Ja wizytę mam jutro a nie w piątek bo lekarz wyjeżdża. Strasznie się denerwuję czy wszystko będzie ok... Paula013 - trzymam kcuki abyś na kolejnej wizycie mogła usłyszeć serduszko :) Malineczkaa25 - witamy w gronie kwietniowych mam :) werkam - ja wierzę, że wynik jeszcze niczego nie przesądza i będzie ok, nie stresuj się na razie bo zaszkodzisz maleństwu, gość321 - trzymam kciuki, aby na teście pokazały się upragnione 2 kreseczki :) Dziewczyny dbajcie o siebie i maleństwa, zwłaszcza w te upały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
agaka1983 - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :) daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jutro robię test, okres miałam ostatni 14 lipca teraz już powinnam mieć od 8 sierpnia. i nic, boli mnie lekko brzuch mam gęsty śluz, rano będę robiła test. co myślicie te bóle brzucha to normalne na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Bóle brzucha jak najbardziej mogą wystąpić na początku ciąży. Daj znać rano jak wyszedł test. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Agaka również trzymam kciuki i życzę abyś usłysZała serduszko. Dziękuję wszystkim za wsparcie i wiarę!! Dziewczyny tak z innej beczki ma któras z Was bóle żołądka? Jeśli tak jak sobie z nimi radzicie? Mnie teraz wieczorem chwycil dość mocny nie wiem czy z nerwów czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
A często tak masz? Może za bardo się stresujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
Dopiero dziś pierwszy wiecZór. Tak raczej z nerwów choć i tak dziś lepiej niz wczoraj tzn wczoraj miałam bardzo stresujący dzień po wynikach a może dziś mi się odbiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję dziewczyny :-) a macie jakąś dużą ilość śluzu? bo ja mam spory gęsty śluz. rano zrobię test to do was napiszę. mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. a bolą was piersi? bo mnie nic, tylko trochę mam zawroty głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta225588
dziewczyny i ja dołączam do was ;) 7 tydzień ciąży , dzisiaj widziała że serduszko bije, aż się popłakałam.. jak zrobiłam test to nie byłam szczęśliwa, nie chiałam teraz mieć dziecka ale jak dzisiaj lekarz mi pokazał że bije serduszko to dopiero dotarło do mnie że rośnie we mnie nowe życie :) tak teraz mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa !:) może któraś z was mi doradzi. codziennie mam takie uczucie jakby pustego żołądka (choć zjadła można powiedzieć 'coś na siłę' ) i do tego uczucie jakby wszystko do gardła podchodziło - nie wymiotuje. nie wiem co mam robić , nigdy tak nie miałam, może macie jakieś sposoby na to ? w pracy nie mogę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc, gesty bialy sluz moze sie pojawiac na poczatku ciazy. Ja miewam, ale nie jakos duzo. A zawroty glowy to moze przez upal? Albo cisnienie niskie. Tez mam 32 lata i pierwsza ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
werkam - spróbuj odpocząć i się zrelaksować - może ból żołądka minie :) gość - czasem nie ma żadnych objawów ciąży poza brakiem okresu :) nic się nie martw i ciesz się, że się dobrze czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marta, gratuluje :) jestesmy na podobnym etapie. Dzis uslyszalam serducho :) twoje objawy to moze po prostu mdlosci? Mi pomaga zjedzenie banana i ciastka imbirowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×