Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam więc jestem

Polecane posty

Hej! kochane moje :-) ja się wciąż boksuję z rzeczywistością - czyli oprócz własnych spraw to doszły wszystkie? sprawy po śmierci Mamy, takie urzędowe... A oprócz tego wiele problemów wciąż się nawarstwia. Na szczęście grypa nas nie atakuje...ale inne dolegliwości i owszem :o 10 lutego jadę na kolonoskopię, siostra już jest dawno po i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się moimi zwierzakami, cieszę się zimą :-)...chociaż u nas powietrze morowe :-p jak w Krakowie, Rybniku albo w Mielcu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co najważniejsze! Oprócz wszystkich smutnych nowin mam jedną cudną :-D! 20 stycznia w Paryżu zaręczył się nasz syn. Jego Babcia, tak myślę jest gdzieś TAM bardzo szczęśliwa bo było to Jej marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego dnia życzę wszystkim Kawusia herbatka i cappuccino UUUUUUUUUUUUUUUUU U mnie -13 Betulko a czy już twój wnuk ,który bedzie pisał maturę mieli studniówkę .To jest rówieśnikiem mojej córki.Gratulację dla młodych zaręczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszło słoneczko Orsejko gdzieś w górach dzisiaj jesteś Teklo cos kombinujesz z podanych przepisów na który się skusiłaś. Tertix jak się czujesz wycieczka wnuka z dziadkiem udała się. Zulka jak twoja głowizna. Plotko mogłabyś mi napisać co potrzebne do tej dotacji na piec jakie papier na @.Jak ręka mówisz,że u ciebie śniegu u mnie też sporo go leży. Betulko obyś jak najszybciej uporała się z sprawami Bastylko pomachaj nam❤️ Fruwająca jak mąż po chemii jak ty walczysz z sołtysem. Daysi jak u ciebie dzisiaj pogoda i zdrówko. Doris machnij łapką. Moja siostra bierze wstrętną chemię,bo czasami ma szczękościsk,ale się nie podaję. ja może będę robiła bułeczki cynamonowe Co dziś robicie na obiadek ja takie bele co makarony świderki z duszonymi kawałkami piersi posypany koperkiem i surówka z pekińskiej. Na razie chyba żadnej nie minęłam. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Vanilko napisze tak w skrócie,my podlegamy pod Urzad Miasta,Ty nie wiem pod Urząd Gminy,najlepiej dowiedz sie bezposrednio u siebie,na pewno druki sa inne.Jest tego ponad 30 stron do wypelnienia.łacznie z planowanymi efektami ekologicznymi -to wypełnia sprzedawca pieców nawet z numerem nowego pieca ( to juz istna paranoja skad to wziąc należałoby w sklepie juz zarezerwowac(tak zrobilismy) ,do tego usługi kominarskie przeglad przed i po.Wszelkie akty notarialne łacznie ze zgoda ,wspólwłascieciela budynku.Trzeba sie ze wszystkim nachodzic a najwazniejsze potem złozyc wniosek.I zeby przyznali Tak po krótko Ci napisałam,przejdz do Urzedu Gminy bo u nas 1.02 wnioski nalezy złozyc. U mnie śniegu dalej dużo i mróz trzyma. Miłego dnia,ja ide do kuchni kończyc obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko a u mnie dizsiaj biały barszcz ,a na drugie rybkaz sałatka z kiszonej kapusty.Przyjechał młody,trzeba dokarmic.I oczywiscie naszykowac słoiki. Vanilko napisz czy Ty swojemu tez tak szykujesz? Czy ma wykupione obiady gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałem pierwszy raz z sex tel i nie zawiodłem się!! moja pała sterczała jeszcze długo po :) zawsze przed snem będe dzwonił do niej uwielbiam ją blog tej suczki http://www.xurl.pl/bestblondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł wieczorne 🖐️ U mnie piękny słoneczny dzień, kusiło nas pojechać do Szczyrku bo warunki narciarskie rewelacyjne ale już raz przerobiliśmy łyk smogu na mrozie i potem leżelismy plackiem z gorączką, więc dzisiaj pozostaliśmy w domu. Gotowałam i piekłam - jutro rodzinny obiad ;) Vanilko zrobiłam ten z karpatkowym kremem i sernik pieczony. BeTulko - gratuluje Syna ❤️ i Jego decyzji ❤️ - doczekałaś się! :D:D:D ❤️ U nas rok też zaczął się nieciekawie - Małżowina pochował właśnie swojego Mistrza - założyciela Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Przeżył to bardzo, Mistrz był dla niego jak ojciec, przyjaciel... Odprowadzał go w ostatniej drodze w reprezentacyjnym kimonie z szablą tzw "kataną" u boku. Mistrza nie ma - szkoda :( Życie toczy się dalej ale jakoś smutno... Vanilko - chemia jest wstrętna ale to na razie jedyny skuteczny środek. Tyle że niszczy nie tylko komórki rakowe ale i wszystko inne. Siostra silna jest - wytrzyma a potem się zregeneruje. ❤️ ❤️ ❤️ Ploteczko ❤️- pakujemy do tych słoików i pakujemy :D:D:D ja tez jak tylko mam coś to jakieś słoiczki szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że 21 stronka będzie ale jeszcze nie :D U mnie dzisiaj był czerwony barszcz tzw "ukraiński" i zjedliśmy też po kotleciku drobiowym z kaszą jaglaną i sosem Kotleciki robiłam specjalnie na jutro dla maluchów: zmielone mięsko drobiowe + gotowana jaglanka + jajeczko + bułeczka namoczona - to wszystko razem z przyprawami smażone krótko na rumiano. Dostaną z pieczonymi ziemniaczkami i duszoną marchewką ;) A dla nas dorosłych będzie mięso indycze wolno-pieczone, surówka z marchewki i jabłka, ziemniaki pieczone i mam jeszcze buraczki zasmażane ;) A potem tzw FETY czyli po staropolsku desery :D:D:D Miłego wieczoru życzę 🖐️ A! żeby było jasne: nie kupuje mięs wolnogotowanych lub pieczonych w sklepach - sama "wolno-pieke lub gotuje" 6 godzin w temp. ok 90-100 stopni. Prze - pysz - ne! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko opadł leciuteńko - prawie wcale ;) 10 minut przy otwartym piekarniku ;) ale ja robie taki myk: szybciutko okrawam dookoła tortownicy i wtedy nie trzyma sie brzegów, jak opada to równomiernie na całej powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wystudzeniu daje do lodówki schłodzony na drugi dzień smakuje lepiej,a jak się kończy to jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×