Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam więc jestem

Polecane posty

dopiero u mnie sie odblokowało Teklo mi dopiero pomaga flegamina,pamietam ze u lekarza byłam tydzien przed swietami,tyle dziadostwo trzyma,ale powoli kaszel zaczyna mi sie dopiero odrywaca tak wcale nie moglam odkrztuscic a mialam 2 antybiole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ..może itak się wydaje że dużo kasy ale myśmy już przerobili palenie węglem nigdy więcej brud i smród .... i w dodatku bardzo drogo bo dobry kosztuje około 1000zeta za tonę ..kostka brykietowa za tone mozna kupić i po500zl. ja kupuje zawsze od jednego producenta z dowozem darmowym :) debina też 170 za m.to palenie jest czyste bez popiłu itd . a najlepiej i na prawie to samo wychodzi gazem ale to zupełny komfort od przyszłego sezonu zaczynam tylko gazem teraz nie moge bo mam kredyty ..U mnie malo ludzi pali w piecu na mojej ulicy ja popalam i może ze 4domy na 30 numerow ...ja kope lat grzałam gazem i do tego wroce .. Plotko ..to duzy koszt taki piec nie lepiej kominek z płaszczem wodnym i spoko ruf tańszy i też eco ...zobacz ile musisz wydać na piec a ile na pellet ja bym na gaz poszła i spoko piec masz a pellet ogrzewanie ci wyjdzie prawie jak gazem ..wiem bo M przeliczał bo kolega ma na pellet i eco groch i wrócił na gaz ... no ale każdy robi jak mu wygodnie ..idę kochane nie nudze już o paleniu a z tym smogiem to dobra zagrywka P..... jeszcze powiem wam że u nas w lokalnej klery pałaczą że na dzikim zachodzie kościoły puste się robią :D:D:D:D 🖐️ do pracy lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po wizycie u dohrora. Stwierdził że niestety bez antybiotyku sie nie da bo podwyższona temperatura świadczy o nadinfekcji. Dał mi Zinnatno i szlus. Na 5 dni i spokój. Choć po cichu wierzyłam w swój orgaznizm że sie wybronie. Ehh życie :P Orsejko - my z M zawsze powtarzamy że nie stać nas na kupowanie tanich namiastek. Zawsze braliśmy pod uwagę najlepsze rzowiązania - podoba mi się Wasze podejście. Brykiety z pozoru drogie ale za to czyste. Jak sie uda przejść na gaz to jeszcze lepiej - trzymam kciuki ❤️ Ploteczko - flegamina dla mnie nieskuteczna i źle się zawsze po niej czuje. Mam ACC - tabletki do rozpuszczania, jak dla mnie najlepsze. Wypija sie 1 raz na dobe. Terixiu - jak wrócisz melduj co nefrolog powiedział ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ta ruda to ja Teekla :P nie wyłączałam komputera jak szłam do przychodni i mnie wylogowało. Poprawy błędów nie da sie zrobić bo "rude" nie mają zadnych uprawnień :P Zrobiłam wczoraj wątróbke z indyka z cebulką i jabłkiem - zapraszam do tego ziemniaczki i ogórek konserwowy z przepisu BeTulki - bo nie mam siły stać i bawić się w suróweczki Orsejko - kler obudzi się kiedyś z ręką w nocniku jak będzie tak dożarty :P A od przesadnego klęczenia zapalenia kolan sie dostaje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też po wizycie, jestem c h o l e r n i e odwodniona jak stwierdził doktór, albo będę sama się nawadniać albo skieruje mnie na kroplówki:( Za tydzień powtórzenie wyników. Dopiero rok się zaczął, a w przychodni do gastrologa rejestrują na przyszły rok, chyba w Kenii lepiej się leczyć:( Tekla jak odczuwasz szumy w uszach, od pewnego czasu w lewym uchu mam szumiące tętno. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Witajcie Teklo, co za menda się do Ciebie przypięła:o Ploteczko i Ty cierpisz wciąż:( współczuję i wierzę, że to przejściowa zniżka formy Terix, no to teraz codziennie będziesz musiała dużo pić, może przy okazji mnie zmotywujesz, bo też za mało piję płynów:o Pewnie będę ruda, bo pierwszy raz dziś się loguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wieczorkiem sie pokazuje Teklo oby teraz antybiol pomogł,mi zostało takie chrzakanie,w sumie to chyba flegamina na mnie działa Terix bron sie sama,co mozesz to pij,a masz jakies leki? Zulkoa Ty zdrowa jestes,pracujesz w duzym skupisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek roku, a wy po lekarzach :P Tekla do łóżka wygrzewać się, a Terix do wodopoju :D Zulka ja też za mało piję i jestem niedopita, a wypić 1,5 l wody to dla mnie kosmos :D U mnie zima nie odpuszcza, nic nie widzę tylko śnieg :classic_cool: Orsejko na pewno gazem wygoda, ja przymierzam się też do palenia nim w następną zimę, ale muszę skończyć ocieplenie domu i poddasza :D Dopiero wtedy będzie to miało sens, bo teraz bym zużyła w pierony gazu, a i tak bym nie dogrzała :P A jeżeli chodzi o smog to dobrze, że zwiałam z miasta, bo w nim największy smog w całej Polsce, nawet K-ów został pobity 😭 M w poniedziałek jedzie na chemię, brał antybiotyki więc mam nadzieję, ze się wykurował i będzie ok :D No i na zakończenie teraz jestem na - 10, zima się wściekła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca od dłuższego czasu jestem przy wodopoju, codziennie wypijam ponad 3l płynów. 4 herbaty (kubek 300ml), 2 kawy i butelka wody 1,5l. Więcej nie mogę, brakuje doby:P Fruwająca trzymam kciuki żeby wyniki były dobre❤️ Tekla bierzesz jakąś osłonę? Mnie kazał brać enterol 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz że kawa się nie liczy? Jeśli wypijasz kubek kawy, to dla równowagi musisz wypić 2kubki wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wiem czy już była kawa, ale nie zaszkodzi chyba jak zrobię drugą? U mnie w dalszym ciągu mżawka i ślizgawka:P Jutro przyjeżdża wnuk i nie wiem co będziemy robić, jak zaplanować mu tydzień:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×