Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam więc jestem

Polecane posty

Hello 🖐️ kawa i herbata na stole (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie minus 5 - gdzieś w radiu ostrzegali przed ślizgawicą ale to raczej nie w mojej wsi. Zulko❤️ - no menda menda - nie chorowałam ponad 10 lat wrrr Wczoraj wzięłam pierwszą dawke antybiotyku i noc miałam ciężką - prawie słyszałam walkę Zinnatu z moimi bakteriami :O Za to rano poczułam sie lepiej i mysle że mam z górki. Nad ranem wyśniły mi się pyszne kanapki z makrelą i cebulką i tak zrobiłam :classic_cool: Dziewczynki - też jestem z tych co mało piją. Picie wody jest dla mnie obrzydliwe, wysusza mi gardło i źle sie po niej czuje. Troche lepiej jest z gazowaną więc jak musze to taką popijam. Staram sie więcej pić niż kiedyś ale to nie jest łatwe. Terixiu - może wszystko wysikujesz? najlepiej chyba jest pić często np co pół godziny pół szklanki płynu albo co chwile kilka łyczków. Nie pije całymi szklanami bo zaraz mam pęlny pęcherz :O Terixiu ❤️- rozumiem, że mierzysz ciśnienie - zgłoś ten szum lekarzowi bo to mogą być przepływy. Poproś o to badanie. Będzie przynajmniej wiadomo co robić jakby coś sie działo. Każdy z nas słyszy w uszach swoje żyły i przepływającą krew ale jak to jest w "naszym wieku" i nagle to lepiej zbadać. Fruwająca - zazdroszcze Ci (ale tak pozytywnie) tego ranczo na wsi. Ciesze się że wywinęłaś sie od miejskich smrodków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! zapomniałam napisać jaką oslone wzięłam: Multilac z 9 wyselekcjonowanymi szczepami żywych bakterii Terixiu - na taką ślizgawice wybierzcie kino, jakiś klub lub kawiarnie i pływalnie. A do pobytu na świeżym powietrzu spacer po lesie lub parku i lodowisko. A najlepiej byłoby pobuszować z Młodym po markowych sklepach i zasponsorować mu fajne dżinsy lub koszulke z nadrukiem. 🌻 Ale sie nawymądrzałam! :P:P:P Tak serio - to prześledziłabym miejski informator co ciekawego dzieje sie na mieście i poza miastem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Witajcie pozdrawiam Ja powoli szykuje sie do wyjscia z dziewczynami będziemy swietować moje imieniny a druga ma urodziny i po małym upominku,ja zabieram ciacho sernik z polewa truskawkową. Już się nie moge doczekać pogr****my i będzie wesoło Miłego weekendu życzę i zdrowia. Plotko nic na razie nie wiadomo z dodacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam zaprzysiężenie Trumpa. Możemy się uczyć od Amerykanów demokracji. Bo u nas póki co małostkowość i opluwanie byłych. Opluwanie zapoczątkowane przez obecnie rządzących. Do tej pory żadna ekipa nie była tak chamska i tak niskich lotów. Nawet Krzaklewskiego przebili. 🌻 Vanilko - życzę Wam szalonego wieczoru zabawy dobrej. Zróbcie z tego tradycję. Za pare lat Wasza radość będzie podwójna ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendowo Ploteczko, odpukać ostatni raz miałam grypę 17 lat temu. I oby jak najdłużej się mnie ta menda nie czepiała Teklo, za śniadanie buziak i mocno trzymam kciuki żeby to już było ostatnie starcie z wirusem Terix coś razem z wnukiem wymyślicie żeby fajnie, niebanalnie spędzić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia nie zaszkodzi jak już dziś złożę Ci najlepsze życzenia imieninowe, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko z okazji imienin skladam Ci duzo zdrowia,szczęscia,wszystkiego co najlepsze Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie się udało,następne w dzień kobiet.Dobrej nocki Zulka dzięki za życzenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pozdrawiam kawusia herbatka cappuccino ,inka zostawiam serniczek @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł sobotnio Vanilia nas od rana kusi słodkościami;) dzięki Już po 10-tej więc pewnie śniadanie zjedzone:P Ploteczko nigdy się nie szczepiłam. Zawsze pracowałam tam gdzie przewalało się dużo ludzi zwłaszcza dzieci, które sapały, dmuchały i kasłały wprost na mnie. Może wbrew pozorom właśnie to mnie zahartowało? Kto wie. Owszem czasami złapię katar, ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko chodź do nas!!!! Wiem, że trudo, że się nie chce, ale spróbuj wyrwać się ze swojej codzienności i wpadnij choć na chwilę... nie daj się prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×