Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam więc jestem

Polecane posty

po wczorajszym dniu kiedy cały czas lało jak z cebra, a w nocy przeszła burza, dziś były pogodowe cztery pory roku, do wyboru do koloru i deszcz i wiatr i śnieg i słońce i tak w kółko, teraz popaduje deszcz ze śniegiem, a na noc zapowiadają minus 7. strach się bać, jak to wszystko zamarznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie dopadało na razie przestało na jak długo nie wiem. Wieje tez.W nocy to aż huczało.M doleciał z opóźnieniem,bo godzinne stali na lotnisku w samolocie. Kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. Miłego dnia ja dziś tez będę miała fitness z łopata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko razem pijemy kawusie Orsejko 100 LAT 🌻 🌻 🌻 i duzo zdrowia dzisiaj nie moge jakos dojśc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa 100 lat w zdrowiu i szczęściu👄🌻🌻🌻 Vanilka dzięki za kawę👄 Nie zazdroszczę ci szuflowania:( U mnie mróz aż trzeszczy -10. Dobrze że to tylko kilka dni ma trwać, bo bardzo odzwyczailiśmy się:P Zulka jaki telefon wybrałaś, bo ja nie mogę się zdecydować, wziąć samsunga czy lg. Dzisiaj czuję się już całkiem przyzwoicie, tylko boję się żeby nie przeniosło mi się na zatoki. Plotka może gorsze samopoczucie spowodowane jest wysokimi zmianami ciśnienia? Tekla lepiej się czujesz? Czy nie szczepiłaś się w ubiegłym roku ? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix u mnie też sniegu moc.Walczy z nim małzyk.Ja nawet nie wychodze na dwór. Jakos terix ostanio rano nie moge sie dobudzic mimo kawusi, o15 godzinie ide spac (jak niemowle) w nocy spie.Cos nie tak.wczoraj walczyłam z ciśnieniem,miałam 85) 65,potem 155,nie wiem dlaczego. Czy to z tej moze reki?Jestem strasznie osłabiona. Zulko napisze Ci odnosnie tej krwi,pobrali chyba 1 strzykawke specjalnym wenflonem(mieli specjalny cały zestaw),potem nie bardzo kontaktowałam ale wiem ze po podaniu jednej strzykawki stwierdził lekarz ze tak dobry lek nie moze sie zmarnowac i kuli drugą.Skąd tyle osocza nie mam pojęcia ,ale ja byłam troche w szoku.Mi robili bez znieczulenia.Do zeba podawali Ci ze znieczuleniem?Sprawdziło się w twoim wypadku,dało to jakies pozytywne rezultaty? Wiem ze w tej chwili nawet w trakcie operacji ginek tez stosują osocze. W nastepnym tygodniu mam kontrole u ortopedy.moze cos wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ciesze sie ze pojełas telefon,moi młodzi pokazywali obsługe swoich i dla mnie to niezrozumiałe,cały czas cos mi ucieka,nie mam cierpliwości do nauki a przydałoby się.Na razie więc mam swój z klawiatura ,i tak tylko dzwonie bo teraz nawet smsa nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi nie mówcie, że stronka się zacina! :O :P Witam, za kawusie pięknie dziękuje ❤️ Orsejko - urodzinowe buziaki, przytulaki i życzenia najpiękniejsze! 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 Zulko gratuluje nowego telefoniku :D zdradź jaki model i markę wybrałaś No i okazuje sie że Faceci są przydatni czasami :D:D:D Vanilko - u mnie też na Stanisława trzeba polować. W święta zniknął z półek trzeba czekać na dostawy ;) Daisy - zanim ludziska zaczną samodzielnie myśleć minią dwie dakady :O To jest najsmutniejsza rzecz jakiej w swoim życiu doznaję. ehhh Nie będziemy się zasmucać w Dniu Urodzin Orsejki; Zrobiłam barszczyk ukraiński, gęsty, pachnący, z fasolą i świeżą śmietaną. Zapraszam (_________)? a na deser mus czekoladowy YYYYYYYY Robię go tak: do blendera wrzucam -obrane mięciutkie awokado, -obranego słodkiego banana, -łyżkę miodu, -łyżkę dobrego ciemnego kakao Wszystko blenduję kilkanaście sekund Powstaje gładka czekoladowa masa - nakładam do pucharków i ozdabiam wisienką albo konfiturą jaką akurat mam otwartą. Moja małżowina lubi ten deser - polecam go bo jest zdrowy, bez cukru i na prawde smaczny. Do zrobienia błyskawicznie i alternatywa dla tych co nie lubią awokado a powinni jesć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie z mroźnego wschodu. Rano w okolicach godziny ósmej miałam na zewnętrznym termometrze 1 stopień na plusie a o godzinie 10 było już minus 7.Normalnie jazda bez trzymanki;) Orsejko Wszystkiego co najpiękniejsze i najszczęśliwsze w dniu urodzin👄 Dużo,dużo zdrowia,szczęścia,radości,zadowolenia z życia no i kasiory.Buziaki👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix A ja będę w opozycji hi,hi i na laptopka namawiać Cię nie będę.Wiadomo jak mało miejsca to laptop dużo poręczniejszy ale umywa się przy stacjonarnym z wielu powodów.Bez myszy operacja tym sprzętem normalnie może doprowadzić do zawału.Jak człowiekowi się śpieszy to normalnie bywa że chce się tym cudem o ścianę rypnąć.A że laptop nie mój hi,hi ulżyć se nie mogłam:p Jak dla mnie jedyne plusy w laptopie to te że mało miejsca zajmuje i można se z nim pójść gdzie dusza zapragnie,jeśli oczywiście mamy internet z tego czy innego źródła.Cała reszta to same minusy:p.U nas córka zakupiła sobie laptopa ale jak nie było chłopa w domu to i tak siedziała na naszym.Teraz zakupiła se stacjonarny a laptop oddała siostrzeńcowi.W sumie pożyczyła ale chyba na wieczne nie oddanie,bo już jakiś czas temu.Nie upominamy się bo nikt za nim nie tęskni i tak leżał pod trzy centymetrową warstwą kurzu:p Tak wiem ja do postępowych ludzi zaliczyć siebie nie mogę,bo ciut nowości i się gubię.No ale moja córka to wszystkie nowości łyka i testuje,jak każdy młody.Na laptopa była napalona i kupiła taki z górnej półki,zatem nie można mu zarzucić jakichś niskich parametrów,pojemności dysków czy czego tam jeszcze hi,hi szuka się w tym sprzęcie. Zatem jak o mnie chodzi to popieram Twojego M w stu procentach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Oj widoczne te 5 kilo uwierz moje portki aż trzeszczą jak je wciskam na zad,biustonosze się dopinają z trudem nawet gatki jakieś pokurczone.Wszystko się zbiegło,skurczyło a moja buzia hi,hi wygląda jak księżyc w pełni. Ploteczko Pewnie i u Ciebie zima na całego.U mnie teraz już -9 i ciągle pada śnieg Wanilko Zakupiłam polecane przez Ciebie winko i się rozczarowałam:(. Nie smakiem bo ten super ale to winko to nie winko😭. Przy następnym zakupie przeczytaj szczegółowo etykietę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Taki mus musi być super.Ja swojego czasu mocno eksperymentowałam z awokado ale na czekoladowy mus nie wpadłam.Muszę wypróbować. Próbowałam także wyhodować drzewko z pestki ale mi się nie udało:(. Liczi się fajnie przyjmuje tylko utrzymać go dłużej przy życiu to już hi,hi wyższa szkoła jazdy.U mnie wytrzymało z trzy lata.Było już ładne drzewko nagle nie wiadomo czemu,kaput:(.Mandarynki,cytryny,pomarańcze,daktyle, zresztą także,rosną,rosną i nagle przestają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ❤️- wypróbuj i jestem ciekawa jak będzie Wam smakowało. Zawsze można dodać lub ująć kakao, miodu czy dodać banana albo daktyla. Moja małża jest słodką dziurką i troche musze przemycać mu namiastki słodkości. A ten mus jest dobry nawet dla dzieci. Nie ma w sobie grama zlego tłuszczu albo złego cukru. Napisz Daisy jak jeszcze używasz awokado oprócz guacamole oczywiście;) Ja moge wpierniczać zupełnie bez dodatków, małżowinie podaje jako dodatek do kanapek skropione cytryną i obsypane pieprzem. Wcina chętnie. Dziewczynki? czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z patchworkami? Dobrej nocy Wam życzę 🖐️ ps Zulko robiłaś ostatni wpis ze swojego smartfonika? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kawusia ,inka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU świąteczna u mnie pada świata nie widać . minus 8 odczuwalna u mnie 14 Miłego weekendu i świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Orsejko wybacz poślizg - ściskam Cię i całuję urodzinowo życząc dużo szczęścia i zdrowia 🌻❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój smartfonik to huawei Y6II oczywiście biały:P trochę duży, ale jak się ma słabe oczy;):P Terix niestety wiele złego nasłuchałam się o samsungach, więc nie polecam. sama jakbym "śmierdziała kasą" ;);):P wybrałabym sony xperia z aparatem 21,5 Mpix, ale.... jest za drogi:o no i wybrałam (musiałam) to co wizualnie mi wpadło w oko, a i parametry też ma nie najgorsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy chcesz w ucho?;);):P:P przecież mysz współpracuje;) z laptopem, można ją do niego podpiąć, albo kupić bezprzewodową i nie trzeba męczyć się z tauchpadem jak to sprawia trudność. mnie właśnie sprawia i dlatego pracuję z myszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko tę pobraną krew wkładają do wirówki i w ten sposób oddziela się osocze od krwinek. mnie podali osocze, jak pisałam przy kiretażu - to taki zabieg czyszczący korzenie zębów poniżej linii dziąseł i to osocze pewnie miało wzmocnić dziąsła, by nie cofały się itd. czy pomogło? na pewno nie zaszkodziło:P a znieczulenie podali (i dodawali w trakcie), bo to był bardzo nieprzyjemny zabieg (odczucie jakby ci wkręcali wiertło do mózgu) włącznie z przecinaniem dziąseł i ich zszywaniem:o później przez 10 dni mogłam jeść wyłącznie lody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak ze smartfona próbowałam wejść a kafe to ta akurat nie wpuszczała do siebie:P poza tym żeby coś dojrzeć i nie pisać głupot na nim muszę mieć okulary na nosie, wygodniej więc na laptopie i póki co smaruję na nim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piękne słońce i minus 1 (rano było -5). przez centrum przeszedł marsz z okazji dzisiejszego święta, u Was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie minus 13 i leci w dół według ostrzeżenia z gminy ma być 18 minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysi dziś nawet wódka ma datę przydatność,a po niej robi się woda,więc stwierdzam ,ze gdyby tak wszystko czytała nic nie wypiła nic nie zjadła,a miałam taką fazę czytanie ,ale dałam sobie spokój chodź powiem inaczej smakuję z hurtowni ,a ze sklepu też już troszkę inaczej. Miłego wieczoru życze wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×