Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam więc jestem

Polecane posty

Dziewczynki - trzeba sobie jasno powiedzieć i nie bać się: jeśli jest cokolwiek co nas żenuje, irytuje lub drażni albo obraża w wizytach tzw duszpasterskich - to nie musimy tego znosić. Jesli pracownicy KK są niekompetentni i traktują nas "z góry" nie musimy ich przyjmować. I to tyle na ten temat. Kto wierzy szczerze - będzie wierzył bez udziały oszustów różnej maści i wiara bez nich obroni się doskonale. KK skompromitował się tak, że chyba już nigdy tego nie nadrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie wnerwiają pytania co i dlaczego, ale nie na tyle, by się zbiesić;) więc póki co jest jak jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dziś w nocy była pełnia? na porannym spacerze przyuważyłam wielgachny księżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim niedomagający zdrówka❤️ Tekla piję codziennie mielone siemię od dłuższego czasu. Zacznę pić większe ilości:P Dzisiaj byłam u rodzinnej, nie dostałam skierowania na tk, bo ona nie może wystawić, musi specjalista:( Dostałam inne skierowania na badania, skierowania do innego szpitala i przychodni. Adresy gdzie robią tk bez skierowania. Jutro muszę trochę pochodzić, pojeździć. U mnie jeszcze nie ma terminu wizyty i nie bardzo mnie to interesuje. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki może na urlop się skrzykniemy i pojedziemy do San Escobar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka nie tylko on. Na czyje polecenie policjanci w Szczecinie przebrali się za anioły a w Białymstoku skrzyknęli wszystkich policjantów do cięcia konfetti z papierów - idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci idzie pisanie pracy, robisz to z chęcią, czy bo musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za poślizg, właśnie pracuję nad planem trzeciego rozdziału i szarpię się straszliwie. robię to bez przekonania niestety, temat zzl to nie moja bajka:o ale skoro się podjęłam... muszę temu sprostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakieś konkretne pomoce, z których możesz korzystać? Trochę ciężko jak robi się coś bez przekonania, ale poradzisz sobie❤️ Wszystkie będziemy trzymały kciuki. Zulka polecam do czytania(w przerwie pisania) Miasto glin Karin Slaughter i Ściana sekretów Tana French. Pierwszą już przeczytałam, bardzo bardzo dobra, drugą zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zaplecze mam obszerne;) najgorzej, że temat w ogóle do mnie nie przemawia i póki co miotam się i motam:o dzięki za tytuły - skrzętnie zapisuję, przydadzą się jak będę kupować nowe książki do klubów. sama ostatnio nie mam czasu na czytanie dla przyjemności, więc odkładam je na kupkę, na lepsze czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, pomalutku się pożegnam. dobranoc Terix dobranoc czytelnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam zdrówka życzę Kawusia herbatka ,inka,cappuccino UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU miód i cytrynę stawiam niech każda dopasuje sobie do napoju Wieje u mnie.Pamiętacie pisałam o kuzynie.wczoraj już potwierdzone przez policje nie żyje znaleziono ciało w wodzie ,tyle wiem Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ija :) Vanillko dzieki za kawunie :) smutną wiadomość :O Pozdrowka dla wszystkich 👄miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka i ja wpadłam na kawę, dzięki👄 Bardzo lubię miód ale.... nie dla mnie:( Nie wyruszyłam do przychodni, bo przyjechały dzieci. Więcej napiszę na @ Miłego dnia wszystkim i zdrówka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka przepraszam że zniknęłam wczoraj ale cafe mnie nie chciało wpuścić. Admin chyba nie daje sobie rady, ciągle jakaś blokada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×