Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam więc jestem

Polecane posty

Heloł 🖐️ u mnie było cały dzień minus 10 Małżowina z wnukiem i C byli w Szczyrku - tam było minus 18 Wrócili na obiad i potem była zabawa w parkowanie aut i serwisowanie aut uszkodzonych ;) Serwisant o wdzięcznym imieniu F naprawiał odstawione autka a robol czyli ja odbierałam autka po naprawie. Nosiłam korale z kasztanów i kulałam piłeczke po panelach. Serwisant już śpi w domku a ja moge spokojnie pobuszować w necie. Zulko - dobry wybór. Najważniejsze są nasze osobiste relacje z smartfonikiem. Jak przylega dobrze do kciuka to jest OK :D:D:D Ja też nie toleruje touchpada, musze mieć mysz ;) Lubie filozofie myszy :D Dziewczynki - zamierzam zająć się patchworkową zabawą kolorami. Zrobie ze 2 poduszki a jak mnie to nie zniechęci - pójde na całość. Bardzo mnie nęci ta forma bo i jak obraz działa na zmysły kiedy jest dobrze zrobione a i pożytek i praktyczne zastosowanie ma :D Kiedyś dużo szyłam bo takie były czasy. Bawiłam się szmatkami, robiłam aplikacje do pokoju moich dzieci. C miała domek smerfów na łóżku a S kolejarza z "lizakiem" i kogutem na płocie. Do dzisiaj zostały niektóre na pamiątke. Mam chęć odizolować się od jazgotu medialnego - zanurze sie w szmatach i niciach, kolorach i wzorach.... Z malowania nie rezygnuję.... pojdzie równolegle. Ja będe zdrowsza - inaczej nie dam rady, grozi mi deprecha :O Jak słysze tego prezydęta nie-wszystkich Polaków to mam ochote popełnić sepuku :O:O:O Dlatego pytałam czy któraś z Was robiła patchworki... Jeśli nie - to nie szkodzi :P będe robić sama :P Miłego wieczoru życzę 🖐️ ❤️ Uważajcie na siebie - noc mroźna. Jedynie Zulka może być spokojna - reszta kufajki na grzbiety :D:D:D i walonki na nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko podobają mi sie takie bransoletki. Wybrałabym pierwszą i trzecią. A z tych dwóch... pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo coś m się wydaje, że nasza Terix kiedyś jakiegoś paczłorka popełniła, ale nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teko ano mnie też podobają się w tej kolejności i pewnie wezmę denimową, bo do wszystkiego pasuje, muszę tylko zmierzyć swój nadgarstek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne są, kobiece, jak masz taki fajny zegarek to z zegarkiem jeszcze lepiej :D Na damskim nadgarstku powinno brzęczeć i kołysać się coś pięknego i pachnącego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Teklo jutro Twoja kolej na szusowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mam modnego ostatnimi laty dużego zegarka:P mój ma 28 lat i jest z tych delikatnych, po przejściach;) ale bardzo go lubię, a on dobra sztuka, przez tyle lat tylko wymieniam baterie i zmieniam paski na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie coś Cię odciągnęło... więc i ja znikam, do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zasypało, na dodatek - 17 :P Totalna porażka [zły M miał mieć ostatnią chemię lecz nic z tego. Od poniedziałku do czwartku go kurowali w szpitalu, bo miał zapalenie oskrzeli z początkiem płuc. Teraz jest w domu z antybiotykami, 23 z powrotem do szpitala. Co będzie to nie wiem, okaże się po prześwietleniu, albo po tomografii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Cześć i czołem Fruwajaca ale się porobiło:( trzymam mocno kciuki żeby Twój malzyk szybko wrócił do formy i mógł kontynuować leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziekuje za życzenia 👄 U mnie mróz lżejszy bo -3 w nocy było około10 ...śniegu brak i nie zamawiam :) zulko...🖐️ Teklo.. czy małemu F nie za zimno na takie wyprawy ? Fruwająca ..będzie dobrze innej opcji nie ma 👄 Wanilko.. dzięki za kawunie :) Wszystkim milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zapraszam na popołudniową kawę (_) (_) (_) (_) Tekla popełniłam jednego paczłorka i odeszła mi ochota na więcej. Dużo pracy z samym dopasowaniem kawałków. Trzeba pamiętać żeby materiał miał jednakową fakturę, bo po praniu różnie się układają. Zulka mnie wszystkie bransoletki się podobają, dlatego codziennie noszę kilka i żadnej innej biżuterii. Fruwająca trzymaj się, tobie wytrwałości a M zdrowia życzę❤️ Zulka pytałam o smartfona bo w lutym kończę umowę i mam zamiar kupić nowy. Oglądałam LG K8 i LG K10, a jak się twój sprawuje? Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix, a cappuccino się znajdzie? To ja chętnie:) Czyli dobrze pamiętałam, że to Ty robiłaś patchwork. A mój nowy aparacik podoba mi się coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam telefon na abonament, a umowa skończyła mi się już pół roku temu. Szukam lepszej oferty, ale trochę się ociagam, bo nie lubię zmian:P chociaż nie powinnam mieć skrupułów, bo mój operator słabo o mnie zabiega... mimo, że jestem mu wierna już 15 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie doszłam do tego jak się robi polskie znaki na smartfonowej klawiaturze. Gdyby nie slownikowe podpowiedzi, nie wiem co by mi wychodziło... A może tylko tak te polskie litery można pisać nie inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obiedzie zaczął delikatnie poruszyć śnieg, ale wystarczyło żeby biało się za oknem zrobiło... i to solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×