Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Ryzyko ciąży jest zawsze, plus choroby weneryczne albo Aids. Jakby było tak bezpiecznie, to nie byłoby niechcianych ciąż i aborcji. Poza tym mężczyzna może kobiecie zrobić krzywdę, a kobieta mężczyźnie nie bardzo i zastanawiam się jak one się na to godzą nie znając Cię wcale. I nie mówię, żebyś się tylko całował przez 3 miesiące, ale uważam, że oczekiwanie aby kobieta Ci się oddała w Ciągu tygodnia, to lekka przesada :) Ja tylko się zastanawiam jak to możliwe i nie staram Cię przekonać do zmiany Twoich poglądów, ani nie oczekuję, że Ty zmienisz moje. To tylko rozmowa teoretyczna na temat Twojej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Ryzyka ciazy nie ma podobnie jak innych chorob jak sie zabezpieczasz odpowiednio:) Ryzyko chorob jest identyczne na poczatku znajomosci jak i po 3 miesiacach nic sie tu nie zmienia:) Po prostu ja trafialem na kobiety dla ktorych seks jest jedna z waznych zyciowo spraw ktora chca sprawdzic zanim zdecyduja sie na zwiazanie z facetem na reszte zycia i mialy podbne podejscie jak ja ze nie warto marnowac tych 3 miesiecy nie sprawdzajac tak waznej rzeczy ktora musi pasowac w zwiazku oprocz innychjak seks jesli mozna ja zweryfikowac juz na poczatku:) Ja np nie jestem wstanie zaangazowac sie w zwiazek poczuc milosci jesli nie uprawiam z nia seksu musze czuc silna wiez erotyczna do tego a to jest mozliwe tylko przy regularnym uprawianiu seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patrzę na Twoją metodę z perspektywy kobiety X, która chciałby założyć rodzinę i szuka partnera na całe życie. Godząc się na szybki seks ryzykuje właśnie ciążę z niewłaściwym mężczyzną, który ją później może porzucić, może się czymś zarazić, bo kobiety ze względu na budowę anatomiczną łatwiej się zarażają, albo zostanie wykorzystana do seksu i amant się potem ulotni. W Twojej metodzie mężczyzna nic nie traci i tylko zyskuje, a kobieta ryzykuje więcej i nic nie zyskuje. Wydaje mi się, że dla większości kobiet potrzebne są uczucia i bardziej emocjonalnie podchodzącą do seksu i statystycznie chcą mieć mniej partnerów seksualnych niż mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz chyba małą świadomość czy i jak można się zarazić. Ja jeszcze nie słyszałam o prezerwatywach na całe ciało , usta i języki :D A poza tym kobieta czekająca z seksem trochę dłużej eliminuje tych, którym zależy tylko na tym i nie traci na nich czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Naprawde mamy 21 wiek i ryzyka ciazy nie ma:) To wszystko co piszesz ma sens tylko gdyby istnialo ryzyko ciazy. Taka metoda to moim zdaniem wlasnie gleboko zakorzeniony w kobietach atawizm ewolucyjny wynikajacy z tego ze ewolucja nie uwzglednila ze bedzie skuteczna antykoncepcja.Troche zartobliwie moge zaproponowac takiej kobiecie X ze nie musi sie skazywac na 3 miesiace abstynencji jesli nie wierzy w skutecznosc antykoncepcji moze przez 3 miesiace skupic sie na seksie oralnym:) Zawsze cos i chyba 100 razy lepsze od samotnej masturbacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, a co jeśli Ty się zakochasz poprzez ten seks, jak twierdzisz, zaangażujesz się, a kobieta zmieni zdanie albo Tobie zacznie coś przeszkadzać w jej zachowaniu? I masz poważny problem. I jestem ciekawa jeszcze jak sprawdzasz czy kobieta będzie dobrą matką? Na co zwracasz uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My To teraz z ta prezerwatywa na jezyki jestes niekonsekwentna bo pisalas ze dopuszczasz calowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśnij mi zatem dlaczego są niechciane ciąże mimo stosowania antykoncepcji? Nigdy nie masz 100% pewności. I cobyś zrobił jakbyś zapłodnił przypadkiem kobietę w tej bacówce a potem by się okazało, że coś nie pasuje między wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz z ta prezerwatywa na jezyki jestes niekonsekwentna bo pisalas ze dopuszczasz calowanie - Ja myślałam o czymś innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Ja nie odczuwam milosci tylko przez seks ale bez niego nie jestem wstanie jej odczuwac to jedna z waznych zyciow spraw ktora musi pasowac. Czyli warunek konieczny choc nie wystarczajacy. To czy kobieta bedzie dobra matka jest najtrudniejsze do zweryfikowania mozna opierac sie tylko na jej deklaracjach i obserwacjach jej stosunku do dzieci i do faceta czy potrafi byc cierpliwa i empatyczna zdolna do zachowan altruistycznych wobec faceta ale to juz jest mozliwe do zweryfikowani tylko wczasie wspolnego mieszkania razem wtedy nie da sie udawac i poznajemy czlowieka takim jaki jest naprawde. Uwazm ze 100 lepiej poznasz czloweika mieszkajac z nim non stop przez 3 miesiace niz chodzac przez 5 lat na randki nawet codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pisząc, że Twoja metoda jest lipna dla kobiet, mam na myśli właśnie ten atawizm, antykoncepcja jest dopiero od kilkudziesięciu lat, a ludzka natura kształtowała się baaaaardzo długo. To jak płatek śniegu na Kilimandżaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Na moje szczescie wiele kobiet mysli racjonalnie i stosujac antykoncepcje bez stresu weryfikuje juz na poczatku znajomosci czy z danym facetem uda sie im stworzyc silna wiez erotyczna jeden z najwazniejszych filarow milosci. Dzieki temu nie traca czasu na facetow z ktorymi jest to niemozliwe:) Nie marnujac swojego i ich czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to prawda, że należy zamieszkać ze sobą, aby się lepiej poznać, ale nie po tak krótkim czasie. Dokąd tak pędzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to, że na początku jest dobrze, to o niczym tak na prawdę nie świadczy i tylko może zaburzyć Twój osąd. W mózgach wytwarza się oksytocyna i możesz się przywiązać do niewłaściwej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Co do skutecznosci antykoncepcji:) Skutecznosc na poziomie np 98% oznacza ze na 100 kobiet ktore regularnie wspolzyly przez caly rok i stosowaly dana metode antykoncepcji 2 zaszly w ciaze. Jak uprawiasz seks raz to ryzyko jest zblizone do tego ze przechodzac na pasach na zielonym swietle ktos cie potraci:) No niby jest to ryzyko ale nie bierzemy go pod uwage bo jest ekstremalnie male. Prezerwatywa jak nie peknie ma skutecznosc 100% a jak peknie zawsze mozes zastosowac tabletke dzien po no i zawsze naszej kobiecie X pozostaje seks oralny czy jaki tam lubi bez penetracji ci.pki ku.ta.sem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Z mojego punktu widzenia proponujesz tej kobiecie X marnowanie strasznie duzo czasu w zyciu. To po jakim czasie Ty proponujesz kobiecie X wspolne zamieszkanie ktore jest zawsze ostatecznym testem i prawdziwa weryfikacja i naporawde zawsze trzeba z 3 miesiace takiego mieszkania zeby cokolwiek powiedziec jak sie bedzie ukladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest marnowanie czasu, tylko eliminacja osób nieodpowiednich. Wiesz ilu takich degustatorów seksualnych musiałaby kobieta X zaliczyć stosując taką metodę? Miałby ich całe stado :) Nie wiem ile czasu byłoby potrzeba aby zamieszkać razem, ale na pewno nie po tygodniu czy miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Wedlug Twojej metody kobiecie X moze nie starczyc zycia na znalezienie wlasciwego factea jesli na kazdego bedzie marnowala tyle czasu bo zakladjac ze 3 miesiace randkowania pozniej pierwszy seks ale jesz nie mieszkanie razem po kolejnych 3 miesiacach zamieszkanie razem kolejne 3 miesiace ktore wszystko dopiero zweryfikuje i jak sie nie uda conajmniej kolejne 3 na pozbieranie sie wiec mamy juz rok na 1 faceta:) Nie zgadzam sie tez ze przy mojej metodzie X musi miec wielu partnerow seksualnych zanim trafi na wlasciwego jesli jest szczera i jasno definiuje czego oczekuje od zwiazku i wybiera facetow ktorzy rowniez tacy sa to wtrakcie kawy i Bacowki odsiewa podobnie jak w twojej metodzie podobna liczbe tych niewlasciwych nie tracac tyle czasu co w twojej metodzie nie uprawiajac z nimi seksu tylko nie traci na to 3 miesiecy a tydzien czyli 12 razy mniej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Little_My Ciekawa dyskusja ale oczy mi sie juz same zamykaja wiec mam nadziej ze jeszcze na siebie wpadniemy i ja dokonczymy:) Dobrze ze ja juz nikogo nie szukam bo byc moze ciezko w to uwierzyc ale ja wcale nie lubilem tego etapu poszukiwan i ciesze sie ze mam go juz za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poległ wolf ze swoim prymitywizmem myślowym. 1:0 dla Matu. 1:0 dla Little.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bravo Little i Matu.Rzeczowe argumenty i przykłady.Wilk bredzi jak obłąkany niespełniony gawędziarz - erotoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 dziś Jaka to masz 100% antykoncepcję, podziel się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antykoncepcja w/g wilka: własna graba, raz lewa, raz prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antykoncepcja w/g wilka: wslizguje sie przekraczajac slad przedniej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc Zasady na WPNK 1. Wilka jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ide se patrze se a tu kawa stoi se. kufaaaaaa taka biała . Te a parzochę masz? No dobra wezme i spróbuję chlip siorb nie ta mi nie smakuje a druga. ciekawe czy taka sama? chlip eeeee tfuuuuu dobra gdzie te ciasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×