Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki

Polecane posty

Gość gość
Megan Fox to jeszcze inna bajka, ale fakt, laska z niej jest. Co nie zmienia faktu, że przy Czartoryskiej wygląda jak plebejska dziołszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megan ma chociaz delikatne kobiece cialo, a czartoryska wysoka, nogi jak u chlopa, taka ordynarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nich zresztą to w ogóle inna bajka. Profesjonalny makijaż im zrobią, uczeszą, ubiorą - to i tak czasami połowa drogi do realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak czartoryska, sztuczne zęby sobie zrobila... a pamietam jej stare zdjęcie jak siedzi przy stole z Piotrem Adamczykiem, jak się smieje i jakie ma brzydkie żółte zęby. A teraz jakie śliczne biale implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ordynarna to właśnie jest Megan i nie tylko z wyglądu. Poza tym pisaliśmy o twarzy, dla mnie jedynie Czartoryska ma idealną w pełnym słowa znaczeniu. Jednak bez sensu spór, bo jak wiemy każdy ma inny gust i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluczem do młodości są pryszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałaś profil czartoryskiej? Bo akurat profil ma fatalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodo wyglądała Vannesa Paradis,bo drobniutka i szczupła do tego delikatne rysy twarzy.Ale tak po 35 roku życia zaczęła się zmieniać i starzeć.Nikt przy zdrowych zmysłach nie wezmie ponad 30 letniej kobiety za nastolatkę.Po prostu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobiegam 40, ale ciągle dają mi góra 24 lata, czasem ewentualnie usłyszę "dobra, jesteś wyszczekana, masz 26" to wcale nie jest fajne, bo ludzie nie traktują poważnie młodych kobiet, zwłaszcza jeśli są miłe więc czasem muszę być zołzą żeby wyegzekwować odpowiednią obsługę, albo wredną dla ludzi, którym się za dużo wydaje serio, chciałabym wyglądać na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd to jedno, a umiejętności co innego. Laski mające np. 35 lat zwykle nie mają oporów żeby wyssać k****a jak wampirzyca i połknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe, bo ja mam 31 lat, nigdy nie uprawialam anala, nigdy nie polykalam. A tymczasem czytam na forach że juz nastolatki są po analu i polykają na 1 randce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anale i połyki sa dla desperatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wierzycie w te komplementy z grzeczności? :D przecież wiele osób jest cwanych i wie, że jak będą mili to będzie to dla nich z korzyścią, takie podlizywanie się ;) obudźcie się, wyglądacie na swój wiek, czterdziestolatko, dorośnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×