Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli np. 35-latka dużo chodzi, jeździ na rowerze i regularnie robi przysiady, to może być w środku nadal ciasna jak 18-latka. W przeciwnym razie musi polegać na seksie analnym (pupa jest tak samo ciasna w każdym wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrev bez makijazu wyglada na 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty żyjesz w świecie jadu i zazdrości. Przykro nam, że wyglądasz tak staro. Ja nie będę płakać z tego powodu że wyglądam młodo - młodziej niż na swój wiek w przeciwieństwie do Ciebie. Mnie tez jeden raz w sklepie spożywczym nie powiedział, że wyglądam jak 18 latka :D wiec ci sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sobie nie zdajesz sprawy, ze pomiedzy 26 a powiedzmy 32 zachodzą duze zmiany, dlatego macie pisać o kobietach po 30stce ! rozumiecie? i w tym wieku nie jest sie nastolatką nawet jak sie jest szczupłą, długowłosą czy "bez zmarszczek" po innych rzeczach widać wiek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciołku czwarty raz mam ci powtarzać, że mnie pytają o dowód? jedna tu logicznie myslę, a wy z tego bólu i żalu będziecie pisac, ze wygladam staro :D rzeczywistość i realne myslenie tak cie boli, ze musisz obrażać, a ja mówię jak jest: żadna 30 latka nie wyglada jak nastolatka, i wniosek dodatkowy, wyglądac młodo w wieku 26 lat to bułka z masłem więc nie wiem czym sie podniecasz próżna istoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uomo
Też tak uważam. Inna sprawa w wieku 26 lat wyglądać na 18, ale w wieku 30 kilku lat jak nastolatka? Nie ma bata, twarz się zmienia, no chyba, że już wtedy sobie fundniemy odpowiednie zabiegi albo będzie to skutek choroby jak tej babki w filmie "Sierota".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz się zmienia, wiek widać po twarzy, dłoniach !, ciele itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio poszłam do marketu, kupiłam piwko, oczywiście babka się spojrzała na mnie i prosi o dowód. Więc jej pokazuję. A ona w szoku, zaczęła mi gadać że bardzo młodo wyglądam i nigdy by mi tyle nie dała. Mi się zrobiło głupio, zrobiłam się czerwona jak burak. Szybko wzięłam piwko i wyszłam ze sklepu. Aha dodam że mam 31 lat :) Tak więc można wyglądać młodziej. I często muszę pokazywać dowód jak kupuję alkohol, no chyba że pani ze sklepu już mnie kojarzy. Nie rodziłam, nie maluję się, nie palę, piję okazjonalnie, nie byłam nigdy na solarium, nie nakładam żadnych pudrów ani podkładów, kremów też nie używam, myję twarz wodą z mydłem, czasem sobie twarz masuję kostkami lodu, jestem wege, nie brałam nigdy hormonów, ot cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
,,może mieć figurę nastolatki , długie włosy, z tyłu owszem, można pomylić taką trzydziestkę z nastolatką,ale nikt nie wmówi mi,że kobieta po trzydziestce ma rysy twarzy nastolatki, to tak jakby kilku latka pomylić z noworodkiem, co jest nie możliwe, sama za parę miesięcy kończę 30 lat i owszem zdarza się,że ktoś zaniży mój wiek o kilka lat, trzy czy cztery, ale nie o kilkanaście!!! Chcesz podpaść mitomankom z kafe?" ale na kafe tego nie przetłumaczysz:D Dziewczyna mająca 65 letnią mamę wyglądającą na 45 też bije internety:) pokaż zdjęcie to uwierzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do duzych różnicy wieku moge przytaknąć tylko na Japonki bo one wszystkie sa przewaznie drobne i tak wymalowane że cięzko odróżnić 40 latke od 25 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie. Pokażcie zdjęcia :) Albo to z tymi ekspedientami coś nie ten, że wieku u ludzi nie rozpoznają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła jak zawsze mimo wszystko. Ja też mam urodę azjatycką i owszem dają mi mniej niż mam, ale w wieku 33 nikt mnie o dowód nie prosi :P No po twarzy widać. Można być drobnym, mieć młodzieżowy styl ubierania, ale twarz się starzeje. Jedna wolniej, inna później, ale bez przesady, że 20 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę pokazywać zdjęć publicznie, dałam swoje zdjęcia na tą stronę gdzie komputer rozpoznaje wiek po rysach twarzy i rzeczywiście daje mi 10 lat mniej, co na to poradzę. A mojemu facetowi daje 10 lat więcej, ale on rzeczywiście poważnie wygląda i ma sporo zmarszczek na czole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Dziecięco wyglądać to też żadna atrakcja i w wieku 3o kilku lat durnego alkoholu w sklepie nie kupić. Już nie mówiąc, że chodzą i tykają na ulicy. A że nastolatki wyglądają jak wyglądają to też inna sprawa. Wysokie (dziś mało która dziewczyna w gimnazjum ma 165), tapeta na twarzy nakładana od podstawówki też robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 32 lata wyglądam młodo ale zdaje dobie sprawę ze nastolatka nie jestem ;) dbam o siebie siłownia 3 razy w tygodniu dobry fryzjer kosmetyczka ... Mam 6'cio miesięczne dziecko i nie mam nadwagi rozstępów cellulitu obwisłych piersi wyglądu moze mi pozazdrościć nie jedna młodziutka dziewuszka ;) żenujące sa dla mnie panie dojrzałe ubierające sie a co gorsza zachowujące jak nastolatki ... Jak widzę ok moze i szczupła kobitke ale już z obwisłymi pośladkami w legginsach i krótkiej koszulce to nie wiem czy płakać czy śmiać sie podobne odczucia mam jak widzę otyła galaretowata nastoletnia bulę z gigantycznym cellulitem odziana w obcisła miniuwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo zalezy od światła, w jednym sie wygląda młodziej w innym starzej, jak mnie pytała o dowód kasjerka to miałam podkład żeby zamaskować moje cudowne pryszcze, ubrana byłam w bluzę z kapturem, ale taka dopasowaną nie jakąś gigantyczną, dżnsy i chyba nawet tuszu nie miałam, ale dokładnie nie pamiętam, to było na wakacjach w innym mieście, zszokowało mnie pytanie o dowód i powiedziałam, że ja już dawno temu miałąm osiemnaście lat i jakoś tak wyszło, ze mi sprzedała a dowodu rzeczywiście przy sobie nie miałam, nie czułam, ze to był komplement, raczej poczułam, ze to skutek mojego "zaniedbania" i sportowego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecięcy wygląd najczęściej jest synonimem przaśnej urody (patrz np. A Kaczorowska), czyli maksymalnie napompowana twarz, policzki jak chomik, zadarty nos świnki, wklęśniete oczka. Zero delikatności i subtelności jaką ma np. A. Czartoryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anna czartoryska delikatna i subtelna? tona tapety na gebie i krzywe męskie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bez tapety też jest piękna. Ma cudowne rysy, moi koledzy w większości pokazują ją jako ideał kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wędzikowska na tym zdjeciu absolutnie nie wygląda jak nastolatka, te fałdy na szyi, to jak się jej twarz układa przy uśmiechu, jakaś krecha na czole....a żmuda już lepiej, na tym zdjęciu może na 20 wygląda, ale nie na 18 więc nadal czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. Kamińska spoko wygląda, M. Trzebiatowska. E.Komarnicka młodo wygląda, ale nikt nie powie, że jest nastolatką, mimo drobnej budowy ciała, bo po twarzy widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komarnicka to paszczur akurat. Właśnie taka przaśna uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale o to właśnie mi chodzi, że mimo tego, nie dasz jej 18, widać, że jest po tej 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wędzikowska ma ptasią twarz, ostrzykuje sie botoksem, trudno żeby wygladala na nastolatke, ona jest po prostu brzydka. A Czartoryska sorry ale nigdy mi sie nie podoba, piekna to jest megan fox a nie czartoryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×