Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki

Polecane posty

Gość gość
tu po prostu chodzi o to, że oni biorą kasjerkę zmęczoną czy kanara za ekspertów od wyzanaczania wieku :D a oni są zmęczeni w pracy, moze akurat światło jest korzystne i te kobity jakie podniecone, że ktoś im powiedział, ze są młode :D mi kiedyś lekarz powiedział, że jestem piękna i młoda a miałam wtedy 29 lat, za 3 miesiące trzydzieste urodziny, i co? powinnam sie uważać za nastolatkę i boginę :D ? ja tam uważam, że wyglądam na 30, mam lustro. jedyne co mam "młodzieńcze" to figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla was osoby po 30 ce są stare? Żenujące i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 40 lat i na tyle wyglądam.czasem ktoś faktycznie powie,ze tyle by mi nie dał ale mam lustro i widzę jak jest.śmieszy mnie takie odmładzanie się na siłę.jestem zadowolona ze swojego wyglądu,i nie obchodzi mnie ile lat mi daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 i w pracy mówią mi ,ze wyglądam jak nastolatka ale wiem, że to kokietowanie. W rzeczywistości wyglądam na 20 parę a to już nie nastolatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, nie odmładzam się na siłę. Taką mam urodę. Dziewczęcą a nie kobiecą. Jestem drobna, nie rodziłam dzieci, od zawsze unikam słońca, nie maluję się, mam jasną, gładką skórę. Nigdy nie paliłam, epizod z piciem alkoholu w niedużych ilościach miałam w życiu krótki - tak zwane imprezowanie. Na co dzień nie piję alkoholu w ogóle. Mój styl ubierania się to tzw. miejska elegancja, nie noszę butów na wysokim obcasie. Jestem wysoka, w takich butach byłabym już żyrafą. Buty na obcasie są bardzo niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty na obcasie sa wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 Porażka wyglądać na swoje lata, a nie młodziej. Jest to wynik zaniedbania, niezdrowej diety, braku ruchu, folgowanie swoim niezdrowym zachciankom typu: słodycze, itp. Myslę, że nie podobasz się sobie i nie wierzysz, że może być inaczej, oraz nie umiesz korzystać właściwie z życia; a może zrezygnowałaś już z siebie na rzecz dzieci [ tzw. matka Polka?] lub małżonka [ który w takich wypadkach wygląda dobrze].Smutne to ! Ja jestem w średnim wieku [ starsza od Ciebie dużo!] i wyglądam dużo młodziej . Nie umartwiam się jak poprzedniczka [ pozdrawiam], ale też nie robię sobie krzywdy, wyżej opisanym niezdrowym trybem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mając 36 lat na przystanku autobusowym zaczepił mnie młody chłopak i chciał się umówić :) bardzo mi poprawił humor kiedy przedstawił swój wiek - 24 lata :) kiedy zapytał mój wiek powiedziałam mu aby strzelał, na ile wg niego wyglądam i na początku mówił 23 a ja mu - więcej i dalej mówi 24 ? a ja mu - więcej i dalej - 25 ? a ja - więcej i tak doszedł do 30 lat a ja mówię - więcej minę miał mocno nie tęgą i mówi: - nie mów, że masz 31lat a ja mówię - więcej a ten mocno zmieszany - 32? a ja mówię - więcej on - 33? a ja więcej i jak dotarł do 35 już się więcej nie pytał dalej ;) co ja mam zrobić? po prostu młodo wyglądam moja kuzynka jest starsza o 2 lata i również wygląda jak nastolatka zwłaszcza, że nosi obuwie sportowe i plecak bo ma uraz kręgosłupa i nie może nosić ciężaru na jedno ramię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 Porażka wyglądać na swoje lata, a nie młodziej. Jest to wynik zaniedbania, niezdrowej diety, braku ruchu, folgowanie swoim niezdrowym zachciankom typu: słodycze, itp. Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sie niczym nie podniecam.Bozia dala mi taka urode,ze wygladam jak dziewczynka i tak po prostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka to jest nie umieć pogodzić się ze swoim wiekiem i podniecać się tanimi komplementami.Może jestem wredna ale często mówię takim starym łupom ,że młodo wyglądają i och i ach nigdy bym im tyle nie dała.Każda ale to każda rozpromienia się wtedy jak słońce a ja mam bekę. Takich jak ja jest więcej,także nie łudzcie się. Osobiście znam tylko jedną kobietę,która nie wygląda na swoje lata,reszta tych "młódek" tylko sobie schlebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaaaaaaaaaaa
A tak jakos mi sie nie chce wierzyc bo osobiście nie znam 30-latki wygladajacej na 18 lat. Na 25 lat wygladaja czasem, ale nie jak nastolatki, umowmy sie, sama mam 27 i oceniaja mnie na troche mlodsza, ale nie wygladam na nastolatke i dobrze. zreszta nawet bym nie bardzo chciala bo powiedzmy licealisci juz dawno mnie nie interesuja, wole nawet starszych od siebie ;) Wole być młoda kobiet niż podfruwajką, wiek nastoletni milo wspominam, ale wtedy interesowali mnie chlopcy ,a teraz faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co te dyskusje z głupimi smarkulami. Jak dorosną i zestarzeją się do 25 lat, to niech się zgłoszą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenujące jak dla 12 latek 30 latka to stara baba Haaaaaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 19 lat, a wyglądam na 40. Za dużo paliłam, solarium, piwo... Co robić, nikt mnie nie traktuje jak bym hciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujące są baby po 30 co na siłę wszystkim wmawiają jak młodo wyglądają. Chcą być jak te nastolatki,które obrażają..Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie 30+ ja chętnie wierzę,że wszystkie wyglądacie pięknie,duuużo młodziej niż metryka wskazuje,ale czemu tak gorączkowo staracie się to udowodnić tego nie wiem.Chyba że ten młodziutki wygląd przekłada się na poziom umysłowy,no to wtedy rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym wieku są osoby mądre i debilki. Tutaj spęd nastoletnich i 30 letnich debilek- niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
A mnie właśnie najbardziej w*****a jak młode gówniarze zarywają do mnie bo myślą że jestem w ich wieku choć mam 30plus.To jest żenującePrzecież nie będę się na siłę postarzać by pozbyć się tego problemu.No nie?.Uwierzcie mi że mnie to na serio rozwala..bo mam masę obowiązkow..dom dzieci..pracę..ataki smarkacz jeden z drugim jaja sobie robią i jeszcze do tego obraza majestatu jak powiem by spadali na dzrzewo..i ze msm dzieciaki..i grubo po 30-tce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko o ile głupiutka nastolatka jeszcze rokuje na przyszlość,a nawet czasem ma swój urok to głupia 30+ nawet młodo wyglądajaca to kompletna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie właśnie najbardziej w*****a jak młode gówniarze zarywają do mnie bo myślą że jestem w ich wieku choć mam 30plus.To jest żenującePrzecież nie będę się na siłę postarzać by pozbyć się tego problemu.No nie?.Uwierzcie mi że mnie to na serio rozwala..bo mam masę obowiązkow..dom dzieci..pracę..ataki smarkacz jeden z drugim jaja sobie robią i jeszcze do tego obraza majestatu jak powiem by spadali na dzrzewo..i ze msm dzieciaki..i grubo po 30-tce.. ja p...lę ale ty biedna jesteś.dramat i tragedia;( komentarz o głupich trzydziestkach jest stworzony z myślą o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby starały się "gorączkowo", to i zdjęcia by wstawiły i opinie lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie wstawią bo sprawa się rypnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zenujace? Pisza o tym czego doswiadczaja w codziennym zyciu. To ze w to nie wierzycie, nie oznacza ze nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie obrażaj mnie! Czy to moja wina że mam takie geny?.ze wyglądam podobno na 19..20..i to mowią mi osoby po 60tce..kobiety..ludzie starsi..jak mówię ile mam lat to nie wierzą ale ja dziękuję im wtedy za komplement.Inna sprawa gdy gowniarzeria się do mnie podwala..już miałam..w przeciągu roku trzy razy taki bardzo poważny problem.Jeden 19.lat..jeden.23..i jeden 25..mam tego dosyć co oni sobie myślą?.nie jesttylko ich rowieśnicą i nie życzę sobie by do mnie zarywali.!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiutkie nastolatki tutaj nie rokują nic na przyszłość, bo czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci, a jak ktoś młodo wygląda, to ma dobre geny i tak już mu zostanie - zawsze młodziej niż metryka. Także smarkule dzisiaj nie umieja o siebie dbać, są grubawe, oponiaste, piją , palą, cpają, a to nie daje dobrego wyglądu i sprawnej głowy. Dowodem - założony temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka ladna dziewczyna na yt, nesja, czy jakos tak, wyglada straaaasznie mlodo- i jak tu nie wierzyc ze takie osoby nie istnieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Nie jestem w ich wieku i nie ineresuje mnie że oni tak sobie myślą..niech się najpierw zapytają czy ja sobie tego życzę..Dosyć mam problemow..praca dzieci..zeby jeszcze się od gowniarzy musieć odganiać i denerwować sie przez nich!.Nie podam ich imion..bo rzygam nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×