Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki

Polecane posty

Gość gość
Poza tym nawet jak kiedys bede miała nie wiem 60, 70 lat i faktycznie bede juz stara i pomarszczona no to co? Stare kobiety nie maja prawa do zycia? Ja zamierzam dbac o siebie bez zwgledu na wiek, a kazdemu mlodosc minie wiec...Lepiej miec nawet w pewnym wieku jakieś zmarszczki niz wygladać jak karykatura po botoksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:39 Nie dziwię się nastolatkom wypisującym bzdury na temat [ cha, cha] poważnego , bo 30+ wieku, ale dziwię się dziewczynom 30+, które dyskutują z takimi smarkulami o bzdurach. Po osobie dorosłej można się więcej spodziewać niż, jestem pyzata, nie maluję się ....Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak za przedszkolaki was biorą ...bo jakaś babcia niedowidzi a jakiś młodziak chce was poderwać ... a teraz prawda -płaski brzuch vs wasz pociążowy celulit u was i u 16 latki wasze cyce po karmieniu 1-2-3 razy i u 18nastki twarz -fluidy tapety -owszem maskują ale bez widać zmarszczki bruzdy itp . Młoda cera tak do 30 tki zdarza sie owszem max do 35 lat u 15% a potem -baaaaaaaaaaaajki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahnika
Ja mam 39 lat i wygladam super mlodo. Ostatnio szlam z kolezanka o 5 lat mlodsza (34l.) i podchodzi do nas taka babcia, usmiecha sie do mnie, potem zwraca sie do mojej kolezanki: - Oj, to pani coreczka juz chodzi? Ile ma latek? Nie zawczesnie na samodzielne chodzenie? Ja bym powozila jeszcze w wozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złudzenie to piękna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba żadna rozumna kobieta po 30 stce nie uważa, że wygląda jak nastolatka, ma przecież lustro, a że jacyś zmęczeni albo niedowidzący ludzie się pomylą jeszcze nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zauważyłam coś odwrotnego często młode dziewczyny gimnazjalistki ubierają się jak wyglądają zachowują jak 40 latki ,taka wypromowana przez media Doda pamiętacie 20 letnią Dodę? wyglądała starzej niż na 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O c***ja pytaja. Mnie też pytaja czy mam 18 lat :D nie, na ryju widać ile masz lat, nawet jak "nie jesz słodyczy" jak któraś tu dawała receptę na młodość. I jeszcze masz się nie malować i nie uzywać żadnych kremów :D to może będziesz wygladać tak jak one - jak dziadówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, ja tez znam kobiete co ma ponad 40 lat a uważa, ze wygląa jak siostra swojej córki ... Niestety wyglada na swoje lata Mam tez kolezanke co ma jak ja 27 lat i uwaza, ze wyglada na 16, co jest absolutna bzdura, ale ok nie mowiłam nic :) wiele kobiet sie uwaza za wygladajace mlodziej niz jest naprawde. a o dowod czesto pytaja z rozpedu wszystkie mlode osoby bo teraz 18 latki czasem maluja sie jakby mialy 30 wiec na wszelki wypadek sie pytaja, moze szef im tak kazał na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki szef , alfons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18nastki to raczej sie uczą , czyli jak szef to praca też wiadomo jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wiecznie młode się pochowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, gdzie nasze mitomanki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem stara a klienci mi mówią taka pani młoda ,albo śliczna buziunia ,tak się nie mówi do starej baby ,ale ja znam eliksir młodości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18nastki to raczej sie uczą , czyli jak szef to praca też wiadomo jaka. Zgłoś Pisala, że jej szef w sklepie się pyta :D debilki nawet czytać nie umieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 76 lat i wyglądam lepiej niż niektóre 20 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa modl się żeby nie umrzec wkrotce a nie o urodzie p********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że mam 37 lat i wyglądam na 25... Zależy od genów i jak sie o siebie dba. Nie oceniajcie, ze wszystkie kobiety po 30 są zaniedbanymi obwisłymi mamuśkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz spytano mnie o dowód jak miałam 33 lata.... także cóż, ale wyeksponowałam parę zmarszczek i kupiłam co chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem zaszłam i się posypałam;) ale zaszłam z 7 lat młodszym facetem, który jak dota nie uciekł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Tak się składa, że mam 37 lat i wyglądam na 25... Zależy od genów i jak sie o siebie dba. Nie oceniajcie, ze wszystkie kobiety po 30 są zaniedbanymi obwisłymi mamuśkami. Zderzenie z rzeczywistoscia - nie wygladasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze nawet szczupła i zadbana 35 latka nie wygląda na nastolatkę, po prostu wiek widać mimo tego!! nie trzeba być grubą i zaniedbaną by wyglądać na swój wiek, pogódźcie sie z tym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy ' wygladac na swoj wiek' Wiec JAKwyglada30 letnia kobieta? Kogo do kogo porownywac 30 tke do 50 tki ktora wyglada podobnie do niej Czy 50 do 30 tki ktora wyglada podobnie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i owszem wyglądają o nieboooo lepiej jak 60% młodych panien po 20 roku życia ! i to piszę ja facet żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilki to tu piszą cwaniaro, pewnie zazdrościsz koleżance wyglądu stara torbo , i nawet 18mnastki dla ciebie staro wyglądają.Po drugie zdania wielokrotnie złożone inaczej się składa.Jak ty skończyłaś zasadniczą za komuny to już nie nasz problem.Czego Jaś się nie nauczy, tego stara torba nie będzie umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to puste, zarozumiałe i durne te nastolatki. Co z nich wyrośnie, jak to już zionie nienawiścią bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd to jest sprawa indywidualna, nie ma reguły dla konkretnego wieku, wiele zależy od genów, więc po co tyle stron tej dyskusji? Zazdrość i żal! Młodym zazdrości się młodości, rówieśnikom młodego wyglądu, mimo upływającego czasu. Przecież od wieków szukano "źródła wiecznej młodości" powstały bajki i legendy na ten temat, bo młodość szybko mija, a tego nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on sie kłócą bo nie mogą sie pogodzić z tym, że my widzimy ich prawdziwy wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×