Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki

Polecane posty

Gość gość
żadna 30 stka nie wygląda jak nastolatka, jak macie wątpliwości to przyjrzyjcie sie z bliska, ŻADNA nie wyglada jak nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 latki często wyglądają jak nastolatki. Co w tym dziwnego, bo nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie co wyglądają jak nastki, ale co w tym takiego fajnego? Chyba 30cha to nie jakiś zaawansowany wiek i lepiej wyglądać zgodnie z wiekiem a nie jak durna nastolata? No tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenujace jest to co piszesz autorze/autorko. Mam kolezanke, ma 36lat a wyglada na 18/19 lat! Cera gladka, zero zmarszczek czy przebarwien. Jedrna jak antylopa w Afryce, zawsze usmiechnieta i sympatyczna. Ja mam 25lat i wszyscy mi daja 21 choc byly momenty, ze dawali 33! Wszystko zalezy od tego jak dbasz o siebie i jak traktujesz swoje cialo. Od tej kolezanki Mama ma 65lat a wyglada ba 45 wiec w tym przypadku to dobre geny. Owszem znam i takie hipokrytki jakie opisalas ale to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu macie słąby wzrok i łatwo dajecie sie oszukac :D co z waszym mózgiem, ze dajecie sie oszukać na 12 lat? hahaha ludzie wyewoluowali by mniej więcej umieć poznać czyjś wiek po wyglądzie i większość z nas to potrafi, oprócz was, którzy twierdzicie, że kobieta która niedługo straci płodność wygląda tak samo jak dziewczyna która ma przed sobą setki owulacji :D jeszcze raz wam radzę przyjrzyjcie sie z bliska, i tu wcale o zmarszki nie chodzi!!! twarz opada, wyostrza się z wiekiem, na szyi też cos widać, na ramionach, na kolanach, ale bądźcie ślepe dalej i wierzcie w wieczną młodość naiwne dzieci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 na karku i ostatnio jak chciałam kupić piwo, to ekspedientka powiedziała, że nieletnim alkoholu nie sprzedają... a ja mówię do niej, że nie rozumiem o co jej chodzi, a ta do mnie, że mam przyjść za 10 lat jak dowód wyrobię.... co ona myslala, że mam 8 lat? :D haha Jestem niska i drobna (154 cm, 40 kg), no ale bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadkę 32 lata, która wygląda jak ósmy cud świata. Wysoka, szczupła, małe jędrne piersi, śliczna gładka buzia. Dziewczyna po prostu cud miód malina, nie jedna nastolatka wygląda przy niej jak fiat 126p przy ferrari. Takie geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z dziś a gdzie byłeś jak był wątek o tym "kiedy kobieta przestaje być ładna"? tam wszyscy facec***isali, ze max do 30, a wiekszość ,ze do 23, 25 r.ż, załamał mnie ten wątek :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku kierowca autobusu PKS zapytał mnie, czy bilet ma być ze zniżką studencką. Był to prawie dokładnie czas, gdy kończyłam 40 lat. Musiałabym być idiotką (a w wieku 40 lat to już nie wypada), żeby twierdzić, że jego zdaniem wyglądam na studentkę. Chciał być miły, zażartował, chciał zagaić rozmowę. Z drugiej strony - nie jest prawdą, że wszystkie kobiety dojrzałe nie mogą pogodzić się ze swoim wiekiem i zazdroszczą młodości. Gdybym miała wybór to nie chciałabym się cofnąć (pod względem wyglądu) do lat 20. Wolałabym, aby czas zatrzymał się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga chwaląca sie 40 latko, masz pewnie taki typ urody dziewczyny z oazy, one to wiecznie wyglądaja na dziewczynki, nawet dłuugo po tym jak dorosną, to jest taki typ który jakby nie dojrzał do konca, jakieś braki w hormonach czy co :D nie ma czego zazdrościć, jesteś mała, dziewczynkowata, traktowana niepoważnie, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łomatko znowu ten temat. Tak! Są takie kobiety! Znam z 5 takich. To, że 50 kobiet tak o sobie napisze, nie oznacza, że 25 nie pisze prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi pokażecie zdjęcie 30stki wygladajacej jak nastolatka to uwierzę, tylko jest jeden mały problem, nie ma takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyglądam młodo, bo unikam słońca, nawet w zimie stosuje wysokie filtry i mam lepsza cerę niż niejedna nastolatka solara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sie cały rok świecić jak żarówa, no chyba, że dajesz puder, ale wtedy to wygląda jak tapeta i postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowna przyczyna starzenia to promienie słoneczne blokując sie można zatrzymać młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak mi pokażecie zdjęcie 30stki wygladajacej jak nastolatka to uwierzę, tylko jest jeden mały problem, nie ma takich smiech.gif x Taaaa już ci pokażę zdjęcie znajomej tu na forum, aż taka kretynka, aby upubliczniać TUTAJ czyjś wizerunek bez jego zgody nie jestem. To już nie moja wina, że w wieku 30 stu wyglądasz na 40ści i nie wierzysz, że może być na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie blokujcie i świećcie jak żarówy, flitry nie są do końca zbadane i są pogłoski o tym, ze mogą powdować raka, ale co was to obchodzi, ważne by sie świecić cały rok filtrem i udawać młodszą, wasz wiek i tak widac po innych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z wami jest taki, że jesteście zwyczajnie ŚLEPE, żadna wasza koleżanka nei wygląda jak nastolatka, zbadajcie sobie wzrok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Jedź do UK. Ja mieszkałam naprzeciwko clubu. Mam 157, 44 kg, jestem drobna. Kiedy dzwoni do mnie ktoś z rodziny mówią : Mateusz daj mamę - Mateusz to mój brat 10 letni, który ma głos dziecka jak ja. ginekolog stwierdził, że mnie nie przyjmie bez opiekuna, sprzedawca nie sprzeda alkoholu. Panią jestem tylko w urzędach bo wiadomo że tu nieletni nie przyjdzie. Mam 27 lat. I tak dają już mi te 17 - 18 zazwyczaj a nie 16. Zawsze jakiś postęp. Wracając do clubu w UK. stałam przy dziewczynach, które wyglądały na lat 35 minimum. Ochroniarz nie chciał ICH wpuścić bo club jest od 21 lat. Dla mnie to byl szok, jak te wielkie, stare laski mogą nie wejść. Okazało się, że jedna ma 16, druga 17. Na mnie popatrzył i wyśmiał, że chyba sobie jaja robię....trzeba było widzieć jego minę jak pokazałam dowód, który oczywiście oglądali. do cluby w PL wchodzę ( o ile bywam raz na rok) dzięki znajomej barmance - albo koleżance która żarliwie zapewnia że jestem jej rówieśniczką. staje na tym, że ochroniarz każe zaopiekować się młodszą siostrą i mnie wpuszcza. A dowodu na imprezy nie nosze bo wiadomo łatwo stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna gwiazda w tym wieku nie wygląda jak dziecko nastoletnie, a one maja dużo kasy, dostep do wiedzy o starzeniu, dostep do najlepszych kosmetyków, dlatego pytam o zdjęcie bo chcę byście mi pokazały Znaną Osobę która tak niby młodo wygląda, oczywiście bez makijażu, przecież nei chcę zdjęć waszych brzydkich prowincjonalnych kolezanek haha jeszcze czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ja też w wieku 27 lat byłam pytana o dowód i dla mnie to NIC NIE ZNACZY, że zmęczona kasjerka sie pomyliła, nadal uważam, ze 30 latka nie wygląda jak nastolatka i nie podniecam się, że kasjerka sie czasem myli, ona nie ma czasu na głęboką analizę waszej twarzy, to nie kosmetyczka tylko zarobiona kobieta!!! najbardziej właśnei przeraża mnie wasza głupota i życie w świecie fantazji o wiecznej młodości, powinnyście juz dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro niektóre nastolatki mogą wyglądać jak 30 to czemu nie może być na odwrót. Pamiętam jak ja stara 25 latka szłam akurat kolo szkoły gdy zajęcia się kończyły wiec tłum laseczek z liceum wychodził i wiecie co z tego tłumu drogowcy wyłowili mnie z tekstem: jakie to małe i niewyrośnięte. Czułam się jak mrówka między gigantami. Ja nie wiem ale współczesne pokolenie dziewczyn - nastolatek to jakieś mutanty - wysokie, duże i niekoniecznie grube po prostu duże. Mocne grube kości...itp. weźmy takie laski z rocznika 87 - małe to takie z 1,60 średnio, drobne. Zdarzały sie oczywiście wysokie dziewczyny lub grube lub duże ale to była raczej taka mniejszość a dziś? Mutanty, które w większości wyglądają jak 30 - tylko plecaczek i trampki pokazują prawdę. A w clubach wiele z nich nawet dowodu nie musi pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mieć figurę nastolatki , długie włosy, z tyłu owszem, można pomylić taką trzydziestkę z nastolatką,ale nikt nie wmówi mi,że kobieta po trzydziestce ma rysy twarzy nastolatki, to tak jakby kilku latka pomylić z noworodkiem, co jest nie możliwe, sama za parę miesięcy kończę 30 lat i owszem zdarza się,że ktoś zaniży mój wiek o kilka lat, trzy czy cztery, ale nie o kilkanaście!!! Chcesz podpaść mitomankom z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle to dlaczego wam zalezy by wyglądać jak dzieci a nie dorosłe kobiety? to jakiś problem psychiczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziewczynki, brzydkie wyglądające na lat 30 w wieku lat 20 które muszą jakoś się dowartościować - w sensie jak ktoś może młodziej wyglądać...niemożliwe, każda musi być brzydka i wyglądać na lat tyle ile ma albo co najwyżej na 10 lat starzej JAK WY. współczuje. Młody wygląd ma swoje minusy, np ciągle pryszczate gówniarze do ciebie podbijają, ludzie mówią na Ty, ginekolog zrobi oborę na całą poczekanie tak jak i każda jedna ekspedientka ale czym to jest w porównaniu z młodych wyglądem. Każda kobieta chce być młodsza - katują się operacjami, zabiegami a ja nie muszę. więcej z tego plusów niż minusów. dodam też że NIGDY w życiu nie kupiłam wódki ani papierosów ( znajomym bo ja nie palę) bez pokazania dowodu ani w PL, ani w DE ani w UK. Mam nadzieję, że macie jakieś inne zalety poza zazdrością i starym wyglądem ( sądząc po jadzie nie wyglądacie pewnie nawet na swoje lata a na wiele wiele więcej) :) Aha, jutro jadę do brata do De - z bardzo przystojnym kierowcą, który dopiero niedawno dowiedział się że mam lat 26 - ściemniłam mu za pierwszym, razem ze mam 17 :D Nie uwierzył :D Cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a tak w ogóle to dlaczego wam zalezy by wyglądać jak dzieci a nie dorosłe kobiety? to jakiś problem psychiczny jest x Czytam dyskusję, głos zabieram po raz pierwszy - chyba większy problem psychiczny ma ten, którego tak bardzo boli co sądzą o sobie inne kobiety. Przecież to Was, oburzających się, w ogóle nie dotyczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz skoro Ciebie nikt nie pomylił i nie dał ci mniej niż 4 lata to jakby twoj problem i o czym to świadczy? - tylko o tym że wyglądasz na 30 ewentualnie 28. No cóż ty wyglądasz na swój wiek, inna na 10 lat starzej a inna 10 lat młodziej. Taki życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmy taką Nine dobrev ma 26 lat a wygląda na 17 taką ma dziecinną twarz. gdyby była niższa i drobniejsza dałabym jej z 15. Nie wydaje mi sie aby za 4 lata wyglądała na 30 czy nawet swoje 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ja piszę,ze w wieku 27 lat mnei pytano o dowód :D i na mnie to nie robi wrażenia, ja po prostu zyję w realnym świecie i widzę wiek ludzi a wy żyjecie w świecie fantazji i podniecacie sie tanimi komplementami, a tak w ogóle temat jest o kobietach 30+ więc słowa 26 latki są tu gówno warte ;) wtedy spokojnie można wyglądać młodziej i nie jest to dla mnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×