Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki

Polecane posty

Gość gość
Ja wygladam bardzo mlodo. Tez pytana jestem nagminnie o dowod osobisty. I wierze, ze sa takie przypadki bo groni moich rowiesnic ze studiow tez wyglada mlodo. Do tego jestem szczupla, drobna, mam wlosy w naturalnym kolorze i min makijazu. Teraz nosze sukienki, jeansy i japonki. Oczywiscie porownywania do nastolatek sa smieszne bo dzieli nas spora roznica ale tez nie dziwie sie, ze sa skoro nastolatki teraz na sile staraja sie postarzec. I granica sie zaciera...na mnie komplementy typu wyglada Pani jak nastolatka nie robia wiekszego wrazenia. Akceptuje i lubie swoj wiek. Poza tym w tym wieku w ktorym jestem pokazywanie po raz kolejny dowodu w sklepie bywa irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
18.10dokładnie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
18.10.prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenujące jest to jak 30tki plus piszą,że wyglądają jak nastolatki x x x a dla kogo żenujące? skoro rzeczywiście tak jest x x x nastoletnie wyfarbowane i wymalowane lale z mocną tapetą na twarzy i do tego gwiazd solarium i powszechnie ubierające się wyzywająco (wyeksponowane biusty i wydekoldowane i wysoki obcas) o wiele poważniej wyglądają niż im się wydaje to dlatego trudno postronnym obserwatorom rozróżnić kto jest faktycznie starszy a kto młodszy x a potem 30stki i starsze kiedy są nie wypacykowane wyglądające naturalnie siłą rzeczy wyglądają młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maja wygladac po trzydziestce skoro mlode dziewczyny same sie postarzaja na wlasne zyczenie,same nie wiedza co wyprawiaja zeby zwrocic na siebie uwage. To mlodo stare dziwolagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam, kiedy byłam przed 30-stką na badaniach w Klinice Okulistycznej w zimie byłam w czapce i bez makijażu pani na portierni kierując do okulisty powiedziała: - dzieci przed 18 rokiem życia przyjmują na I piętrze na lewo i musiałam prostować, że skończyłam już dawno 18 lat :) zabawne to no ale przecież nic nie wnoszące do życia nie wiem czemu ma to być żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzyło ci się raz, że ktos pomylił twój wiek, i od razu myslisz, ze wyglądasz jak nastolatka? :D w tamtym świetle tak wyglądałaś i tyle, a ciebie to tak podnieciło, że zapamietasz to do konca życia :DDD a prawda jest taka, że masz 30 lat i sie starzejesz jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze,ale za to ty bedac po trzydziestce bedziesz wygladala na 50_ide o zaklad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha bardzo ciekawy zakład, jestem po 30 stce i słyszę czasem jaka to młoda jestem ale w przeciwieństwie do was wiem, że to wynika z tego, że ludzie często sie mylą, światło pada korzystnie itp. a nie z tego, że ja mam skórę jak nastolatka ;) jesteście dorosłymi kobietami a nie potraficie stawic czoła prawdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoze puder roz kiedy dupa stara juz. Mozesz sie oszukiwac ale natury sie nie da. Jestes ,,piekna jak kwiat rozy tylko leb masz za duzy "i za glupi idiotko stara raszplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 a wyglądam na 27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie znam 30 latki wyglądającej jak nastolatka , tu nawet nie chodzi o cere czy zmarszczki bo czasami 30-latki maja gladka cere, tylko o rysy twarzy, sa zupełnie inne, u nastolatek jeszcze takie dosc dzieciece, bardzo łagodne Za to znam wiele takich co sie uważają ze wygladaja na 18 ,ale nie jest tak wcale Ale w sumie jak ma im to porawic samopoczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie rysy, jeżeli dziewczynka powiedzmy 10 lat ma podłużną buzię, bez dużych policzków, długi nos, drobne usta - też będzie wyglądała poważnie. Za to dorosłe osoby z okrągłą twarzą, pyzate, z zadartymi nosami na dużo młodsze niż są. To kwestia genów i rysów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyglądam młodo. Mam 39 lat a niedawno podeszła do mnie taka pani i pyta: - Dziewczynko, zgubiłaś się? Gdzie twoja mama? Czemu jesteś sama na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:02- to nie o to chodzi, różnią sie rysy nastolatki od 30-latki. Niestety nikt wiecznie młody nie bedzie, fajnie by było, ale no nie spotkalam 30-latki wygladajacej na 18. Sama pomimo ,ze niektorzy mi mowia jak to mlodo wygladam, podchodze do tego z dystansem, moze wygladam kilka lat mniej, ale juz nie na nastolatke i dobrze mi z tym, nie zamierzam sie oszukiwac(mam 28 lat) A koleżanki moje co mowia jak to mlodo wygladaja w sumie ok niech tak mysla, ja widze, ze tak nie jest, ale nie wyprowadzam ich z bledu :) Uwazam ,że to jest tak, ze dzieciece rysy jakie maja nastolatki znikaja bezpowrotnie w wieku max 23 lat, 30 latka moze wygladac na 25 powiedzmy, a nie na 18, za to np 50 latka już może wyglądać na 40 bo jedna i druga ma juz rysy takie bardziej dojrzale wiec jesli zrobi lifting, podrasuje cere itd to jest to mozliwe, lub ma bardzo dobre geny Ale nie uwierze, ze dojrzala kobieta bedzie wygladac jak nastolatka bo to jest inny typ urody zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to 39 latki z 12.06 ha ha ale śmieszna jesteś, na pewno tak było buhahaha ,zaraz 50 latki napiszą ,że fajek im w sklepach sprzedawać nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, ze sa jakies wyjatki 1/1000 ale to baaaardzo rzadko. A w ogole dlaczego kobiety tak panicznie chca wygladać bardzo młodo? W wieku dojrzalym kobieta też może być ładna, nie wiem skad ta obsesja żeby wyglądać niemal jak dziecko? Nastolatki tez na swoj sposob sa ladne, ale nie ujmuje to niczego kobietom koło 30-stki Np taka Żmuda Trzebiatowska, na 18 lat już dawno nie wygląda, ale jest ładna, ale ma inne rysy niż nastolatka, ostrzejsze rysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego, że pyzata twarz i zadarty nos (także u dorosłych), wcale nie muszą być ładne. Dla mnie najpiękniejsza twarz to taka jaką ma Anna Czartoryska, delikatna, owalna, klasyczne rysy i nie jest to twarz nastolatki, ale jest przepiękna. Wszystko kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie , mnie pyzata twarz i zadarty nos u doroslych nie kojarzy sie wcale z łodym wygladem ,ale w przaśną urodą Albo Ania Starmach, tez nie wygląda na 18 lat, a jest ładna Socha ma pyzata twarz ,ale nie odmładza jej to jakos szczegolnie, na swoje 30 wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiecie kto wygląda młodo jako rzadki przypadek? Ta co gra Elize w Na Wspolnej, ma chyba 27 lat, a wyglada moze na jakies 19? Ale to wyjatek od reguły. Zauważcie ,ze nawet te gwiazdy co sie super zdrowo odzywiaja i maja mnostwo kasy może na pare lat mniej wygladaja, ale nie jak nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu też winne są media itd, wciskaja na siłe ,ze kobiecie nie wolno miec ani jednej zmarszczki itd, a ja uważam, ze i kobieta po 50-tce moze być piekna , ja zamierzam sie cieszyc zyciem niezaleznie od wieku, jak bede miala 70 lat nie bede sie czula gorsza od jakiejs nastolatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np Ewa Rich z żon Hollywood nie wiem czy ktos oglądał, ma grubo ponad 40 lat, a jest bardzo atrakcyjna czy Grazyna Wolszczak, albo Katrone Zeta-Jones. No i co , one niby wygladają na nastolatki? Nie, ale sa atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie też, że wszystkie ostatnie laski Bonda (wcześniej nie pamiętam, pewnie podobnie) były po 30, wszystkie. Oczywiście same lasencje, nie byle kto jako dziewczyna Bonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za temat , jedne niedorozwinięte twierdzą, że po 30ce to starość i mogiła, a drugie , że po 30 ce wiek niemowlęcy je dopada. Kogo to obchodzi? Durne nastolatki szybko żyjcie, bo za kila lat będziecie stare i szybko łapcie męża - ostatnia okazja - jak do 18 nie zaręczycie się, to koniec. Za kilka lat będziecie stare, pomarszczone, obwisłe i obrzydliwe. Ot co, takie życie...Po 25 roku jest się starym , udowodnione naukowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, często jest to przesadzone...ale ja byłam własnie takim wyjątkiem, tak jak moja mama zresztą. Nie była to moja osobista opinia, tylko innych ludzi i to niekoniecznie znajomych. W dużej mierze jest to zasługa mojej drobnej sylwetki, drobnej dziewczęcej twarzy a także stylu ubierania...zbyt poważne ubrania nawet teraz, po 40-tce mnie przytłaczają i zwyczajnie mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, wiec nie ma co ulegać chorym presjom ,że kobieta powyzej 20 lat juz ma sie klasc do trumny. W Polsce niestety kobiety sie strasznie tym przejmuja, zauważyłam ,ze w UK jakoś inaczej podchodza do swojego wieku, owszem korzystaja z jakis zabiegow med estetycznej itd, ale nie ma takiej obsesji mlodosci bo u nas to sie utarło, ze kobieta nie powinna sie starzec, powinna byc piekna, wyszktałcona,byc "pania domu" itd, za duzo sie w Polsce wymaga od kobiet, jednak w UK np jest wieksze rownouprawnienie i stad potem takie kompleksy, ze wygladac na 30 lat to wstyd, a to bzdura bo 30 latka to jeszcze mloda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×