Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemcorobichelp

POMOCY czy to oznaki ciąży?

Polecane posty

Gość niewiemcorobichelp

Witam, w niedzilę 19 lipca dostałam okresu który trwał do piątku 24 lipca. Wczoraj tj 27 wieczorem zaczął boleć mnie jajnik z prawej strony, jest to ból do wytrzymania. Dziś przez cały dzień nadal boli plus do tego doszły mdłości, dodam że w piątek robiłam wynik z krwi i wyszło mi zbyt dużo krwinek białych, zbyt mało czerwonych. Lekarz powiedział, że to nic poważnego, ale o ciąży z nim nie rozmawiałam bo wydawało się to nierealne. Czy to może być ciąża? Podejrzewam, że test ciążowy nic nie pokaża, jednak dopiero co skończył mi się okres więc nie wiem czy warto jest w ogóle iść do tej apteki. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie ciaza, bo tak dlugie krwawienie w ciazy nie wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobichelp
wiem, ze nie występuję, ale przez pierwsze miesiące niektóre kobiety mają normalnie okres. Nigdy nie bolał mnie jajnik, jedynie w pierwsze dni miesiączki, dlatego pytam czy ktoś tak miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają normalnego okresu. Nie widzę tu żadnych objawów ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na przykład miałam okres przez 5 miesięcy ciąży i dopiero w trakcie 3 miesiąca zorientowałam się że to może być ciaza lepiej zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiałabym raczej przy tym, że w ciąży nie jesteś. Ale los lubi płatać figle więc może lepiej zrób test ciążowy. Nie będziesz się dalej martwić i dowiesz się na czym stoisz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×