Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afrodyta1w

Czy też was wk*****aja te drace mordę i śmierdzace bachory?

Polecane posty

Gość gość
Tak, w*******z mnie, ale plus dla ciebie za samokrytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowane
Chcesz mieć pogrzeb z honorami? Zakład pogrzebowy "Wesoły Henryk" zorganizuje Ci pochówek marzeń! Lajkonik i połykacze ognia gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamięta wół jak cieleciem był! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w******ja wyjace i srajace wszedzie te obrzydliwe psy.Ohyda.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pokazujesz swoja dojrzałość chwalac sie brakiem instynktu macierzyńskiego na forum dla ciężarnych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nienormalno babo bo nie scesz dzieckuw mieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma zaburzona psychike, poczytajcie jej inne wpisy... trzeba ja gdzies zglosic na leczenie bo takie osoby powinny byc odseparowane od spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekarty diabla
Smierdza i dra ryja kiedy trzeba isc spac do tego rodzac dziecko rodzisz problem na cale zycie tracac swoje najlepsze lata na koncy wyjedzie za granice i pokaze ci faka bezwrotny interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j autorko . J****a karierowiczko która zostanie na starość z pampersem na doopie i psem .. bo nie będzie miała dziecka które na starość jej pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciebie trzeba odseparować od społeczeństwa szantrapo ,matki polki to debilki ,najlepiej je wykastrować by szmaty nie rodziły bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz ból d**y bo kobieta nie chcę rodzić bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w******ja cuchnace, srajace, szczace obrzydliwe zapchlone kundlaki wasze. I nie mysl, ze jak z takim idziesz to jest fajny. Zapewniam cie. Nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie zwierzeta i dzieci i absolutnie nie wku/rwiaja mnie ani placzace dzieci ani szczekajace psy. wku/rwiaja mnie takie puste ropuchy smiejace sie prymitywnym glosem albo drace ryja kiedy inni chca spac albo patologia puszczajaca disco polo po nocach i wrzeszczaca swoimi parszywymi mordami. futrzaki i dzieciaki to istoty na podobnym poziomie czyli urocze i nieskażone zlem i parchem ludzkiego swiata gdzie liczy sie jedynie pysk, mamona i pozycja spoleczna. dziwie sie tylko jak mozna lubic jednych a nie lubic drugich tj byc na tak dla dzieci a na nie dla zwierzat. ja mam dziecko, weza, kota i planuje jeszcze psiaka jak dziecko podrosnie a marzy mi sie owczarek kaukaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dla was dziecko to bachor/bekart a pies to kundel/pchlarz itd to wy dla mnie jestescie pier/dolonym scie/rwem ktore zatruwa swoja zaraza i jadem caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wkurwiają bachory tylko biegają albo ryczą i drą mordy. Najgorsze są niemowlaki,nie myją się i srają pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ból dupy mamusiek

no widzę że ci co wyzywają bezdzietnych i tych co lubią psy nie mają mózgu,co zazdrość nam bo nie musimy dupy im wycierać

... wam dupę tępe mamusie 😛

Jesteś tępą dzidą co obraziłam twojego bachora,załóż sobie pampersa na dupę to zobaczysz co to znaczy ... pod siebie,ciekawe czy ktoś ci ją będzie wycierać,wole mieć psa niż bachora szkoda pieniędzy,proponuje smoczek i butelkę ale jesteście chorzy w ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ból dupy mamusiek

Gosć Gosć naucz się pisać analfabetko co szkoły nie skończyłaś 

zapomniałam brak mózgu współczuje wyleciał z bachorem co teraz 😛

lubię śmiać z takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy też was wk*****aja te

ja wolę mieć psa,a nie bachora,tylko ryja drą i tyle,bachor nie da ci emerytury na starość,bachory są śmierdzące i cuchnące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Czy też was wk*****aja te napisał:

ja wolę mieć psa,a nie bachora,tylko ryja drą i tyle,bachor nie da ci emerytury na starość,bachory są śmierdzące i cuchnące

Ale przepraszam bardzo, kogo to interesuje? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie

Gdzie i kiedy wąchasz te bachory? Specjalnie je wyszukujesz? Chodze po swiecie i jakos smrodu bachorow nie czuje. Natomiast  czesto czuje w W miejscach publicznych, więc nie ma jak uciekać, smrod  typów  cuchnacych moczem i wódą, albo bab zlanych od stop do głow tanimi perfumami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×