Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale się wściekłąm na moja matkę!!!!!

Polecane posty

Gość gość
gość pozytywny dziś a g..... cię to obchodzi! nie o tym jest temat! skoro to jest jej najbliższe grono i się lubią, szanują to raczej kobieta wie jakiej reakcji się spodziewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pozytywny
a ciebie g****wno obchodzi co pisze do autorki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pozytywny
poza tym juz ktos wczesniej napisal, ze po oznajmieniu o ciąży goście nie wiedzieli jak zareagować.... moze zaczną bić brawa :-) :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie najbardziej denerwuje, że nie potraficie zrozumieć kogoś. Autorka nie chce i ma po prostu do tego prawo i koniec. Nie wazne czy wam sie to podoba czy nie, ale powinniście uszanowac jej zdanie. nie jak ona myśli inaczej to jest głupia i powinna robic tak jak wy "mądre" uwazacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pozytywny
ale w czym rzecz? :-) wszyscy ida do teściowej i jest oki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wszystko oki to po c***ja wchodzisz na topik i mielesz ozorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka moze być reakcja na ciazę w śród najbliższej normalnie żyjącej ze sobą rodziny? Chyba oczywista sprawa,ż ebędzie radość. Co to za pytania, a jakiej reakcji ma autorka oczekiwać? Smutki i kondolecji?Niem które te wpisy są juz tak głupie,że szkoda nawet gadać. Jak czytam co tutaj niektórzy wypisują, to normlanie nie moge pojać gdzie się niektórzy wychowali, sytuacja którą opisała autorka jest 0-1, tak jak zrobiłą jej matka to typowe przegięcie i nie powinna wpraszać tych ludzi do autorki, skoro nawet tego nie potraficie pojac, to nie wiem jak wy w codziennym życiu funkcjonujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu, autorko ty tak na poważnie? Serio?! Takie halo z 5 rocznicy, ciąży i zaproszonych/niezaproszonych gości? Spoko, jak tak lubisz to ok, ale dla mnie masz mentalność starej ciotki :P I jeszcze ta pogarda dla tego dalszego kuzynostwa...cieszę się, że nie jesteś moją rodziną. P.S. Nie sil się na cięte riposty bo ci to nie wychodzi a ja nie zamierzam nawet czytać dalej tego topiku. I te fałszywe życzenia i pozdrowienia od piszących "normalne posty" :D Naprawdę wierzysz, że kogoś obchodzisz? Jesteś żenująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka woli teściów od matki, dla mnie to dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.05, ale co cię tak dziwi? Przecież od razu widać że autorka jest na utrzymaniu męża i teściów to musi im w tyłki włazić nawet na własną rodzinę pluć bo inaczej fora ze dwora, nie wiesz jak to jest. Taka kurka bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pozytywny
O matko jedyna! Wielkie halo, bo przezyli razem az 5 lat ! :-) I to oglaszanie wszem i wobec o ciąży ! Dla mnie to troche groteskowe ... Serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D kurka bez honoru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku mam 27 lat :) Czy jako niepracujaca zawodowo ' kurka ' moge zrobic sobie party i swietowac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden i ten sam troll pisze w kółko to samo :o TROLLU ZAJE/BANY Otóż tym bardziej, że to ŻADNE HALO to nie powinni się wpierdzielać obcy ludzie, których ta impreza nie dotyczy. To, że u ciebie w rynsztoku patrzycie na siebie wilkiem, złośliwie komentujecie, rocznice, ciąże i macie bliskich w d...pie to nie znaczy, że wszędzie tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się jakiś smród tutaj panoszy, czy ty myślisz,że skoro walisz ciagle posty w inedntycznym stulu to gwiazdą topiku zostaniesz? No wielkie masz amicje trollować na kafe, szczyt rowoju intelektualnego. Piszesz cały czas te podjazy do autorki i liczysz,że będzie sie z tobą któr tutaj kłócił? Przecież to co piszesz jest tak denne, ze nawet komentować się nie chce.Snój dalej domysły, czy autorka jest fryzjerką czy kosmetyczką, czy bezrobotną kurą domową, nic z tego nie wynika, poza tymże trochę sobie posapiesz, moze jeszcze nóżką tupnij, będzie efektowniej, albo bąka puść dla dopełnienia zawartości twpoich postów. Nie dzieię ,się ,ze autorka pożegnała się z tematem, ale jakiś inwalida umysłowy będzie kozaczył dalej, co za kretyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rocznicę to się świętuje z mężem kochana. jakbyś miała 20 czy 50 tą rocznicę to rozumiem imprezę. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pozytywny
Ja mysle dokladnie tak samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie ci py. uspokojcie sie wreszcie bo powiem waszym rodzicom co tu wypisujecie. stare kwoki i do tego smierdzace. idzcie umyc pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debil :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wy będziecie ustalać co i z kim się świętuje, bo każdy świętuje kiedy chce i z kim chce.Choćbyś trollu napisał sam do siebnie jeszcze 100 razy to i tak niczego to nie zmieni, musisz mieć strasznie nudne życie,że tylko czekasz aby tutaj napisać w kilku osobach. Sam ze sobą gadasz to się raczej andaje do psychiatry, a nie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak przezyjesz 15 lat jako mężatka, to zrob uroczystosc, bo poki co to jestes na poczatku tej drogi ;-) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dalej pierdzi i sama to wącha, co ze kretynka, trolowanie na kafeteri sensem życia. Tylko nikt na poważnie tego nie odpiera, bo to co wypisuje jest tak cienkaie jak du/pa węża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 ty masz jakies schizy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mowic o ciazy, bo nie rozumiem. MąŻ wie. Teściowa wie. Matka nie przyjdzie jaki w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę jeszsze bedzie pierdziała kiedy autorka ma rocznice robić, stan totalnego zidiocenia po prostu. Cieszysz się jak ktoś sie tobą w necie zainteresuje, bo co?Siedziesz na bezrobociu i całymi dniami się nudzisz, to chociaż sobie popiszesz, będziesz gwiazdeczką na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,38 wróc , przeczytaj co napisała autorka jeszcze raz, kolejny raz i może zrozumiesz o czym jest ten topik, moze odnajdziesz głębo0ko ukryty sesn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fałszywe życzenia? No cóż, każdy sądzi po sobie dlatego się nie dziwie że ktoś tego nie pojmuje i z góry zakłada złosliwosci. Na dalsze dyskusje nie mam ochoty. Trollu gnij w swej nienawiści aż do reszty skiśniesz :-) Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech sobie nawet TYGODNICĘ świętuje. To nie jest istota tematu, tu chodzi o to, że obcy ludzie jej się wpierdzielają na święto dla najbliższych którzy to święto mimo krótkiego stażu akceptują i się z niego cieszą. Serio taka głupia jesteś? czy już u was na melinie to tylko świętujecie otwarcie następnej flaszki? w tych czasach 5 lat to jest sporo :P Moje małżeństwo rozwaliło się po 3 latach podobnie u wielu moich znajomych, a ostatnio byłam na weselu to wokół nas sami rozwodnicy albo w trakcie rozwodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obcy tylko DALSZA RODZINA zaproszona przez matke autorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×