Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale się wściekłąm na moja matkę!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Halo! Zlepku liter. Gdzie jestes? Juz koniec? No nie. Tak szybko? No kafe musi cie nie zle jarac... Teraz ladnie wytrzyj siedzenie zwby mamusia nie zobaczyla ze robisz sobie dobrze przed kompem bo bana na neta dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dno :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno dna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś RACJA!!!! A tak poważnie czytam tu wypociny niektórych i za cholerę nie wiem o co wam ludzie chodzi?? O to że autorka postanowiła uczcić swoją 5 rocznice ślubu? I co z tego jak ktoś już zauważył jak się ma NORMALNE relacje z rodziną to każda okazja jest dobra. Ja świętuje w gronie najbliższych 1 rocznicę. Czy może o to, że autorka najzwyczajniej w świecie nie chciała mieć na swojej uroczystości piątej wody po kisielu? Tak miała do tego prawo bez względu na to jakiego rodzaju jest to " impreza" decydować kogo zaprosi i tyle. Matka zachowała się nietaktownie bo nie była organizatorem a gościem a to znaczna różnica. I wreszcie ostatnia rzecz ciąża autorki. Macie pretensje, że chce oznajmić najbliższej dodajmy rodzinie o tak fajnym fakcie. To że wam to koło 4 liter lata nie znaczy, że jej bliskich taka wieść nie ucieszy. A obcy to będą goście sproszeni przez gościa czyli matkę autorki. Więc zanim zaczniecie wywlekać wszystkie panie lekkich obyczajów z tras wieszając je na autorce i wyzywając się jak dzieci z pod trzepaka, ironizować jaka to niby wielka balanga pamiętajcie WAM G***NO DO TEGO. To impreza autorki za jej pieniądze i zaprosić może nawet słonia i 3 żyrafy ale krokodyla już nie musi. A skoro zazdrościcie autorce takich obchodów rocznicy to zorganizujcie sobie sami lepsze i sproście choćby i pól Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tutaj nikogo rocznica nie dziwi. Przyglądał sie tylko troll i chcial skasowac temat wypisują c typowe brednie.Nie wiem thlko po co z trollami rozmwiacie,przecież trollowi wlasnie o to chodzi o uwage ktorej nikt jemu poz kafe nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie obcy tylko DALSZA RODZINA zaproszona przez matke autorki usmiech.gif xxxx Je/bnij się w ten durny łeb! co z tego, że "rodzina"? piąta woda po kisielu, jakiś wspólny gen nie świadczą o tym, że ktoś nie jest sobie obcy :o no serio taką debilką jesteś, że nie wiesz, że można być spokrewnionym i jednocześnie obcym sobie? że można nie widzieć się nigdy i nie zapraszać na imprezy? Ja też mam taką rodzinę i ani myślę ich kiedykolwiek zapraszać, bo nie mam z nimi kontaktu, nie znam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćboss
Autorko powiedz kto cię spłodził to cię pomszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś wydrukować zaproszenia dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, ja myślę, że to nie jest kwestia trollowania. Nie każdy ma takie podejście, że trzeba "czcić" taką 'niską' rocznicę ślubu, dla niektórych wydaje się to śmieszne i wręcz pompatyczne. Dla mnie na przykład również, ale ja bym się po prostu tutaj nie wypowiadała i tyle, a koleżanka z podobnymi poglądami zaspamowała Ci temat (cóż, taki charakter). Ja piszę dlatego, że jak ktoś coś "wyśmieje" (co jest głupie, ok, wiem), to naprawdę nie oznacza od razu, że to z zawiści, zazdrości, że ona nie ma męża, że ją w dupę kopnął, że nikt by z nią nie wytrzymał itede. Nie wiem skąd takie myślenie. Nie każda opinia bierze się z własnych traum. Lepiej to zignorować, bo doszukiwanie się w tym drugiego dna jest żenujące (tak samo zresztą jak jej ton wypowiedzi). Dla mnie ogólnie też takie rodzinne obiady, spędy, z zewnątrz wyglądające na jakieś królewskie przyjęcia, które wszyscy przeżywają miesiąc wcześniej, a wewnątrz gnicie i udawanie, problemy (jak autorki), z reguły połowa sztuczna i nadmuchana, to trochę śmieszna sprawa, ale ja od zawsze tak miałam, mimo że mam całkiem fajną rodzinkę. Kwestia charakteru. Więc nie doszukujcie się i nie odgryzajcie, jak ktoś wyrazi swoją opinię (nawet w głupi sposób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popis bycia chamem, trollem i kretynką w jednej .Przeczytałam temat, bo ta idiotka co tutaj spamowała, trollowałą założyłą nowy.Weś się lecz kobieto na głowę, czepiłaś się jak kulawy płotu autorki , zupełnie bez powodu, co ciebie to obchodzi co i z kim ona świetuje. Zobacz różnicę, dzisiaj ta dziwczyna spotyka sie z rodziną, mają imprezę, jest szczęśliwa, w ciazy, ma meza, rodziną, super teściową, a ty zakłądasz nowy tamt na kafe .Autorka ma realne życie, a ty nie masz nic, jedyne co potrafisz to obrażać ludzi w neci, jestes przegrywem w najczystrzej postaci.Masz aż takie wielkie kompleksy i aż tak strasznie zazdrościsz tej rodznicy, rodziny i ciazy, ze piana toczy ci sie z pyska? Moze poszukaj porady u specjalistów, rozwiaz swoje prblemy, bo z trollowania i obrażania kogoś w necie, nic nie będziesz miała. Autorka nazwała ciebie deilką, no i miała rację, bo udowodniłaś nam wszystkim,że się nie pomyliła, a po tym 2 temacie, nie dosć,że jesteś debilką, to jeszcze psychiczną, czyli takie totalny odpad społeczny. Plujesię dalej, ludzie maja imprezy, życie, rodziny, a ty? Nowy temat na kafe, nizej upasc już się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok, ale ci strolowali temat. Ehh.. Autorko, doskonale cie rozumiem. Niestety, starsze pokolenie ma nieraz takie zapedy zeby rzadzic. A tu na kafe widocznie jest wiele smutnych kobiet, ktore z jakichs powodow nie lubia szczescia innych. Co kogo obchodzi, jak swietujesz rocznice slubu? Zaproszenie najblizszych, rodzicow i rodzenstwo na obiad nie nazwalabym pompatycznym swietowaniem rocznicy. Ciesz sie swoim szczesciem , olej hejterow. To musza byc bardzo nieszczesliwe osoby, ktore nawet kwiatka od meza nie dostana na rocznice a potem udaja, ze sa ponad to, a jakies tak rocznice to dla idiotek sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wczoraj miałam 5 rocznice, nic nie planowałam, ale za to mój mąż od dawna mówił, że mnie gdzieś zabierze, a więc już trochę się napaliłam.... oczywiście on zapomniał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypomnij mu i niech dzisiaj gdzies cie zabierze, ja bym nie podarowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam taką rodzinę,że tylko szukamy okazji ,żeby coś razem świętować.Imieniny,urodziny,zdobycie dyplomu,nowej pracy,nawet 4-ka w lotto to jest dobry powód do spotkania.I co? według Was to wiocha czy obciach? rodzice wrócili z wczasów na Kubie i w sobotę robią imprezę w kubańskich klimatach i już nie możemy doczekać się spotkania.Niektóre ,normalne rodziny już tak mają -na szczęście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom tyrollowania w tym temacie to chyba szczyt na kafeterii.Przylazła jakś poje/bana i sra/ła ile wlazło, a wy co?A no nic, chciał to sra/ła , bezkarność tola osiuągnęła zenit.Zamiast olać , sprawić kretynkę to wdawałyście się w dysputy.Ten temat idelanie pokazuje kto pisze na kafe, z jednek strony autrka w sumie nie pisała nić specjalnego, z drugiej strony dopadł ją troll sęp, jak można tak sie zakracić w trolowaniu?Nie wiem, trzeba być zereb absolutym w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas gowniara bawi sie w trolla, sama sobie odpisuje. Idź do psychologa, pomoże ci. Dla kogo rodzinne spotkanie to od razu huczna impreza? Trollu, zycia nie masz, gowno wiesz i nie bylas jeszcze na hucznej imprezie. Spoko, skończysz gimnazjum to może cie starzy do restauracji zabiora. Ale będzie hucznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle,że poza autorka i może 5 osobami, pozostałe posty pisał troll, i jako "na tak" i jako "na nie", byle się tylko temat kręcił.No i to jest już trochę dziwna sytuacja, kto normalny ma takie porttrrzeby wywoływania zamieszania w necie, a no nikt, wieć ta co trollowała wymaga intensywnej opieki psychiatrycznej, czyli ludzie psychicznie chorzy, zamiast dostać pomoc, leczenie, szaleją po necie, przykra sprawa w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, zgadzam sie. Kto normalny ma taka potrzebę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×