Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale się wściekłąm na moja matkę!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Gratuluje fajnej tesciowej, zazdroszcze :) U mnie zbliza sie 7 rocznica slubu ale razem jestesmy dwa razy dluzej. Ciesz sie rocznca i ciaza. Ja tez bym tak jak ty powiedziala o dziecku najblizszej rodzinie przy okazji jakiegos spotkania. Fajnie sie dzielic radoscia jak sie ludzie kochaja. Proponuje ci tez zmienic forum, tu sama widzisz jaka kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:40 a ty co w jakiejs patologii sie obracasz, idz miedzy normalnych ludzi, ktorzy zyja zgodnie szczesliwie i trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wg mnie: Tesciowa ok. Matka nie ok. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to wszystko Ojciec Autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego tak się dziwicie, ze czasem ktoś ma lepsze relacje z teściami niż z rodzicami? Mój mąż też woli odwiedzać moich rodziców. Jego rodzina jest ześwirowana, coś w stylu mamy autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, ze on nie jest zeswirowany :-) poki co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To jest forum, jak ktoś opisuje swoje śmieszne pomysły to musi się liczyć z tym, że go wyśmieją smiech.gif Autorka ma typowy przerost ambicji i wysokie mniemanie o sobie - no jak śmiała jej matka (MATKA, najbliższa osoba) zaprosić kogoś na jej wielką ROCZNICĘ, no faktycznie, jakby to co najmniej był wybór nowego papieża a nie spotkanie rodzinne smiech.gif Ile masz lat, autorko? 20? I kim jesteś, pewnie fryzjereczką albo kosmetyczką po szkole wieczorowej? x Naucz się czytać wtórna analfabetko. To nie autorka wymyśliła imprezę, ale jej teściowa. I nie chodzi o wielką rocznicę, tylko o fakt, że autorka po prostu nie ma miejsca upchnąć 20 osób u siebie w mieszkaniu. Więcej jedzenia też się samo nie zrobi. To może być nawet 3 godziny więcej pracy w kuchni, bo dodatkowe ciacho na pewno trzeba zrobić. Może ty się i czułaś rewelacyjnie w ciąży i nosiłaś gary o wadze 30kg, ale nie każdy ma tak fajnie. A imprezę z pompą to sobie autorka może robić co roku, na każdą rocznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej rozumiem autorkę, ale nie rozumiem co miała na myśli pisząc o oficjalnej częsci i wywlekaniu rodzinnych spraw. Oficjalna część czyli przemówienie jakieś? A rodzinne sprawy omawiać przy obcych (bo takimi będą ci ludzie) to raczej też o posiadaniu klasy nie świadczą. Nie najeżdżam na autorkę, bo ze wszystkim się z nią zgadzałam i zgadzam prócz tej własnie części o omawianiu spraw rodzinnych i zastanowiła mnie ta częśc oficjalnie- ale nie że ze złośliwości o to pytam tylko z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinada ! :-D Autorka m pewnie ze 20 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.02, oj no nie wiesz? Na części oficjalnej jest sztandar i orkiestra dęta, potem połykacz ognia i na końcu wjeżdża na słoniu ubrana w bikini z cekinami teściowa trzymając w ręku transparent z informacją o ciąży autorki. Oj, widać, że nie obracasz się we właściwych kręgach i dziwną masz rodzinę, skoro nie wiesz tak oczywistych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ma pewnie ze 20lati obchodzi 5 rocznice. Co was tak dziwi? Ja obchodze kazda rocznice. Obiad dla rodziny to dla was jakies wielkie przyjecie? Qrwa gdzie wy zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D aha :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:15 i po co przeklinasz? Musisz być chamska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to autorki święte prawo obchodzić nawet drugą rocznicę wydalenia pierwszego twardego bobka, tak samo moim świętym prawem jest śmiać się z tego do rozpuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz do tego prawo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ma pewnie ze 20lati obchodzi 5 rocznice. Co was tak dziwi? Ja obchodze kazda rocznice. Obiad dla rodziny to dla was jakies wielkie przyjecie? Qrwa gdzie wy zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre z Was tu rodzinny obiad traktują jak jakas rozpustę - co w tym dziwnego, ze autorka zaprosiła najbliższe osoby z okazji swojej rocznicy i chce zrobić Male przyjęcie i oznajmić o ciąży? Zazdrościcie?? A zaproszenie przez matkę prawie drugie tyle osob obcych dla autorki, z których większości nigdy w zyciu na oczy nie widziała to nawet nie jest nietakt, tylko kompletna glupota... Czy ta kobieta zastanowiła sie choćby nad kosztami zrobienia dwa razy większej imprezy??? Dobrze, ze tesciowa ma klase i udalo sie wybrnąć, ale współczuję autorce takiej niemyslacej matki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawo byc chamska. Musicie miec bardzo nudne zycie skoro was tak raduje 5rocznica slubu jakiegos zlepka liter B-) No tak. Kwoki ko kow chalupoe siedza i pomiedzy kupkami zupkami i ddtvn wysmiewania na kafe to jedna z nielicznych rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:23 Pudło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23, ale ty nawet nie jesteś chamska, jesteś po prostu bezdennie głupia, zlepku liter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 Popieram :-D Przybij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow powaznie po 2 wypowiedziach widac zem glupia. Nono. Gimgowno ma radoche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 14:23 a co to za telewizja DDTVN, bo jesli o niej piszesz to chyba czasem ogladasz ten kanal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jara cie wysmiewanie kogos w necie? Ciekawe czy majty przy tym spuszczasz w dol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nono" piszemy osobno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sobie dobrze robisz ha ha ha. No tak jak sie nie ma z kim a mama za sciana to trzeba samemu przy kafe. Tylko siedzenia nie pobrudz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze jakipurysta jezykowy. Pomiedzy robieniem sobie dobrze przy kafe zlepek liter fascynuje sie ortografia i gramatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×